15 דרכים לעבור פרידה ידידות | insightyv.com

15 דרכים לעבור פרידה ידידות

02
מתוך 16

לעבד את הרגשות שלך

א man thinking and writing

טטרה תמונות – יורי Arcurs / Brand X Pictures / Getty Images

כאשר החברות שלך מסתיימת (במיוחד אם אתה לא בטוח למה דברים הלכו דרומה) ​​אתה תהיה להתמודד עם הרבה רגשות שונים כמו כעס, בלבול, ועצב. קח קצת זמן כדי לעבד הכל לפני שתנסה להבין את המצב. מיין את הרגשות שלך על ידי זיהוי מה אתה מרגיש כדי שתוכל להתחיל ריפוי.

אנשים נוטים להכחיש את רגשותיהם לאחר פרידה של חבר, כנראה משום שבתרבות שלנו זה נראה מוזר עבור מישהו להתאבל על אובדן של ידידות. אבל קדימה ובכי ולהוציא את זה אז אתה יכול לעבד את זה. רק אז תוכל להמשיך הלאה.

03
מתוך 16

קבל קצת רגשית באינטרנט שטח (לא עוקב Cyber)

סייבר stalking a friend

Cyber ​​עוקב את החבר לשעבר שלך לא יעזור להחזיר אותם.
יאן שרדרס / גטי

זה יכול להיות אתגר כאשר חבר אחד חותך אותך כי אתה בטח עדיין יש חברים במשותף. זה אולי אומר שאתה תישאר מחוץ לפעמים מן האירועים. אתה תרגיש את הדחף לגלות מי עדיין מסתובב עם החבר שלך על ידי בדיקה עם חברים אחרים או על ידי ביצוע כל תנועה שלהם באינטרנט בפייסבוק או Instagram. אבל לא!

במקום זאת, תן לעצמך את החלל על ידי לרפא את החבר לשעבר שלך או לחסום אותם. זה אולי נראה קשה, אבל למה לענות את עצמך על ידי רואה שהם פשוט בילה את היום עם כמה חברים שלך ולא הזמין אותך? לאחר תזכורת חזותית קבועה בכל פעם שאתה מתחבר רק לעכב את התהליך של הלאה. 

04
מתוך 16

לא בדמוט

א woman covers her mouth with her hand

Stockbyte / Getty תמונות

אתה עלול להרגיש את הצורך badmouth שלך לשעבר לחברים אחרים, או מתוך תחושה של נקמה או כי אתה באמת רוצה שאנשים ישמרו על האדם הזה. אבל לא. גם אם הכוונות שלך טובות (ואתה רוצה להגן על חבר משותף מן להיפגע) אתה עדיין תהיה כפי שנראו שלילי וקטנוני. במקום זאת, תן לאנשים לבוא למסקנות שלהם על החבר לשעבר שלך.

יש אנשים שיגלו את האמת על החבר הרעיל שהטביע אותך, ואחרים לא יתנגדו להתנהגויות שלא מצאת. כולם שונים כשזה מגיע לידידות. 

05
מתוך 16

קבל את הסוף כסגר היחיד שאתה צריך

א happy woman

תומאס נורתקוט / גטי

לעתים קרובות מדי חברים מנסים שיחת טלפון אחת אחרונה או דוא”ל על מנת לקבל סגר על ידידות נכשלה. אבל לאחר לומר את הפעם האחרונה רק לשמש להעלות בעיות חדשות. במקום זאת, להבין כי סוף ידידות (מכל סיבה שהיא) הוא סגירת מספיק לבד. אתה צריך לקבל את זה בתור הצהרה סופית על החברות שלך ולשים את האנרגיה שלך לתוך יצירת חברויות חדשות במקום. 

06
מתוך 16

לצאת ולעשות חברים חדשים

אֲנָשִׁים enjoying outdoors

פיראנקה / Getty Images

לפעמים הדרך הטובה ביותר להתגבר על פרידה חבר היא לצאת ולעשות חברים חדשים. אתה יכול לקחת את כל השיעורים הגדולים האלה שלמדת עם החברות הישנה שלך ולהחיל אותם על אחד חדש. 

07
מתוך 16

להיות ממש טוב לעצמך

אִשָׁה getting a massage

ראלף נאו / איקוניקה / גטי

תרגיל, תיווך, יצירתי. מצא דרכים ליהנות זמן לבד כי זה נותן לך הזדמנות להתארגן להבין מה אתה רוצה בחיים שלך ואת מערכות היחסים. טיפול בעצמך עיסוי אף פעם לא כואב.

