5 דרכים לשמור על חברויות חזקות

5 דרכים לשמור על חברויות חזקות

אנשים נועדו לפעמים לבוא וללכת מחיינו, להישאר בסביבה רק לזמן קצר. אבל חברים אחרים יש פוטנציאל להיות לטווח ארוך, ולגדול איתך כמו החיים שלך משתנה. אחת הדרכים לשמור על חברויות של כל רמה חזקה היא לטפח אותם באופן פעיל.

כמה חברויות לבוא בקלות וטיפוח אותם לא קשה לעשות. אחרים, לעומת זאת, דורשים יותר מחשבה ופעולה. זה בסדר.

לשים מאמץ לתוך ידידות לא אומר חבר לא מתאים לך, זה פשוט אומר כי החברות שלך שונה ואתה צריך לעבוד כדי לשמור על זה חזק.

שלח הערות בכתב יד

עם כל התקשורת האלקטרונית קורה בימים אלה (פייסבוק, דוא"ל, טוויטר, הודעות SMS), פתק בכתב יד יכול באמת לעשות רושם. ראשית, אתה פשוט לא רואה אותם כמו בימים אלה אז זה באמת יהיה בולט בתיבת הדואר של החבר שלך. שנית, רק בידיעה שלקחת את הזמן למצוא כרטיס פתק, לכתוב משהו ביד, ואז הדואר זה מראה כמה מחשבה נכנס לזה.

אתה לא צריך לשלוח כרטיסים כל הזמן זה כדי להיות דרך יעילה לטפח. חפש הזדמנויות כגון אלה:

 • תודה לך כרטיסים. הם מראים לחבר שלך כמה אתה מעריך את המתנה שלהם.
 • כרטיס אוהד עם חבר שלך הוא להתמודד עם. זה יכול להיות כל דבר: תקופה קשה בעבודה, צרות עם נער, מאבקים בנישואין וכדומה.
  • פתק עידוד. האם החבר שלך מנסה לרדת במשקל? קבל עבודה חדשה? הזן את העולם היכרויות? לא משנה מה האירוע, פתק בכתב יד עם מחמאה כנה או עידוד יראה חבר שלך שאתה איתם ברוח. 
  • כרטיס "רק בגלל". תחשוב איך נגע חבר שלך יהיה לקבל כרטיס פשוט אומר, "היי, אני לא סיפרתי לך קצת אבל אני באמת מעריך את הידידות שלנו."

   להיות יזום ליצור קשר עם חברים

   כאשר אנשים עסוקים, הם יכולים לקבל את הרגל של קוראים חברים רק כאשר הם צריכים משהו. הבעיה עם זה זה עושה את זה נראה כאילו אתה לא ממש אכפת לחבר שלך, ובמקום רק רוצה להיות איתם כאשר זה מתאים לך.

   אין שום דבר רע לשאול חבר טובה, אבל ודא שאתה פעיל בטיפוח הידידות שלך הראשון. התקשר לאנשים כדי לראות איך הם עושים, שלח אימייל או פשוט כתוב על קיר הפייסבוק שלהם. באופן קבוע לבדוק עם החברים שלך, כך שהם יודעים שאתה כנה.

   התקשר לחברים

   תקשורת אלקטרונית הוא נהדר, אבל אין כמו לשמוע את קולו של חבר שלך לתת לך להרים. הקפד להתקשר לחברים כדי לבצע צ'ק-אין אצלם או כדי להגיב לדוא"ל או לטקסט. שיחות הטלפון אינן חייבות להיות ארוכות. רק כמה דקות בכל חודש יכול להשפיע על החברות שלך.

   תן מתנות משמעותיות

   שים קצת מחשבה לתוך המתנות שאתה נותן לחבר. מתנות לא צריך להיות גדול או יקר לטפח את הידידות שלך. למעשה, לעתים קרובות אלה הקטנים אך מתחשב ביותר אלה הם להיט הגדול ביותר. שימו לב לפרטים של חייהם כדי למצוא משהו שהם באמת מעריכים. כמה רעיונות כוללים:

   • פריטים שמעוררים זיכרון עבור שניכם, כגון כרטיסים לאירוע, ספר מצחיק, או תעודות מתנה למסעדה מועדפת.
   • כל דבר מרים את נטל החיים שלהם יכול להיות מתנה גדולה. דברים כמו הצעות בייביסיט, ספר מתכונים קלים, או הצעה להושיט יד בגינה. (הנה עוד דברים שאתה יכול לעשות זה לא עולה דבר.)
   • מתנות תוצרת בית הם נהדר אם אתה נותן משהו חבר שלך באמת רוצה. אם אתה נוח, לסרוג או הסרוגה בעבודת יד צעיף, לעשות יומן זיכרון או אלבום, או לתפור כמה כריות עבור הדירה שלהם.

   דברים מדברים

   אנשים המתווכחים מעת לעת יש למעשה חברויות בריאים יותר מאלה שלא מדברים על נקודות הקונפליקט שלהם. למד כיצד להתווכח בצורה בריאה ולעבוד באמצעות בעיות הידידות שלך. עושה את זה אומר שאתה ואת החבר שלך ערך היחסים שלך.

   לעומת זאת, אם אתה שותק ולתת דברים לבנות, טינה יתחילו להשתלט על היחסים שלך. למה לתת ידידות טובה למות רק בגלל קצת סכסוך? לדון בבעיות שלך במטרה להפוך את מערכת היחסים שלך הרבה יותר טוב.

    

   הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

   No Replies to "5 דרכים לשמור על חברויות חזקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    70 − 62 =