4 סימנים שחברותך מסתיימת

כמה חברויות נמשכות כל החיים, בעוד שאחרות יכולות לשרוף אחרי כמה שנים או אפילו חודשים. איך אתה יודע מתי הידידות שלך עומדת להסתיים? הנה כמה סימנים שאולי אומר חבר שלך מנסה להתרחק ממך, או מוכן לסיים את הקשר שלך, יחד עם טיפים על איך אתה יכול לנסות למנוע את זה.

4 סימנים שחברותך מסתיימת

טיעונים תכופים לעתים קרובות אומר כי המתח נבנה עד לנקודה שבה אתה כבר לא נותנים זה לזה את היתרון של ספק. במקום זאת, ייתכן שאתה קורא לתוך המעשים שלהם בהנחה דברים על המוטיבציה שלהם. הטיעונים הופכים נפוצים יותר כאשר:

  • החבר שלך לא סלח לך על טעות בעבר.
  • אתה עלול לפגוע ברגשות של חבר שלך בלי להבין את זה, והוא או היא לוקח את זה על ידי התווכח.
  • אתה הולך וגדל.

כדי לקבל ידית על דברים, לשאול את החבר שלך לשבת איתך בסביבה נייטרלי ויש לי שיחה מלב אל לב. אתה יכול להתחיל באומרו: "נראה שאנחנו מתווכחים הרבה, איך אפשר לשפר את המצב?" לדבר דברים עד שתגיע לשורש הבעיה.

02
של 04

הימנעות סכסוכים

הימנעות Conflict

לפעמים חבר מתרחק ולא מתקשר.
גיסלן ומרי דיוויד דה לוסטי / גטי אימג'ס

זה אולי נראה מנוגד, אבל כאשר אתה לא אכפת מספיק על הידידות שלך כדי להבין את ההבדלים שלך, זה יכול להיות לך חבר שלך יש נפשית ויתר על הידידות שלך והם מוכנים להמשיך הלאה.

לפני שאתה נותן את החברות לשגות, עם זאת, נסה לקחת הפסקה ממנו. הפסקה עשויה להיות קצרה (רק כמה ימים) או יותר, תלוי איך השתנו הדברים במערכת היחסים שלכם. עם הפסקה, אתה יכול לקבל קצת מרחק מן הידידות שלך, כך שתוכל להחליט אם אתה רוצה להמשיך עם זה או להיפרד.

03
של 04

אי הבנות

בָּחוּר Friends Talking

שני בחורים מדברים על בעיות הידידות שלהם.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

גם אם אתה לא מתווכח, אי הבנות תכופות אומר שמשהו לא בסדר בדרך שבה אתה מתקשר. אם אתה וחבר שלך כל הזמן מקבל תוכניות מעורבב או שוכח על תאריכים ידידות עמידה, למשל, זה יכול להיות ידידות שלך לקח בחזרה מבער במקום דברים אחרים בחיים שלך.

כדי לקבל קצת להתמקד חזרה על החברות שלך, לשנות את השיטה הנוכחית שלך לדבר עם החבר שלך. אם אתה מסתמך על הודעת טקסט, לדוגמה, בחר את הטלפון והתקשר במקום זאת. אם החבר שלך היה מוסחת בזמן שאתה משוחח בטלפון, נסה דוא"ל. לפעמים רק לתקשר בצורה אחרת יכולה לעזור לך ולחבר שלך לחזור על אותו דף.

04
של 04

אין זמן להגיע יחד

גַם Busy

להיות עסוק מדי הוא לא תירוץ על ביטול על החבר שלך.
טים רוברטס / גטי

להיות עסוק מדי עבור הידידות שלך יכול להיות דבר זמני (עבודה חדשה או מערכת יחסים, למשל), או אולי זה משהו אחר החלה לקבל עדיפות על ידידות שלך. כמו כל מערכת יחסים, חברים צריכים לשים מאמץ לתוך יצירת ידידות. אם אחד או שניהם אינם יכולים למצוא זמן להגיב להודעות דוא"ל, לדבר בטלפון או להיפגש, החברות שלך עלולה להסתיים.

כדי למנוע פרידה, נסה תזמון דברים מספיק מראש מראש כי אתה והחבר שלך לא יהיה שום דבר אחר על לוח השנה. אם אתה עושה את זה ואת החבר שלך שוב ושוב מבטל עליך, החבר שלך יכול רק רוצה לעבור הלאה ממך ולא תהיה לך ברירה אלא לקבל את זה. אם זה קורה, לזכור כי לא כל ידידות נועד להימשך לנצח, אבל זה בסדר. תהנה ידידות על מה שהיא מביאה, לא משנה כמה זמן זה היה בחיים שלך.

 

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "4 סימנים שחברותך מסתיימת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 − = 6