5 ציטוטים כדי לעזור לך להתמודד עם חברים אנוכי | insightyv.com

5 ציטוטים כדי לעזור לך להתמודד עם חברים אנוכי

5 ציטוטים כדי לעזור לך להתמודד עם חברים אנוכי

אחת הדרכים להעריך את החברים הטובים שיש לך היא להבין איך זה להיות חבר אנוכי או שניים. ציטוטים אלה ישים אותו בפרספקטיבה עבורך. רק להיות נזכר מה חבר אנוכי עושה וכיצד הם פועלים עם אמרות אלה יעזרו לך לשמור על אנשים טובים בחיים שלך.

יש פעמים כאשר אתה צריך להסתכל על עצמך, ופעמים אחרות, כאשר אתה צריך לשים אנשים אחרים, כמו החברים שלך, קודם.

זה איזון. יותר מדי אנוכיות וחסרים לך חברים. לא מספיק, ואתה יכול לשמש שוער.

יש זמנים שבהם אנחנו באמת לשים את עצמנו שם וזה לא משתלם, ובפעמים אחרות כאשר אנחנו כל כך מבורך עם אנשים בחיינו שאנחנו שמחים היינו יכולים להיות אמיתיים איתם על מנת לקבל אותם חַיִים. רוב האנשים ממשיכים במאבק עם האיזון בין הגנה על האינטרסים שלך ולתת בנדיבות הרוח שלך. לפעמים זה בחירה קלה. זמנים אחרים? לא כל כך.

ציטוטים אנוכיים

לא משנה במה אתה מתמודד, אנשים אחרים כנראה חוו את אותו הדבר בזמן זה או אחר. איזו דרך טובה יותר ללמוד מאשר לשמוע מה יש להם לומר? הנה כמה ציטוטים על אנוכיות שעשויים לעזור לך להבין את האיזון שאתה צריך לחיות חיים בריאים מבחינה רגשית.

“כמו אנוכיות תלונה לסלף את המוח, כך אהבה בשמחה שלה מנקה מחדד את החזון.” – הלן קלר

היית חושב שאם מישהו מגיע לו הזכות להיות אנוכית, זו הלן קלר. היא היתה רק בת 19 חודשים כשאיבדה את שמיעתה ואת ראייתה. כתוצאה מכך, היא לא יכלה לדבר עם אחרים או לספר לאנשים מה היא צריכה. קשה היה לה לנהל רגשית כילדה. זה היה עד אנני סאליבן שינה את חייה על ידי ללמד אותה לתקשר.

ציטוט זה מקשר את האנוכיות לתלונה ומדבר על הכוח ההרסני שהוא יכול להביאו לקיצוניות. אני בטוח שזו תחושה שקלר חש ללא ספק בימים שקדמו לפריצת הדרך שלה בלמידה לתקשר.

המחצית השנייה של ציטוט זה מסכם חיים שמעריכים שמחה. בפשטות, הוא “מחדד את החזון” של הבעיות שלנו בחיים. תחשוב על זה רגע במונחים של ידידות. לעתים כה קרובות היחסים בחיינו מבלבלים. אנחנו לא מבינים למה החבר שלנו מטורף, למה הם לא יכולים לראות את הצד שלנו של הדברים, או למה הם מתנהגים כפי שהם עושים. שינוי המיקוד שלך יכול לעזור לך להציג את היחסים שלך בצורה חדשה, כך, כמו הלר עצמה, אתה מגיב אחרת.

“חי בצורה כזאת שלא תתבייש למכור את התוכי שלך לרכילות העירונית”. – וויל רוג’רס

בנימה הרבה יותר קלה, רוג’רס מזכיר לנו שלפעמים אנוכיות שווה לרכילות. כדי להיות יותר אנוכי, להפוך את הידידות למקום בטוח שבו אתה לא תתבייש על החברים שלך יודע מה אתה אומר עליהם כאשר הם לא סביב.

“אנוכיות איננה חיה כמבקשת לחיות, היא מבקשת מאחרים לחיות כרצונם לחיות”. – אוסקר ויילד

 

אתה עדיין יכול לתמוך חבר גם כאשר אתה לא מסכים איתם.

רק בגלל שאתה רואה את החיים בצורה מסוימת, זה לא אומר שאתה צריך לצפות לחברים שלך להרגיש באותה צורה. לאחר מגוון של חברים יעזור לך להתחבר עם אנשים שונים ממך, אשר מסייע לך לגדול כאדם.

“אין דבר דומה יותר לאנוכיות מאשר כבוד עצמי”. – ג ‘ורג’ סאנד

לפעמים אתה צריך לחשוב על עצמך קודם, כמו במקרה של מערכת יחסים רעילה, שבו אתה צריך זמן משם כדי לגשת למצב או פשוט לעזוב. אם אתה הולך משם, החבר שלך יכול לקרוא לך אנוכי על “לא רוצה לעבוד דרך דברים.” אבל לפעמים, אין עוד אתה יכול לעשות כדי לתקן את מערכת היחסים.

זו שיחה קשה ואישית. אף אחד חוץ ממך יודע כל מה שקרה במערכת היחסים שלך, אז אתה צריך לעשות מה מתאים לך.

“אנוכיות חייבת תמיד להיסלח, אתה יודע, כי אין תקווה לריפוי”. – ג ‘יין אוסטין

תשאיר את זה לג’יין אוסטן כדי לציין את המובן מאליו בצורה מענגת. אם אתה מכיר מישהו שהוא אנוכי מאוד, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לקבל אותם כפי שהם (ומה ידידות שלך בסופו של דבר), או שאתה יכול ללכת משם. לא כל ידידות צריכה להיות קרובה מאוד כדי שזה יהיה בעל ערך.

No Replies to "5 ציטוטים כדי לעזור לך להתמודד עם חברים אנוכי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 + = 57