5 סימנים שאתה צריך עוד חברים (# 3 הוא החשוב ביותר)

מתי אתה יודע שהגיע הזמן להוסיף למעגל החברתי שלך? המספר המושלם של חברים הוא שונה עבור כולם, כמובן, אבל אם אתה תוהה אם יש לך מספיק, זה כבר הסימן הראשון שאתה יכול להשתמש עוד כמה. אל תרגיש רע אם אתה רוצה יותר חברים, כי גם אנשים שיש להם חבר הכי טוב או כמה חברים קרובים יכול להרגיש כאילו הם צריכים כמה אנשים מסביב. 

הנה כמה סימנים אופייניים שאתה צריך יותר חברים.

הטוב ביותר Friends

לאחר החבר הכי טוב יכול לגרום לך להרגיש מחובר יותר לשאר החברים שלך.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

לאחר חבר קרוב אחד הוא לא דרישה לאושר. אבל אם אתה משתוקק קצת קרבה עם מערכות היחסים שלך, אתה עלול להתגעגע לחבר הטוב ביותר אפילו בלי להבין את זה. רוצה חבר הכי טוב לא אומר שאתה בודד או שאתה חסר חברים. במקום זאת, זה פשוט אומר כי אין לך אדם אחד כי מניות רגשית עמוקה הקשר איתך.

כדי למצוא חבר חדש חדש, תחילה עליך לפגוש אנשים נוספים. ככל שיותר אנשים אתה מתחבר, כך טוב יותר סיכוי שתמצא אחד שאתה באמת מכה אותו עם. אבל זכור, כל ידידות צריכה הזדמנות להתקדם בקצב שלה, וזה נכון במיוחד עבור החברים הכי טובים.

02
של 05

אתה הולך כל הזמן לאירועים לבד

alone-and-unhappy.jpg

בודד ואומלל.
טטרה - ג 'יימי גריל

גם אם יש לך הרבה חברים, ייתכן שיש אחד או שני דברים שאתה תמיד צריך ללכת לבד כי החברים שלך פשוט לא לתוך זה. מצאתי את זה בעצמי לפני כמה שנים, כשרציתי להשתתף בכמה אירועי תיאטרון. אף אחד מהחברים שלי לא אהב ללכת. מה שעשיתי סוף סוף היה להצטרף לקבוצת תיאטרון, ופגשתי אנשים אחרים שגם נהנו ללכת למחזות.

אתה לא יכול לצפות את החברים שלך להיות איתך 24/7, אז אם אתה הולך לאירועים סולו, למצוא עוד כמה אנשים שגם רוצים לעשות את הדברים שאתה עושה זה רעיון טוב.

03
של 05

אין לך מספיק חברים שאפשר לסמוך עליהם

חברים at a dinner party

תמונות גיבור / Hero Images / Getty Images

אולי יש לך הרבה חברים מזדמנים כי הם גדולים כאשר אתה רוצה לצאת, אבל כאשר אתה באמת צריך מישהו שם מבחינה רגשית, הם פשוט לא לחתוך את זה.

זה לא אומר כי אנשים אלה הם רעים בשבילך בהכרח, כי יש שלבים שונים ורמות של ידידות, אבל זה אומר שאולי אתה צריך לחזק את הקשר שלך עם כמה חברים שלך. אם זה לא אפשרי, הסתעף! ביצוע חברים הוא קל, במיוחד עם אלה 50 רעיונות לפגישה אנשים חדשים.

04
של 05

כל החברים שלך נשואים ואף אחד לא יכול לתלות יותר

בְּהֵרָיוֹן Bridesmaid

כאשר כל החברים שלך מתחתנים, זה יכול לגרום לך להרגיש שמאל.
דניאל שיהאן צלמים / Getty Images

כאשר אתה רווק, חשוב להיות אנשים אחרים סביב מי מבין בדיוק איך החיים שלך. אתה יכול להגיע לנקודה שבה כל החברים שלך נשואים תוך להישאר רווק. זה קשה יותר למצוא אנשים לצאת או לעשות דברים עם מקרים אלה, כך למצוא עוד כמה חברים בודדים באמת יכול לעזור. 

אתה לא צריך להחליף את החברים שלך נשוי, אבל אתה צריך אנשים שאתה יכול לעשות דברים עם. חברויות משתנות ללא הרף כאשר חייך משתנים, אך הם אינם צריכים להסתיים. הוספת כמה חברים בודדים לחיים שלך היא רק טבעי.

05
של 05

החברים שלך הם בכל רחבי הארץ

5 סימנים שאתה צריך עוד חברים (# 3 הוא החשוב ביותר)

חברים שהתרחקו.
תמונה מתוך Ambro / FreeDigitalPhotos.net

עברתי את הזמן המוזר הזה שבו כמה מחברי לקחו ועברו לחלקים שונים של הארץ. אני עדיין חברים עם האנשים האלה, אבל הייתי צריך לצאת ולפגוש יותר אנשים שגרו קרוב אלי אחרי שהם עזבו.

אם החברים שלך עזבו, לעשות מאמץ לפגוש אנשים חדשים באזור שלך. (הנה עוד על יצירת ידידות חדשה תוך חמישה שבועות בלבד).

No Replies to "5 סימנים שאתה צריך עוד חברים (# 3 הוא החשוב ביותר)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 45