5 סימנים שמישהו רוצה להיות חבר שלך

5 סימנים שמישהו רוצה להיות חבר שלך

כאשר אתה מנסה ליצור ידידות חדשה, זה יכול להיות קשה להבין אם מישהו שאתה מכיר עובר הוא מעוניין להכיר אותך טוב יותר. איך אתה יודע אם מכר שלך רוצה להיות חבר שלך? הנה כמה סימנים.

הם שואלים שאלות עלייך

אם פגשתי מכרה או שתיים, קרוב לוודאי שעשיתם שיחת חולין בהתחלה כשאתם מכירים אחד את השני. אם מישהו מעוניין להיות חבר, לעומת זאת, שיחת חולין הופכת במהירות ל"שיחה גדולה ", או יותר שאלות על החיים ועל האינטרסים שלך.

במקרים רבים, מישהו יכול לדלג על שיחת חולין לאחר הפעמים הראשונות שאתה פוגש, ובמקום זאת לצלול לשאלות על התחביבים שלך, אוהב, וזמינות. אנשים שעושים זאת בדרך כלל מעוניינים להכיר אותך ולהיות חברים.

להזמין אותך לעשות דברים

אם אדם חדש שואל אותך לאירוע או לפעילות, הם בדרך כלל עושים את זה כי הם באמת נהנה להסתובב איתך רוצה להקים ידידות.

הם עשויים להזמין אותך לעשות משהו אחד על אחד או עם קבוצה הוקמה כבר של חברים בהתאם האישיות שלהם וכמה זמן יש להם על ידידות חדשה.

סטיק בשבילך

האם היית פעם בקבוצה חדשה כאשר מישהו בוחר בך (בקלות או לא) ופתאום אדם אחר אומר "לדפוק את זה" או מגיע לעזרתך בדרך כלשהי? לאותו אדם יש כנראה איזו חיבה ידידותית אמיתית בשבילך ולא רוצה לראות אותך להיפגע.

חבר שמוכן להיצמד לך הוא נחמד שיש, וכשהם עושים את זה מוקדם על זה סימן שהם יודעים הרבה על להיות חבר טוב.

בדוק ב לך לראות איך אתה עושה

אנשים ששולחים לך דוא"ל רק כדי לראות איך אתה עושה או לכתוב על הקיר שלך בפייסבוק הם מגלים עניין בחיים שלך ואת הרגשות.

הם לא עושים את זה רק בגלל. אחרי הכל, כולנו יודעים כמה עסוקים כולם היום, עד כדי כך שלפעמים קשה לשמור על קשרי ידידות. אז אם מכר חדש לקח את הזמן כדי להושיט יד, זה סימן טוב זה בגלל שהם רוצים להיות חברים.

לפעמים זה יכול להיות מתסכל כאשר אתה עושה את כל תקשורת ידידות חדשה, אז אם ההיכרות שלך היא להגיע לעתים קרובות, הקפד להחזיר את טובה.

הם מציגים אותך בתור "חבר שלי"

המילה "חבר" נעשה שימוש די רופף בימים אלה, עם זרים גמורים ואפילו לקוחות נקראים חבר על דברים כמו פייסבוק וטוויטר. אבל אם מישהו שפגשת זה עתה מציג אותך בדרך זו, זה אומר לכל הפחות הם מרגישים קרוב אליך באיזושהי דרך, רוצה להיות חברים טובים יותר בשלב כלשהו בעתיד.

זה נכון במיוחד אם ראית את זה אדם במקומות רבים לאורך זמן ובכל זאת אתה עדיין לא להיות חברים. זכרו שלכל חברויות יש קצב וקצב. ידידות אחת עשויה להתחיל במהירות בעוד שאחר עשוי להימשך שנים.

סימנים אלה אמור לעזור לך לקבוע אם מישהו הוא רק מכר שיש לו קצת עניין בך אבל לא מספיק כדי ליצור ידידות, או אם אותו אדם היה באמת רוצה להיות חבר שלך כאשר הזמן הנכון.

להיות פתוח לאנשים להראות תכונות אלה.

No Replies to "5 סימנים שמישהו רוצה להיות חבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 + = 23