4 ציטוטים על חברים שקר כי להזכיר לך לחגוג טוב

4 ציטוטים על חברים שקר כי להזכיר לך לחגוג טוב

חושב שאתה היחיד שתוהה אם החבר שלך הוא באמת חבר? ציטוטים אלה על חברים רעים (או שקר) יעזרו להזכיר לך למה חשוב לחגוג את החברים הטובים שיש לך בחיים. 

לפני שאתה לחפור לתוך מה שאחרים אמרו על חברים כוזבים, בואו לוודא שאנחנו מבינים מה הם. חברים מזויפים, שלפעמים מכנים אותם "פרנמיות", הם אנשים שמתיימרים להיות חבר ואז מתברר שהם בדיוק ההפך.

אלה אנשים שמתקרבים אליך כדי ללעוג לך מאחורי הגב, להתענג על הסבל שאתה מחזיק, להשתמש בך על מה שאתה יכול לתת להם, ולגלות על החיים שלך, כך שהם יכולים לרכל על זה מאוחר יותר.

כי אנחנו בדרך כלל רוצים לראות את הטוב ביותר אצל אנשים, אנו עשויים לתת לחברים מזויפים כמה הזדמנויות להוכיח שהם יותר מאויב בתחפושת. (זאת רק סיבה אחת שלפעמים קשה לזהות חברה רעילה.) עם זאת, כאשר אתה מגלה חבר מזויף בחיים שלך, אתה צריך להרחיק את עצמך מהם. החיים קצרים מכדי להיות מוקפים באנשים שלא ממש אכפת לך. כדי לעזור לך לזכור את הרגש, הנה כמה ציטוטים על חברים כוזבים.

כריסטיאן נסטל בובי

"חברים כוזבים הם כמו הצל שלנו, מתקרבים אלינו בזמן שאנחנו הולכים בשמש, אבל משאירים אותנו ברגע שאנחנו חוצים את הצל."

היו לך אי-פעם חברים שלא יכלו להיות שם בשבילך כשהחשיכה?

הם רוצים לבלות איתך בזמנים הטובים, אבל ברגע שהדברים מקבלים קשה הם משאירים אותך מאחור. לעתים קרובות אנשים אלה יחכו עד שהם חושבים שאתה "מעל" הקשיים שלך, ואז להתקשר אליך למעלה רוצה להיות חברים שוב כאילו כלום לא קרה.

זה קל להיות חבר של מישהו כאשר הדברים הולכים טוב, אבל חבר אשר יכול להישאר איתך דרך פעמים בוצי הוא נדיר, ושומר.

ראלף וולדו אמרסון

"כדי לצחוק לעתים תכופות ועוד הרבה: לזכות בכבודם של אנשים נבונים וחיבתם של ילדים: להרוויח את הערכתם של מבקרים ישרים ולסבול את בגידתם של חברים כוזבים: להעריך את היופי: למצוא את הטוב ביותר אצל אחרים: לעזוב את העולם קצת יותר טוב אם על ידי ילד בריא, תיקון גן או מצב חברתי נגאל, לדעת אפילו אחד החיים נשמה קל יותר כי אתה חי, זה כדי להצליח ".

לכל אחד יש את רעיון ההצלחה שלו, אבל אני אוהב את הציטוט הזה כי זה עוזר לשים את "בגידה של חברים כוזבים" בפרספקטיבה כשזה מגיע לכל החיים שלך. כאשר אתה מזהה חבר שקר, אתה עלול להרגיש מגוון של רגשות החל לפגוע עד הלם. אתה יכול גם לתהות למה אתה לא רואה את הדרך שבה הם היו מוקדם יותר.

אבל ציטוט זה מזכיר לי שאם אתה פותח את עצמך לחברים, לפעמים אתה עלול להישרף. זה חלק מהחיים, ואם זה קורה לך, אתה יודע שאתה לא לבד. אמרסון אומר כאן כי התמודדות עם חבר שקר הוא אפילו חלק להיות "הצלחה" בחיים. במילים אחרות, לשים את זה בפרספקטיבה ולהמשיך הלאה. יש יותר מדי אנשים טובים בעולם לבזבז את הוצאות ההוצאות על אלה שאינם.

פתגם סקוטי

"חברים כוזבים גרועים מאויבים מרים".

ציטוט זה מדבר על העובדה כי זה כמעט קל יותר להתמודד עם מישהו שאתה מכיר מההתחלה היא לא בצד שלך מאשר מישהו שחשבת היה חבר אבל באמת לא. זו עוד סיבה שזה כואב כל כך כאשר ידידות מסתיימת.

אוסקר ויילד

"תמיד תסלח לאויביך - שום דבר לא מעצבן אותם כל כך".

אני אוהב את הציטוט הזה כי זה באמת מסכם את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם frenemy. אתה יכול להתעמת איתם אם אתה רוצה, אבל אחר כך, אתה רק צריך להמשיך הלאה. במקום לנהוג משוגע מנסה להבין למה מישהו שטען להיות חבר שלך מנסה לפגוע בך, אתה יכול להיות טוב יותר רק ממקד את הזמן שלך על החברים האמיתיים בחיים שלך.

No Replies to "4 ציטוטים על חברים שקר כי להזכיר לך לחגוג טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 51