5 דרכים לקחת חברים כמובן מאליו (# 4 הוא חשוב במיוחד)

ידידות יכולה להיות ממש נוחה, עד לנקודה שבה אנו לוקחים זה את זה כמובן מאליו. אנחנו אוהבים מישהו ולכן אנחנו חושבים שהם חולקים את הדעות שלנו או שאנחנו מכירים אותם כמו כל אחד אחר. אבל כשזה מגיע לידידות, אתה לא יכול להניח. אתה צריך להכיר אנשים ולפעמים זה לוקח חודשים או שנים. לא למהר אותו. לכל ידידות יש קצב משלה.

הרמת כוסית between happy friends

/ Photodisc / Getty תמונות

אתה מכיר את החבר שלך באמת, ממש טוב. ימין? אבל אולי לא. רוב האנשים יש כמה דברים שהם לא אומרים לאנשים אחרים, אפילו חברים שאוהבים אותם ואת איכפת להם. לפעמים אנשים אחרים יכירו את הסוד של החבר שלך לפניך. או אולי החבר שלך בוחר לספר לך, אבל רק שנים לאחר מעשה.

לגלות כי חבר שמר משהו ממך יכול להרגיש כמו בגידה, אבל לפני שאתה קופץ למסקנות כלשהן, לתת לחבר שלך את היתרון של ספק. ייתכן שיש סיבה טובה להם לשמור דברים לעצמם, גם אם זה שהם היו נבוך או הרגשתי שזה לא העסק שלך.

02
של 05

אתה אולי לא יש את אותן דעות על פוליטיקה ודת

פּוֹלִיטִי Rally

רוב הסיכויים יהיו לך דעות פוליטיות שונות מאשר חבר.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

טיעונים רבים מתחילים כי אתה וחבר חולקים על נושא רגיש כמו פוליטיקה. אבל האם באמת חשבת שאתה והחבר שלך מסכימים על הכל.

אל תתנו חילוקי דעות לסיים את הידידות שלך. במידת הצורך, להימנע מדברים על פוליטיקה ופעם הבחירות נגמרה, לעשות את המיטב כדי לתקן גדרות.

דע כי חבר שלך כנראה יש דעות שונות על לפחות כמה דברים בחיים, אז במקום לתת לזה לבוא ביניכם, להשתמש בו כגשר לשיחה נמרצת יותר. ואם אתה לא יכול לדבר בלי להתקוטט, ואז למנוע את הנושא הספציפי.

03
של 05

כאשר אתה מרגיש כמו שאתה לעולם לא לעבור בעבר נקודת דבק

קָטָן Talk

ויכוח עם חבר לא תמיד דבר רע.
ג 'יימי גריל / Getty תמונות

זה אולי נראה כמו הידידות שלך כי אתה פשוט לא יכול לעבור את זה נקודה דבק אחד. אבל אל תניח את זה! לעולם אל תזלזל כמה דברים מדברים דרך מספיק יכול פתאום לנקות את האוויר. לפעמים כל חבר שלך צריך להיות לגמרי "שמע", ולאחר מכן, זה יכול להרגיש כמו התחלה חדשה לגמרי את מערכת היחסים שלך.

אם אתה והחבר שלך נלחמים הרבה, שים לב לזה. להיות מודעת במיוחד של טיעונים שנראים כמו אותו אחד להיות rehashed שוב ושוב. אלה הם לעתים קרובות המקור של פצעים ישנים שמעולם לא ריפא לחלוטין.

04
של 05

החברות שלך לא תשתנה

חברות Having Tea

לפעמים חברות משתנה.
טוני אנדרסון / גטי

חברויות יתפתחו עם הגיל שלך והחיים שלך ישתנו, אבל הקצב שבו הדברים משתנים שונה עבור כל מערכת יחסים. לכן זה יכול להיות כל כך קשה כאשר הידידות שלך מגיע למקום טוב באמת, ושינוי בא להפיל אותו.

אחת הדרכים להילחם באכזבה ובחרדה שהשינוי יכול להביא היא לראות את ידידותך ברגעים. כאשר אתה נהנה רגע שבו אתה באמת מרגיש מחובר לחבר, להיות אסיר תודה על זה אבל לא רוצה שזה "להישאר". חברויות נועדו לספק נוחות ושמחה, אבל גם ללמד אותנו שיעורים. אם הדברים לא ישתנו לעולם, לא נוכל לגדול כאנשים.

05
של 05

שום דבר לא יכול לנער את ידידותך

ברומנס Friends

חברים קרובים.
פרנק Gaglione / Getty תמונות

כאשר אתה חברים במשך שנים רבות, אתה מקבל כל כך נוח אחד עם השני אתה כמעט כמו משפחה. אבל גם בני המשפחה יכולים לחוות זמן גס שעושה נזק כזה למערכת היחסים. לפעמים, הם בסופו של דבר מנוכרים.

אם אתה מתייחס חבר גרוע, זה יכול לסיים את הדברים בינך לתמיד, וזה נכון לא משנה כמה זמן אתה כבר חברים. במקום זה יקרה עם הידידות שלך, לתת לו את תשומת הלב ואת הכבוד שהוא צריך.

No Replies to "5 דרכים לקחת חברים כמובן מאליו (# 4 הוא חשוב במיוחד)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 22