4 דרכים לדעת כי מישהו הוא באמת חבר

4 דרכים לדעת כי מישהו הוא באמת חבר

אם מישהו הוא חבר שלך, זה קל לספר, נכון? לא כל כך מהר. יש הבדל בין ידידותי להיות חברים, או להיות חבר מזדמן ולהיות חבר אמיתי. לא לכל אחד יש את הזכות להיקרא חבר, ואתה צריך לדעת את ההבדל, כך שתוכל לשמור על גבולות נוחים חברויות.

אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנשים תוהים כאשר הם פוגשים אנשים חדשים היא איך אתה יודע מתי אתה באמת יכול להתקשר למישהו חבר?

תוויות הם דבר קשה לעבד עבור אנשים מסוימים, והם להיתפס על רמת ידידות, ולא את הקשר עצמו.

הרגע המדויק בזמן שבו אתה יכול להתקשר למישהו חבר ישתנה עם היחסים ואנשים המעורבים. בשביל השקט הנפשי שלך, הנה כמה סימנים שהאדם הוא בעצם חבר.

הם דואגים לך

טיפול יכול להיות כל מיני דברים, מ מתנהג בצורה נעימה לעשות דברים יפים בשבילך. בדרך כלל מישהו שאכפת לך יהיה:

 • להקשיב
 • לכבד את הרגשות שלך
 • להתנצל כאשר הם עושים משהו לא בסדר
 • לדאוג לך
 • להתקשר או דוא"ל גם כאשר הם עסוקים

טיפול אינו כרוך ברשימה אבל תחושה כי שלך הוא טיפול טוב באופן חיובי. לא כל אחד הוא מחבק, או מראה את הרגשות שלהם כמו גם אחרים, אבל אם אתה מרגיש כאילו מישהו באמת מאמין בך ואתה רוצה להצליח, רוב הסיכויים שהם באמת אכפת.

הם לא בגדו בך

בעוד הבגידה יכולה לקרות על ידי מישהו שהוא (או היה) חבר, הסיכויים הם שאם אתה נדקר בחלק האחורי, משהו במערכת היחסים השתנה. זה אומר שמישהו שחשבת היה בצד שלך רוצה לראות אותך נכשל או להיות אומלל. ברגע שמישהו בוגד בך, זה הימור בטוח שהם כבר לא חבר שלך.

הקושי עם זאת, עם זאת, היא שאנשים אינם מושלמים, ואפילו החברים הכי טובים שלנו יכולים לשבור את האמון שלנו לפעמים. אם זה יקרה, חבר אמיתי יצטער, יתנצל (ויאמר את זה), ורוצה לעשות דברים כמו שצריך. אם מישהו נותן לך התנצלות או לא נראה אכפת כי הם בגדו בך, אז אתה יודע שהם לא ממש חבר.

הם עושים זמן בשבילך

האם אי פעם היה מישהו שלא יכול היה להיפגש איתך אלא אם כן הם היו זקוקים למשהו? אם אתה רוצה לשוחח בצ'אט או להסתובב, הם טוענים שהם עסוקים מדי. אבל אם הם רוצים טובה הם איכשהו כל הזמן בעולם.

בעוד כל אחד מאיתנו יכול לטעון להיות עסוק, חבר אמיתי יעשה זמן בשבילך. אולי הם לא יכולים לדבר עכשיו, אבל אם אתה צריך הם ימצאו את הזמן להתקשר אליך בהקדם. לחלופין, אם לוח הזמנים שלהם באמת הוזמן במשך השבועות הקרובים, הם עדיין ינסו לקבוע תאריך בלוח השנה כדי להגיע איתך בשלב מסוים. הם לא מפוצצים אותך.

אם אתה מנסה בעקביות להצמיד מישהו, והם נראים bgrudgingly להיפגש איתך, הם עשויים רק להיות שמירה על המעגל החברתי שלהם לטובתם שלהם ולכן לא באמת חושב עליך כחבר.

אתה נהנה בילוי זמן ביחד

אם אתה באמת לא אוהב מישהו, קשה באמת לקרוא להם חבר.

תחשוב על כל הפעמים שנאלצת לראות אנשים שמרגיזים אותך. איך אתם פועלים אתם? כאשר הם מדברים אתה אמיתי בשאלות שאתה שואל כחלק מהשיחה? או שאתה סופר את הדקות עד שאתה צריך לעזוב? 

תחשוב על ההבדלים האלה כשאתה יוצא עם מישהו שאתה לא בטוח הוא באמת חבר. איך אתה מרגיש כשאתה איתם? האם הם נראים מטושטשים? מְשׁוּעֲמָם? הם אולי לא ליהנות החברה שלך. וחשוב יותר, האם אתה נהנה שלהם? אם לא, למה אפילו טרח לנסות לקבוע אם הם חברים? מצא חברים חדשים אשר לטפח את הרוח שלך לגרום לך להרגיש חיובי.

 

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "4 דרכים לדעת כי מישהו הוא באמת חבר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  7 + 3 =