מעל 40? הנה כמה דרכים לעשות חברים רק בשבילך

מעל 40? הנה כמה דרכים לעשות חברים רק בשבילך

כאשר אתה מזין את שנות ה -40 שלך, אתה הרבה יותר בטוח מבחינה רגשית לגבי המקום שלך בחיים מאשר בכל עת. השגת כמה המטרות הגדולות שלך ואתה עובד על בדיקת עוד כמה. אתה נמצא בתוך ומחוץ לאהבה, אתה כבר הבנתי איפה אתה רוצה להיות.

זה צריך להיות הזמן הכי קל להתחבר. אבל זה לא.

מפגש אנשים חדשים מכל סוג יכול להיות קשה כאשר אתה מעל גיל 40, במיוחד עם חיים עמוסים, ארוז.

אנשים רבים בשנות ה -40 שלהם יש חברויות שנמשכו זמן רב, או שהם שומרים על קשר קרוב עם בני המשפחה. מאז אנשים באמת יכול להתמודד רק עם מספר מסוים של מכרים בחיים שלהם, הם עשויים כמוך אבל לא צריך את המרחב הנפשי והרגשי לפתח ידידות איתך.

הקמת חברויות חדשות היא משהו שאנשים רבים מעל גיל 40 למצוא אתגר. הנה כמה טיפים כדי להקל.

אתה חייב להיות אחד כדי לצאת ראשון, ולא רק אחד או שניים פעמים

חברויות חדשות דורשות יותר זמן כדי להגיע ולתחזק מאשר חברויות היו לך במשך שנים. מה עוד, אתה צריך להגיע הראשון ולבקש חברים חדשים לעשות משהו. אתה כנראה צריך להיות הראשון ליצור קשר במשך כמה חודשים.

הסיבה לכך היא שכאשר אנשים מבוגרים ויש להם לוחות זמנים שנקבעו, הם צריכים להסתגל כדי להוסיף חברים חדשים לתוך חייהם. זה לא שהם לא רוצים או צריכים חברים חדשים, זה כי העדיפות משתנה חברויות חדשות שלהם לוקח התאמה.

תמיד להיות אחד כדי ליצור קשר עם חבר שוב ושוב יכול להיות מתיש יהיה לך תוהה אם חברים חדשים שלך מושקעים באמת במערכת היחסים כמוך. ההימור הטוב ביותר הוא להמשיך ליצור קשר תוך עושה את המיטב כדי לא לקחת את זה באופן אישי. בסופו של דבר, חברים חדשים שלך יתחילו לקרוא לך הראשון לתזמן דברים, ידידות מאוזנת יותר יתחילו הטופס.

בדוק דברים באינטרנט

Meetup יש חיפוש שימושי כבר בנוי עבור 40-somethings מחפש קבוצות וידידות. תבדוק את זה אבל אל תעצור שם. באתר יש מגוון של קבוצות שעוזרות לצרף אנשים עם דעות דומות המעוניינים לבלות ולעשות משהו חדש. לקיחת תחביב חדש היא דרך מצוינת ליצור חברים חדשים. זה מגדיר אותך בחשיבה המושלמת ומאפשר לך להיות פתוח לשיחות ואנשים חדשים.

ישנם גם אתרי אינטרנט שיכולים לקשר אותך עם חברים חדשים, ורבים אלה הם מושלמים אם אתה מעל 40. אתרים שנבנו עבור יצירת קשרים חבר מושלמים עבור אלה עסוקים אבל עדיין רוצה להתיידד, או עבור מי הם רק עובר שלב חדש בחייהם בחיפוש אחר מערכות יחסים חדשות.

היזהרו כאשר החייאת חברויות ישנות

זה טבעי לחשוב על חברויות הישן שלך כאשר אתה מחפש חברים שוב, אבל להיות זהירים. הבעיות שהפרידו בך וחברך לפני כל אותן שנים עדיין עשויות להיות שם. אל תחשוב שאתה יכול לחזור רק את הזמנים הטובים שבהם שיתפת, כי כאשר אתה להחיות ידידות יש לך אולי הרבה דברים רעים עדיין במערכת היחסים, כמו גם.

כל ידידות שונה בדרך זו, עם זאת.

אנשים משתנים וגדלים ולפעמים הידידות עם כל הקצוות הקשים מתרככת עכשיו. ללכת לאט אם אתה מחליט להחיות ידידות ואם זה עובד, יהיה לך חדש "הישן" ידידות שוב. אם לא, לא להתעכב על זה. יש הרבה אנשים מחפשים לפגוש חברים חדשים.

לְהִתְנַדֵב

אנשים לפעמים מהססים להתנדב כדרך לפגוש חברים, אבל זה עושה כל כך הרבה על ההערכה העצמית שלך ואת היחס כי זה חייב להיכלל כאן. התנדבות היא טובה במיוחד כאשר אתה מרגיש מתוסכל על המאמץ הכרוך ביצירת חברים חדשים, ואם אתה מעל גיל 40 ומבינים בפעם הראשונה בשנים שאתה באמת צריך לחפש חברים אתה יכול להרגיש על עצמך. אבל לא לאפשר את הרגשות שלך כדי לקבל המתיחה!

במקום זאת, התמקדו באחרים. יש הרבה מקומות מחפשים מתנדבים וכאשר אתה מפעיל את המוקד של עצמך אתה לא רק לפתוח את העולם שלך לשיחות חדשות ואנשים, אתה תהיה במצב מושלם של המוח שבו כדי ליצור ידידות חדשה.

קח את הזמן

אחד הדברים המתסכלים ביותר על החברות הוא שזה לוקח זמן ליצור ולא ניתן למהר. אם אתה מנסה לכפות את עצמך על קבוצה שכבר הוקמה, למשל, זה יחזיר אותך בחזרה נפשית רגשית. לעשות את המאמץ כדי להתחבר, אבל אם כי הוא לא התקבל בברכה, לעבור על אדם אחר או קבוצה. לא להתעכב על אנשים שאין להם מקום בחיים שלהם עבור חבר חדש.

כפי שאתה עושה את זה, תצטרך ללכת בקצב הנכון. אם אתה מנסה לכפות ידידות חדשה זה לא מקל, ואתה תהיה בחזרה בהתחלה ולהרגיש מתוסכל. לחבק את העובדה כי חברויות לקחת זמן.

No Replies to "מעל 40? הנה כמה דרכים לעשות חברים רק בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 52 = 57