4 סיבות שאתה צריך להקיף את עצמך עם אנשים חיוביים – insightyv.com

4 סיבות שאתה צריך להקיף את עצמך עם אנשים חיוביים

חברים טובים בשבילך אבל חברים חיוביים, אופטימי הם אבני חן אמיתי בחיים. הם אלה שיתגייסו מאחוריך, יציעו חיוך וחיבוק, וישאירו אותך מרגישה טוב יותר עם עצמך. באופן אידיאלי, אנחנו צריכים להשקיע יותר זמן עם עידוד חברים ופחות זמן לעבוד על דברים עם חברים שליליים יותר שלנו.

זה נראה כמו רעיון פשוט, לצפות כי אנשים לא תמיד תמיד לגמרי חיובי או לגמרי crabby, או.

לפעמים חברים הם גסים ממש או מתכוון פעמים אחרות הם נדיבים ותומכים. תסתכל על אופי הכולל של החבר כאשר מחליטים אם מישהו הוא בעל השפעה טובה על החיים שלך או לא. רק משקף בחזרה על איך אתה מרגיש כאשר אתה איתם יכול לתת לך את התובנה שאתה צריך. 

הנה למה אתה צריך אנשים חיוביים בחיים שלך.

תמיכה כאשר אתה צריך את זה

עם חברים חיוביים, אתה לא צריך להתחנן לעזרה כאשר אתה צריך את זה כי רוב הסיכויים שהם יהיו שם בשבילך בלי לשאול. אנשים חיוביים רוצים שאחרים יהיו מאושרים ויעזבו את דרכם כדי לעזור לך כאשר אתה מרגיש למטה או צריך קצת תשומת לב מיוחדת נוספת. 

לעומת זאת, אנשים שליליים לחגוג את נפילתם של אחרים, וכתוצאה מכך, אתה בסופו של דבר מרגיש גרוע יותר על עצמך או על המצב שלך. חברים שאינם חיוביים יוסיף לכל כמות הלחץ שאתה מרגיש.

היתרונות הבריאותיים של להיות חיובי

חברים חיוביים יותר יש לך, יותר טוב אתה יכול להיות בבית upbeat עצמך.

מחקרים הראו כי אנשים אופטימיים נוטים להתמודד עם מתח ומחלות טוב יותר מאשר אלה שאינם חיוביים. יתרונות בריאותיים הקשורים לחשיבה חיובית כוללים לעתים קרובות שיעורי דיכאון נמוכים יותר, יכולת גדולה יותר לזרוק הצטננות, וכן סיכון מופחת למחלות לב וכלי דם.

להוציא את הטוב ביותר בך

החברים החיוביים שלך לא רק יעזור לך להתאושש מן הלהיטים השליליים שאתה לוקח בחיים, אבל הם גם לעורר אותך להיות הכי טוב שאתה יכול להיות. זה אומר לנסות דברים חדשים, להשיג מטרות, ויש לך את סוג החיים שאתה חלמת על עצמך. לעתים קרובות אנשים יש מטרות סודיות כי הם מתביישים לשתף עם אנשים מחשש שהם יהיו לעג.

לדוגמה, אולי תמיד רצית להיות סופר. או שאתה רוצה לחזור לבית הספר ולקבל את התואר. האנשים השליליים בחיים שלך בטח יגידו לך את כל הסיבות מדוע לא תצליח. אבל מי צריך את זה? רוב הסיכויים שאתה כבר עברו את הסיבות מדוע אתה עלול להיכשל וזה מה מנע ממך לנסות. אבל עם אנשים חיוביים בחיים שלך, אתה תרגיש יותר בנוח שיתוף סוגים אלה של מטרות, כי החברים שלך ייתן לך את הדחיפה הרגשית אתה צריך ללכת אחרי מה שאתה רוצה בחיים.

משיכת יותר חברים חיוביים

אתה באופן טבעי למשוך את סוגי החברים הכי דומים לך. אז אם אתה מטהר, אתה בטח תמצא כי אנשים שליליים נוהרים אליך. כך גם לגבי היותך חיובי. ככל שאתה מסוגל לשמור על גישה חיובית, אנשים כמו אופקים יותר תוכל למשוך בתמורה.

בנוסף, להיות חיובי פירושו שאתה תבוא חברויות עם מצב בריא יותר של המוח. במקום לבוא נואש עבור חברים, אתה תיראה כמי שיש לו הרבה דברים קורה בחיים שלהם. זה באופן טבעי מושך אנשים אליך ורבים מהם יכולים להיות חברים. שורה תחתונה? יהיו לך עוד חברים בלי לנסות אפילו.

No Replies to "4 סיבות שאתה צריך להקיף את עצמך עם אנשים חיוביים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.