5 סימנים שאתה מקנא של חבר | insightyv.com

5 סימנים שאתה מקנא של חבר

5 סימנים שאתה מקנא של חבר

אף אחד לא אוהב להודות כי הם מקנאים, במיוחד כשמדובר החברים שלנו. אנחנו אמורים להיות מאושרים בשבילם כשהמצב טוב, נכון? 

אבל לפעמים אלה רגשות שליליים של קנאה לקבל את הטוב ביותר מאיתנו. לפני שאתה להרוס את הידידות שלך על זה, לזהות למה אתה מקנא וזה יעזור לך לעבור את זה. אלה חמישה סימנים אתה יכול לזהות רגשות של קנאה בשלב מוקדם, כך שתוכל לעשות משהו עליהם.

אתה לא מאושר בחדשות הטובות שלהם

כאשר חבר סוף סוף משיג מטרה או חוויות משהו גדול בחיים שלהם אתה צריך להרגיש שמח עבורם כחבר שלהם. אם לא, אתה צריך לשאול את עצמך למה.

לעתים קרובות הדבר הכי קשה להתמודד עם זה העיתוי. כאשר החבר שלך מקבל משהו לפני שאתה עושה, קשה לקבל את המזל הטוב שלהם כאשר אתה תוהה את המזל שלך או היכולת להשיג מטרה. מימוש זה יכול לבוא דרך בצורה של קנאה.

אתה מנסה לצמצם את הישגי החברים שלך

לפעמים קנאה תבוא דרך הכחשה, וכתוצאה מכך, תוכל לנסות להקטין את ההצלחה של החבר שלך. פעמים אחרות, אתה יכול לנסות לדפוק אותם על יתד או שניים על ידי אומר להם את ההישגים שלהם לא גדולים כפי שהם חושבים שהם. כך או כך, אתה לא משחק תומכת צריך לבדוק את המניעים שלך.

הימנע מחברך

בין אם בפייסבוק או באופן אישי, אתה תצא מגדרך כדי להימנע מלדבר עם החבר שלך.

אתה חושש מהמחשבה להקשיב לסיפורים החיוביים שלהם, כך שלא תצליח להחזיר שיחות ואימיילים.

התעלמות מחבר אז אתה לא צריך להקשיב להם לדבר על דברים טובים קורה איתם הוא דבר רקוב לעשות לחבר, בהחלט מסמל אלמנט של קנאה. (הנה עוד שלושה דברים רקובים שאנחנו עושים לפעמים לחברים).

אתה יותר מתוחכם עם החבר שלך

ההיפך מן ההימנעות מן הידידות הוא הדבקות, אך שניהם יכולים להיווצר מאותן רגשות קנאיות. במקרה זה, במקום לרוץ מחבר, אתה מפחד לעזוב את הצד שלהם. זה סוג של התנהגות קורה כאשר מישהו יוצר חברים חדשים, ואתה חושש שהם יעזבו את הידידות שלך לטובת אחד אחר. אתה עלול להיות clingy מתוך פחד.

בפעם אחרת זה יכול להתרחש כאשר אתה כל כך מקנא אתה מחפש רכילות להפיץ למישהו אחר, אז אתה לבלות יותר עם החבר שלך רק כדי שתוכל לקבל יותר אשפה לדבר על זה מאוחר יותר.

אתה מרגיש את הצורך להתחרות עם החבר שלך

אתה יודע שאתה מרגיש קנאי כאשר אתה רץ ישר כדי לנצח את הרשומה של החבר שלך או על הישגיהם. אולי אתה חושב כי על ידי עושה יותר מאשר החבר שלך עושה, תוכל לחסל את הרגשות שלך של קנאה. לפעמים חברים מתחרים זה בזה, ותחרות זו יכולה להיות בריאה ומאפשרת לשניכם לדחוף את עצמכם רחוק יותר מכפי שהיה לכם בעבר. זה כאשר אתה רוצה להתחרות כדרך להתמודד עם רגשות קנאה כי התנהגות זו יכולה להיות רעה.

גישה טובה יותר היא להבין למה אתה מקנא חבר שלך ולעבוד על זה במקום.

בטח, אתה עדיין יכול לעבוד לקראת המטרות שלך, אבל לא להיות חבר רע בתהליך. אחרי הכל, אתה לא רוצה את החברים שלך כדי לתמוך בך כאשר יש לך חדשות טובות?

No Replies to "5 סימנים שאתה מקנא של חבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 − 67 =