08
מתוך 16

לא אובססיבי על כל מה שאמרת ועשית

הִרהוּר

אלכסנדר נוביקוב / גטי

זה טבעי לרצות לחשוב על כל מה שאמרת או עושה כדי להבין מה השתבש. אבל יש איזון בין המשקף חזרה על ידידות אובססיבי על הפעולות שלך. למד מן הטעויות שלך (אם אכן עשית) אבל אז תן לזה ללכת. רוב החברויות לא מחזיקות מעמד בגלל נסיבות חיים רגילות.

09
מתוך 16

לכי קדימה, להתמכר

אֲכִילָה ice cream

דוד מלאן / סטוקיט / Getty תמונות

תאכל את זה גלידה של גלידה אם זה יגרום לך להרגיש טוב יותר. אבל לא להמשיך לעשות את זה לנצח. אתה יכול להרשות לעצמך את החלל להתמכר לזמן קצר כדי לרפא את הרוח שלך. 

10
מתוך 16

לְהִתְנַדֵב

קְבוּצָה of volunteers lifting wooden frame together at park

תמונות של Hero Images / Getty

שום דבר לא יכול לעזור לך לשים את הדברים בפרספקטיבה כמו לעזור למישהו נזקק. אז לקבל את כובע מתנדבים על ולשים את האנרגיה שלך לתוך שיפור חייהם של אנשים אחרים. בין אם מדובר במעשי חסד אקראיים או בהתנדבות למען מטרה כלשהי, תגלה במהרה כי פרידת הידידות שלך תהיה חדשות ישנות כאשר תתרכז באנשים הזקוקים לעזרה.

11
מתוך 16

האם דברים שגורמים לך שמח בלי Revisiting זיכרון ליין

צוחק surfer in winter

קולוורה בלעדי / יו Whitaker / Getty תמונות

זה מפתה להסתכל על כל פעילות כמו משהו שלעולם לא תוכל לעשות עם החבר שלך שוב, אז במקום זה, לעשות את הדברים שעושים אותך מאושרת על הסיבות שלך. אל תלך בנתיב הזיכרון אלא תעשה דברים שמביאים שמחה לחיים שלך.

12
מתוך 16

Binge לצפות במופע מועדף

נשים feet on ottoman watching TV

/ טום מרטון / גטי

אתה מרגיש כמו ציד מול הטלוויזיה במשך כמה שעות בזמן שאתה להדביק את ההצגה האהובה? לך על זה. Binge צופה סדרות טלוויזיה יכול לקחת את דעתך את הבעיות עם החבר שלך. 

13
מתוך 16

לכתוב את הרגשות שלך

אִשָׁה in Hammock Writing

יוטה קלי / Getty תמונות

אחת הדרכים להבין את הרגשות שלך היא על ידי כתיבת אותם החוצה. זה עוזר אם אתה מרגיש כאילו יש לך דברים שאתה עדיין רוצה להגיד לחבר שלך. קבל את כל המחשבות שלך על הנייר, אבל לא שלח אותם לחבר שלך. כתיבת הרגשות שלך בדרך זו היא סוג של סגירה רק בשבילך.

14
מתוך 16

תן הכלב שלך להראות לך כמה נפלא אתה

אִשָׁה playing with dog

/ e + / Getty תמונות

אחרי הפרידה, ייתכן שאתה מרגיש כאילו יש חבר אמיתי הוא פשוט לא הקלפים בשבילך. זה נכון במיוחד אם החבר שלך בגד בך. זה המקום שבו ההוצאות עם הכלב שלך יכול לעזור. כלבים עוזרים ללמד אותנו על חסד וקבלה והם אפילו דרך טובה להכיר אנשים חדשים. 

קשה להישאר עצוב על סופה של ידידות כשיש לך כלב שמביט בך כאילו אתה מרכז היקום. 

15
מתוך 16

חפשו יועץ מקצועי או מטפל אם אתה מרגיש שאתה צריך

תֶרַפּיָה session

גארו / פני / גטי

אם אתה מרגיש תקוע, לא מסוגל להמשיך הלאה מן הידידות או ליצור חברים חדשים, זה עשוי להיות הזמן לקבל עזרה מקצועית. כאשר אתה באמת נאבקים כדי להתגבר על סוף ידידות ופשוט לא מצליח לעשות את הקפיצה מנטלית אתה צריך, לחפש מטפל מקצועי או יועץ שיכולים לעזור לך למיין את הרגשות שלך.

16
מתוך 16

לבלות עם חברים טובים שלך

קְבוּצָה of friends

זאב סמית ‘/ גטי

כאשר חבר אחד משליך אותך פתאום זה יכול לגרום לך להרגיש כאילו כל החברים שלך שונאים אותך. זו הסיבה שאתה צריך לבלות עם המעגל הפנימי שלך, או חברים טובים שיכולים להרים את הרוחות שלך.

No Replies to "15 דרכים לעבור פרידה ידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 91