5 תכונות מפתח של חבר טוב

איך אתה יכול להיות חבר טוב? זה נראה כמו דבר פשוט. רוב האנשים היו אומרים שחברים צריכים להיות אמיתיים ואמיתיים, אבל להיות חבר טוב ולהישאר בחיים של מישהו לוקח קצת יותר מזה.

בעוד להיות חבר טוב הוא בדרך כלל אינטואיטיבי, לפעמים אנחנו צריכים תזכורת על איך ללכת מעל ומעבר כאשר מדובר חברויות. הנה חמש דרכים להיות סוג של חבר שאתה רוצה בחיים שלך. למה לא להיות כזה סוג של חבר עבור מישהו אחר?

מחייך Young Women Looking At Cell Phone At Cafe

Cavan תמונות / סטון / Getty תמונות

האם יש משהו יותר גרוע מלהמשיך להזכיר לחבר להיות מאושר בשבילך? או לתמוך בך בהחלטות שלך?

חבר טוב עצרות מאחוריך בלי הנחיה כאשר אתה צריך כמה מילים של עידוד ועומד על ידך כאשר אתה עושה החלטה לשנות חיים. אמנם חברים לא תמיד מסכים עם הדברים שאתה עושה, הם תומכים בך בכל זאת. משמעות הדבר היא כי כאשר אתה צריך כתף לבכות על מישהו או לחגוג עם, הם בצד ימין שלך.

אם החבר שלך צריך להגיד לך שהם רוצים אותך פשוט להיות שמח עבורם או נראה מעוניין, הגיע הזמן לבחון איך אתה מתנהג.

02
של 05

לדעת איך להשתעשע

בואו נודה בזה, לפעמים החיים מקבלים כל כך אינטנסיבי אנחנו צריכים תזכורת רק לשבת ולהירגע. זה המקום שבו חברים נכנסים. לאחר זמן רב יכול להיות משהו שונה מעט לכולנו, כמובן, אבל החברים הכי טובים שלך יודעים בדיוק איך לעשות אתה בעיטה לאחור וליהנות עם כמה פעילויות כיף.

03
של 05

הפוך את הזמן לחברים שלך ולא רק כאשר אתה זקוק להם

האם a craft night this Valentine's Day.

שיהיה לך מלאכה לילה זה חג האהבה.
תמונות של. ג 'יימי / ג' יימי גריל / Getty תמונות

לכולנו היו חברים שיכולים להתקשר רק כשהם רצו משהו, אבל אז לא ניתן היה למצוא אותם כאשר לא היה לנו מה להציע להם. כאשר מישהו טוען עסוק כתירוץ, זה לא מישהו שיש לך ידידות אמיתית כי חברים טובים לעשות זמן.

להרוויח זמן עבור חברויות הוא חיוני כדי לשמור אותם! אבל יותר מזה, אתה לא יכול באמת לקבל את היתרונות של ידידות, אלא אם כן אתה לוקח זמן לטפח אותם. רק אז תוכל להתחבר ברמה שתסייע לך לזכור את החיים.

חברים טובים יודעים כי חברויות הן אחת ההטבות של החיים שנועדו לשפר את העולם שלך. הם לא מסתכלים על חברויות כעל בזבוז זמן, או משהו לשים לב רק כאשר הם צריכים טובה. לשם כך, הם עושים זמן גם כאשר הם עסוקים על ידי שמירה על קשר מראש באמצעות דוא"ל, פייסבוק, שיחות טלפון.

04
של 05

להיות ישר, אבל בעדינות אז

כאשר אתה שואל את החבר שלך על חוות דעת, הם ייתנו את זה בכנות אבל בעדינות. כאשר נראה שאף אחד בחיים שלך יגיד לך את האמת, החבר שלך יהיה הגב שלך. החבר שלך אולי לא תמיד אומר לך מה אתה רוצה לשמוע, אבל הם יהיו כנים איתך, וזה בעל ערך בעולם של היום. יותר מזה, שלהם תמיד יהיה תמיד נועד לעזור לך ולא לחתוך אותך.

05
של 05

תמיד להיות כבוד ולהגדיר גבולות בריאים

אֵיך harmful is a little white lie?

כמה מזיק הוא שקר לבן קטן ?.
תמונות של Hero Images / Getty

כבוד צריך להיות הבסיס לכל מערכת יחסים, אבל זה חשוב במיוחד עבור ידידות. חברים יכולים פשוט לעזוב בכל עת כאשר הם מרגישים disrespected, אז אתה צריך להראות שאתה מעריך אותם כאנשים.

משמעות הדבר היא הגדרת גבולות בריאים ומתאימים לחברות שלך, כך ששניכם תרגישו בנוח. זה לא קשור להיות נוקשה, אלא גם לכבד זה את זה מספיק כדי לגרום להם להרגיש בטוחים מבחינה רגשית.

להיות חבר טוב אומר שאתה לא לרכל מאחורי הגב שלהם או לשחק בריכה מלוכלכת כשזה מגיע להתווכח. כאשר הם לא מסכימים איתך, זה נעשה בצורה מכובדת, כי הוא נועד לך שניהם לבוא להבנה, לא לשנות את דעתך או "לנצח". רמת האמון שלך גבוהה עם חבר טוב כי הם מכבדים אותך יותר מדי כדי להרוס את היחסים שלך.

No Replies to "5 תכונות מפתח של חבר טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 26 = 32