3 דרכים גדולות לאחר חברים באינטרנט עושה את החיים שלך יותר טוב

3 דרכים גדולות לאחר חברים באינטרנט עושה את החיים שלך יותר טוב

העולם המקוון מספק לנו כעת דרכים לחנות, לנהל עסק ואפילו להכיר אנשים חדשים. ובעוד אתה לא יכול להחליף אינטראקציה פנים אל פנים עם החברים שלך עבור אוהב הערות באתר כמו פייסבוק, חברים מקוונים שלנו יכול להיות מועיל מאוד לרווחתה הרגשית שלנו.

הדבר נכון במיוחד אם אתה משתמש בחברים שלך באינטרנט כדרך למלא את הצרכים שחברים לא מקוונים לא יכולים לספק, כמו מישהו לשוחח עם שעות על שעות או כדרך לשמור על קשר כאשר החברים שלך להתרחק.

חברים מקוונים יכולים להיות מקור של משוב ותמיכה בדרך אחרת מאשר החברים האמיתיים שלך יכולים.

איך חברויות מקוונות יכול לשפר את החיים שלך

הנה כמה דרכים שיש חברויות מקוונות יכול להיות מועיל.

חברים מקוונים לתת תמיכה

לפעמים אנחנו מרגישים נוח יותר לשתף פרטים על חיינו עם האנשים שאנו מכירים רק בעולם הווירטואלי. אם זה המקרה, חברים מקוונים יכולים להיות שפע של תמיכה במהלך הזמנים הגסים בחיים. החברים שלך באינטרנט הם כנראה שם כדי לעודד אותך כאשר יש לך רק איבדו את העבודה שלך או מתמודדים עם דאגה בריאותית, למשל.

מה עוד, אם יש לך כמה חששות ייחודיים, חברים מקוונים מקבוצה מתמחה יכול לספק אמפתיה מן הידע שלהם ממקור ראשון של מה שאתה עובר. לפעמים חברים לא מקוונים שלנו יכולים לספר לנו שהם מצטערים שאנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת (גירושין, אובדן עבודה, להתאבל על אובדן של אדם אהוב), אבל הם לא יודעים מה אנחנו מרגישים באופן אישי.

 לאחר מישהו שעבר את כל זה לפני יכול לעזור לך להרגיש יותר מובן.

עם זאת, להשתמש חברים מקוונים שלך כמו תמיכה נוספת שאתה צריך ולא כתחליף את החברים הלא מקוון שלך. אמנם אתה עלול להתפתות לספר לחבר הלא מקוון שלך "אתה פשוט לא מבין", לאפשר להם לתת לך את התמיכה באופן שבו הם יכולים.

לאחר מכן, חפש קבוצות אחרות שבהן אתה יכול לפגוש אחרים החולקים את החששות או הבעיות שלך. גישה דו-שכבתית זו ליצירת מעגל פנימי הדוק תיתן לך תמיכה במגוון דרכים, ואתה צפוי להרגיש טוב יותר לגבי הנסיבות השליליות בחייך.

השתמש חברים מקוונים לתת לך את אמון אמון חברים לא מקוון

אנשים נוטים לשתף דברים עם חברים מקוונים שלהם, כי יכול להיות מביך להודות לאלה שהם מכירים בחיים האמיתיים. אבל חלק בבניית ידידות רבה הוא להיות אמיתי עם אנשים, אז אם אתה בכוונה מסתתר מן החברים הלא מקוון שלך, לקחת רמז מן החברים שלך באינטרנט לאט לשתף את הפרטים של החיים שלך עם האנשים שאתה מכיר.

מחקר אחד אמר כי 57% מבני נוער פגשו חברים חדשים באינטרנט באמצעות דברים כמו מדיה חברתית ומשחקים מקוונים. רוב החברויות האלה נשארו מקוונות, והן יכלו לעזור לבני הנוער לבנות ביטחון כדי לקיים אינטראקציה מלאה יותר עם אנשים בחיים האמיתיים. חברויות פנים אל פנים עדיין עדיפות כשמדובר בבריאות הרגשית והגופנית הכוללת שלנו, אך חברויות מקוונות יכולות להיות כוח חיובי בבניית חברויות מוצקות בחיים האמיתיים. 

לדוגמה, בעוד החברים שלך באינטרנט יכול לשלוח דוא"ל כאשר אתה חולה, חבר מחובר יכול להסתכל לך בעין, להגיד לך באופן אישי שזה הולך להיות בסדר, ולתת לך חיבוק.

אלה הם שאין לו תחליף כשזה מגיע לריפוי ולהתקדם.

להגיע החוצה אנשים באינטרנט כאשר תקשורת אישית הוא קשה

כאשר אתה למעלה באמצע הלילה לדאוג לגבי חשבונות או נער שלך, אתה עלול להתפתות להתקשר לחבר הכי טוב שלך לפטפט, אבל לעשות את זה פעם אחת לעתים קרובות מדי ואתה תשים זן על היחסים שלך. זה המקום שבו חברים מקוונים נכנסים.

אתה יכול להגיע אליהם בכל עת של היום או הלילה, גם כאשר הם אינם זמינים באופן מיידי. רק להיות מסוגל לשפוך את הלב שלך בדוא"ל או לשלוח להם הודעה מיידית ייתן לך את הרגשית להגביר שאתה צריך.

No Replies to "3 דרכים גדולות לאחר חברים באינטרנט עושה את החיים שלך יותר טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 + = 90