טיפוח העור טיפים עבור tweens – איך לשטוף את הפנים

טיפוח העור טיפים עבור tweens - איך לשטוף את הפנים

Tweens הם ילדים בין הגילאים 8 ו 12. למרות שהם עדיין לא בני נוער, tweens הם כבר שונים מאשר ילדים. זוגות מתחילים להביע את עצמאותם מהוריהם, ומה שילדים אחרים חושבים עליהם חשוב מאוד. מאז tweens לקחת את המראה ברצינות, זה זמן נהדר להתחיל לדבר איתם על טיפוח העור. אם הם מתחילים כראוי לטפל בעור שלהם עכשיו הם יכולים להיות בטוחים כי העור שלהם ייראה טוב יותר במהלך שנות העשרה שלהם גם כן.

שְׁאֵלָה: איך צריך לשטוף את פניה?

הבת שלי בת 10. אני מוצא את הסימנים המוקדמים של אקנה על פניה, ואני כל כך מודאג כי אקנה שלה מתחיל מוקדם רק הולך להחמיר. היא רק משתמשת במים כדי לשטוף את פניה, וכדי להיות כנים, אני לא בטוח כמה טוב היא שוטפת אותו. אני לא רוצה לקבל מוצרי טיפוח העור שלה יהיה קשה מדי עבור הגיל שלה, אבל אני גם רוצה לקבל אותה על טיפוח העור טוב אפילו עכשיו. מה אתה ממליץ?

תשובה:

הדבר שיש לזכור על גיל זה, כי הם אחראים רחצה עצמם, אז אתה לא באמת יודע מה tween שלך הוא באמת עושה עבור העור שלהם כאשר הם מתרחצים או להתקלח. אבל עדיין יש לנו כמה טיפים מעולים והמלצות מוצר אשר יקל על לך ועל tween שלך כדי לשמור על העור נקי ובריא. חשוב להתחיל את התהליך הזה בשיחה עם tween שלך על איך בדיוק הם שוטפים את הפנים שלהם כרגע להסביר את הדרך הנכונה לשטוף את הפנים שלהם.

שאל את tween על העור שלהם הרגלי טיפול. האם הם משתמשים במים רק כדי לשטוף את הפנים שלהם? או אולי הם משתמשים בסבון הבר? האם הם עשויים להשתמש ניקוי הפנים שלך? שתי האפשרויות האחרונות יכול לגרום להרס עם עור רגיש על ידי ייבוש אותו. עכשיו ברגע שאתה יודע מה הם עושים, אתה יכול לתת עצות על מה את האפשרות הטובה ביותר עבור העור שלהם יהיה.

 הקפד להודיע ​​להם כי שטיפה הפנים שלהם רק עם מים לא ממש לנקות את העור שלהם.

ראשית, התאום שלך לא צריך קו אקנה מאז העור שלהם הוא פשוט רגיש מדי עבור אלה מחמירים יותר טיפוח העור מרכיבים כרגע. התאום שלך יכול לשטוף את הפנים עם ניקוי עדין כל עוד אין להם שום סימנים של אקנה. אם העור שלהם הוא התחיל יש פצעונים קטנים או blackheads אז הם יכולים להשתמש אנטי אקנה ניקוי פעם ביום או כמה פעמים בשבוע כדי לטפל בעור שלהם exfoliate העור שלהם.

התאום שלך צריך ריאליסטי צריך רק לשטוף פעם ביום בערב, אלא אם כן הם היו פעילים בספורט אחר הצהריים או פעילויות אחרות שבו הם הפכו מזיע או מלוכלך בעליל. אז הם בהחלט צריכים לשטוף את הפנים פעמיים ביום. אם יש להם עור שמן מאוד ממה שהם יכולים לשטוף את הפנים שלהם בבוקר מדי.

ודא התאום שלך אינו משתמש קרם הגוף שלהם או סבון הגוף על הפנים שלהם. אלה מכילים לעיתים קרובות מרכיבים אשר יכולים לגרום הפנים עדין שלהם להיות אדום ו irritated. לעתים רחוקות לעשות tweens צריך לדאוג קרם פנים בכלל. אם אתה מוצא את העור שלהם הוא יבש יותר, שוב, Cetaphil ניחוח חינם יומי קרם פנים הוא עדין מאוד.

 

המלצות למוצר

  • Cetaphil עור עדין cleanser יהיה לנקות את העור מבלי להשאיר אותו חשוף של לחות. זה יכול לשמש גם בכל חלקי הגוף, לא רק את הפנים, אם tween שלך רוצה.
  • Olay רגיל Wet ניקוי בד הם דרך קלה עבור tweens לנקות את פניהם. חותכים את מגבונים לחצי כדי לגרום להם להימשך זמן רב יותר ולשמור קצת כסף.
  • אם tween שלך מתחיל להראות סימנים של אקנה הם יכולים לנסות Neutrogena שמן ללא אקנה לשטוף כמה פעמים בשבוע או נקי & ניקוי יסודות קצף ניקוי פנים רגיש העור.

שורה תחתונה

טיפוח העור בגיל זה הוא באמת על למידה לשמור על העור נקי. אין צורך ללכת הלאה עם צעדים נוספים לפחות במשך עוד כמה שנים או אם אקנה היא דאגה גדולה גם בגיל זה. על ידי הוראה tween שלך כמה צעדים בסיסיים טיפוח העור ולתת להם את האחריות של לקיחת הטיפול הנכון של העור שלהם אתה מתחיל אותם על המסלול טוב הרגלי טיפוח העור מוקדם מה שאומר שהם יהיו עור בריא אפילו בני נוער.

 ואולי יום אחד הם אפילו יודיעו לך על כך!

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "טיפוח העור טיפים עבור tweens - איך לשטוף את הפנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =