טיפול T- אזור שמן שלך | insightyv.com

טיפול T- אזור שמן שלך

טיפול T- אזור שמן שלך

אם יש לך עור שמנוני או שילוב, רוב הסיכויים שאתה מאבק עם האזור על הפנים שלך המכונה אזור t. אם אתה לא מכיר את מה בדיוק t- אזור שלך, לדמיין ציור “T” על הפנים שלך בדיוק כמו מה שאתה רואה בתמונה כאן לבן. אזור t שלך מורכב המצח שלך, האף, הסנטר. אלה הם מקומות שכיחים על הפנים שלנו כי יש עודף שמן, אקנה, ו blackheads עבור אנשים שיש להם שמנוני או שילוב העור סוג.

למרבה הצער, אזור בעיה זה הוא אחד האזורים הראשונים אנשים להבחין על הפנים שלך כאשר הם פוגשים אותך. אבל לא נותנים את אזור t- לרדת לך. עם טיפול הולם אתה יכול לשטוף את הפנים שלך לתוך הצורה ולהפחית את אקנה, שמנוניות, ו blackheads כי הם כל כך מטריד. זכור כי אנשים מסוימים יכולים להיות שמנוני t- אזור ולחיים יבשות; זה נקרא שילוב העור. אם זה המקרה עם העור שלך מאשר להיות בטוח להשתמש במוצרים נפרדים עבור אזור t שלך ואת הלחיים שלך. אתה לא רוצה לייבש את הלחיים תוך ניקוי את acne ו blackheads באזור שלך t.

כיצד לטפל אזור T שלך

הנה מה שאתה צריך לדעת כדי לעזור לטפל שלך שמנוני לא אזור ביעילות.

השתמש ניקוי הנכון. אם אתם מתמודדים עם שמן עודף, תצטרך להשתמש ניקוי שנועד במיוחד עבור עור שומני באזור זה. ג’ל או קצף ניקוי עובד הכי טוב כדי לחסל את הנפט לנקות את הנקבוביות. נסה CeraVe קצף ניקוי פנים או פשוט מרענן פנים לשטוף ג ‘ל.

 או לנסות ניקוי כמו La Roche-Posay Effaclar ג’ל ניקוי קלינית עבור אקנה נוטה חומצת העור בו ניתן להיפטר שמן העור שלנו

שמור על טונר על היד. אם האזור שלך הוא שמנוני מאוד אבל הלחיים שלך יבש להשתמש טונר לטפל אזור t שלך. טונר יכול להיפטר מעודף שמן ולהרגיע את העור שלך, ואתה מחליט בדיוק איפה ליישם את זה.

אם רק את הלחיים הם שמנוני, השתמש עדין cleanser בכל רחבי הפנים שלך, ולאחר מכן לעבור על אזור t עם אנטי אקנה טונר או טונר ניסח עבור עור שמן. אתה יכול להשתמש בטונר כי יש אנטי אקנה מרכיבים כמו חומצה סליצילית כדי לנקות את האקנה. אם העור שלך הוא מאוד שמנוני להשתמש טונר פעמיים ביום לאחר ניקוי הפנים שלך או פעם ביום אם העור שלך הוא שמנוני במקצת. עבור אנשים מסוימים באמצעות טונר פעמיים ביום או אפילו פעם אחת ביום הוא יותר מדי; הם עשויים רק צריך טונר כמה פעמים בשבוע. נסה Neutrogena שמן ללא אקנה בקרת מתח טריפל פעולה או טונר La Roche-Posay Effaclar הבהרה פתרון פנים טונר.

השתמש מסיכת פנים ממוקדת. השתמש מסכת פנים פעם בשבוע כי הוא ניסח עבור אקנה או עור שמנוני. מציאת מסכה עם עץ התה, חימר, או פחם מופעל החומרים שלה היא התחלה טובה. אם הלחיים שלך נוטות להיות יבשות, רק להחיל את המסכה על אזור t שלך כדי לוודא שאתה לא לייבש את הלחיים שלך. שימוש מסכת פנים היא דרך מצוינת לתת את העור שלך acne הלחימה להגביר את החומרים הדרושים כדי לשמור על העור חלקה ללא פגם. נסה Aztec סוד ההודי ריפוי חרס או פרימן פנים פחם שחור הסוכר פולנית מסכה.

קבל כמה רצועות נקבוביות. רצועות נקבוביות הם דרך מצוינת לנקות את הנקבוביות, במיוחד אם יש לך blackheads.

הקפד להשתמש בטונר לאחר הסרת רצועת כך לא להשאיר כל שאריות מאחורי על העור שלך מן רצועת הנקבובית. אבל הקפד להשתמש רצועות נקבוביות בזהירות שכן הם יכולים למשוך ולמשוך את העור שלך גרימת נזק במקום לעזור להיפטר blackheads. זכור כי רצועות נקבוביות הם רק תיקון זמני עבור blackheads. קוריאני טיפוח העור המותגים לעשות כמה רצועות נקבוביות כיף כמו זרעים תותים ללא זרעים 3-צעד אוף Pack או TONYMOLY טוני moly ביצה נקבובית אף.

שמן סדינים הסדינים הם חובה. גיליונות אלה הם דרך קלה להיפטר מיידי עוד ברק. אלה רקמות דיסקרטי מושלמים להישאר בתיק או תרמיל כדי לרענן את הפנים שלך לאורך כל היום. אם אתה קמצוץ אתה יכול אפילו להשתמש מפיות או נייר toliet כתם שמן עודף על אזור t שלך. ניירות סופג הם סופר זול נייד.

 נסה Tarte לא כל כך חלקלק ספיגת שמן סופג ניירות או פלדיו – נייר אורז רקמות רקמות שקוף עם אבקת אורז.

 

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "טיפול T- אזור שמן שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 6