3 דרכים להתמודד עם חברים כי הסתר דברים ממך

האם החבר שלך הסתיר ממך משהו? היית האחרונה לדעת ידיעות גדולות של חבר? סודות, באופן כללי, יכול לקרוע ידידות עבור מגוון רחב של סיבות, אבל הם יכולים גם לקרב אנשים יחד. הידיעה כיצד להתמודד עם אנשים חשאיים כאשר הם חברים היא המפתח לשמירת היחסים.

אולי אתה מרגיש פגוע כי החבר שלך לא בוטח בך מספיק כדי לתת לך על החדשות. הפעולה הפשוטה של ​​מניעת מידע עלולה לפגוע בך. מצד שני, אתה יכול להסתכל על החבר שלך אחרת אחרי שאתה לומד על הסוד - אז הוא או היא היה מהסס לחלוק את זה או עדיין לא יודע איך לגשת אליך עם זה. כך או כך, התמודדות עם אנשים חשאיים - במיוחד כאשר הוא או ידיד - יכולה להיות קשה.

שים את כל החברות בפרספקטיבה לפני שאתה כועס עם חבר על לא לשפוך את כל הפרטים. חברים מסוימים עשויים להיות מכרים בעוד חברים אחרים יש מערכות יחסים עמוקות יותר. ייתכן שאין לך את סוג של מערכת יחסים כדי לחלוק מידע חשוב, גם אם הוא חבר ייתכן שיהיה ידוע הגילאים. אם זה חבר קרוב מאוד כי הוא שומר סוד ממך, עם זאת, החשש שלך הוא כנראה אמיתי. רק לוודא שזה לא יוצא כמו כעס ולהפוך את החבר שלך משם.

מחייך women whispering in cafe

קולטורה / מאוף / רייסר / גטי

מעניין איך המילה נוסעת על דברים מסוימים. אולי גילית את הסוד מחברה אחרת, או ממישהו שהחבר שלך לא קרוב אליו. אולי שמעת על זה באמצעות מדיה חברתית. אם שמעת על הסוד של מישהו אחר מאשר החבר שלך, זה עלול להרגיש כמו בגידה כי החבר שלך עדיין לא לחלוק את החדשות איתך. להיות סבלני עם החבר שלך ולנסות לא לקחת את זה באופן אישי. יכול להיות שיש שורה של סיבות מדוע הם לא שפכו את הפרטים על הסוד שלהם. ביניהם:

 • הסוד ששמעת אינו מדויק לחלוטין.
 • החבר שלך מתבייש בעניין.
 • החבר שלך לא מבין שאנשים אחרים יודעים על הסוד שלהם.
 • החבר שלך מחכה על מידע נוסף כדי ליידע אותך על המצב.
 • החבר שלך לא בוטח בך.

חזרה על סוד יכולה להוכיח נקודת מפנה ידידות. אם החבר שלך בוטח בך ומשתף אותו, סביר להניח ששניכם יהיו קרובים יותר. אם לא, זה עלול לגרום לשסע. איך אתה להתמודד עם מידע נידון יכול גם להוכיח להיות נקודת מפנה ידידות לטוב או לרע.

02
של 03

סודות יכול להדגיש בעיות אמון בחברות

jealous-friend.jpg

אם אתה מרגיש שהחבר שלך מחזיק בך כי הם פשוט לא סומכים עליך עם המידע (או לא לספר לאחרים על זה), הגיע הזמן להעיף מבט על התנהגות העבר שלך. האם נתת לחבר שלך סיבה להטיל ספק? אם אתה עושה הרגל של רכילות על החבר שלך או אחרים, אז אתה כנראה הולך להיות האדם האחרון הם יבטחו בסוד. הדרך היחידה לבנות אמון נוספת היא להוכיח שיש לך מה שנדרש כדי להיות חבר נהדר.

אם אתה לא היה ידוע לשפוך סודות בעבר, ייתכן שיש סיבה נוספת מדוע החבר שלך לא סיפר לך על החדשות. כל שעליך לעשות הוא להביא את זה באופן לא מאשים יכול לפתור את כל הבעיה.

03
של 03

מול החבר שלך על הסוד שלהם

defensive-apology.jpg

ג 'יימי גריל / Getty תמונות

אם אתם חשים שהסוד של חברכם הוא הרסני (כמו אם הם מנהלים רומן, הימורים, עושים סמים או כאלה), אתם יכולים לגשת אליהם בעדינות. להיות סבלני כאשר אתה מתעמת עם החבר שלך ולוודא כי המוטיבציה שלך מרכזי סביב חסד ולא מנסה "לקרוא להם" על הסוד שלהם.

התחל על ידי אומר להם אכפת לך מהם מודאגים, וללכת משם. אם החבר שלך פתוח לדבר על דברים, נהדר. אם לא, ייתכן שיהיה עליך לבטל את פעולתם עד שיהיו מוכנים.

אם הסוד של החבר שלך אינו הרסני, אתה עדיין יכול לשאול על זה או להשאיר אותו להם להעלות את זה. שוב, הסיבות שלהם מסתיר את זה אולי שום דבר לעשות איתך בכלל. כמה חברים הם רק אנשים סודיים. לא כל ידידות היא ברמה שבה אתה משתף כל מעדן של מידע חשוב, אז חבר יכול להרגיש מוצדק לחלוטין על ידי שמירה על לך בחושך, ולא מתכוון מתכוון לפגוע בך לעשות זאת.

No Replies to "3 דרכים להתמודד עם חברים כי הסתר דברים ממך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  3 + 4 =