האם רמת קרינה גבוהה יותר של SPF חשובה באמת?

האם רמת קרינה גבוהה יותר של SPF חשובה באמת?

יש הרבה תפיסות מוטעות לגבי קרם הגנה. יש לך אותם אנשים שחושבים כי החלת קרם הגנה עם SPF הגבוהה ביותר יגן עליהם טוב יותר מסנן קרינה עם מספר SPF נמוך יותר. לאחר מכן, יש מי לא ישתמש sunscreen עם SPF גבוה כי הם חושבים שהם לא מקבלים שזוף.

בואו לשבור את העובדה מן הבדיוני ולהגיע לתחתית דילמה זו sunscreen.

עובדות על קרם הגנה SPF

גבוה יותר של SPF לא תמיד הכרחי.

אתה צריך להסתכל על כמה דברים כאשר אתה קניות עבור sunscreen. ראשית, כמה קל הוא צבע העור שלך? אלו עם עור בהיר יותר בדרך כלל לשרוף מהר יותר מאשר עם עור כהה או זית. אם העור שלך מתחיל להפוך אדום במהירות כאשר אתה בשמש, אתה רוצה SPF גבוה יותר. אבל יש הרבה גורמים אחרים מאשר רק את צבע העור כי אתה צריך לשקול כאשר מחליטים איזה SPF אתה רוצה לקנות.

אחת הבעיות העיקריות עם רכישת sunscreen עם מספרי SPF גבוהה מאוד היא שיש לך תחושה מזויפת של ביטחון על כמה הגנה יום ראשון אתה בעצם מקבל. ככל שמספר ה- SPF גבוה יותר, אנשים פחות קרני השמש נוטים ליישם את התדירות הנמוכה ביותר הם נוטים להחיל מחדש.

אתה עדיין יכול לקבל כוויות שמש, גם בעת שימוש מסנן קרינה עם מספר SPF גבוה כי אתה חושב שאתה מוגן מפני השמש, אבל אתה לא.  

מה המשמעות של הדירוג SPF?

SPF מייצג את Sun Protection Factor.

מספר זה קובע כמה זמן אתה יכול להיות בחוץ בשמש לפני שאתה מקבל כוויות שמש. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל לשרוף לאחר 20 דקות בשמש אם אתה מחיל מסנן קרינה עם SPF 15 אתה יכול להישאר בשמש 15 פעמים זמן או כ 5 שעות לפני צריבה בתנאים בחוץ אידיאלי.  

תנאים מושלמים אומר שאתה לא במים או מזיע, שני דברים שבדרך כלל הולכים יד ביד עם להיות בשמש.

זה גם לא משקף sunscreen כי ניתן לשפשף על הבגדים שלך. החיים האמיתיים לא תמיד מציעים את התנאים הטובים ביותר עבור ביצוע בטוח sunscreen נשאר כמו שזה צריך.  

מסיבה זו, לא משנה מה SPF מספר מסנן קרינה שלך אתה צריך להחיל מחדש את קרם הגנה כל שעתיים. זה לא משנה אם sunscreen שלך הוא SPF 5 או 50. לאחר כ 2 שעות sunscreen שלך אינו יעיל יותר.  

מה SPF מספר אתה צריך להשתמש?

אנשים גם להתבלבל על כמה הגנה השמש SPF מספרים למעשה לתת לך כאשר אתה בחוץ. SPF 30 לא נותן לך הגנה כפולה כמו SPF 15. כך זה עובד למעשה: SPF 15 בלוקים 92% קרני UV בעוד SPF 34 חוסם 97% של קרני UV.  

אין sunscreen, לא משנה כמה גבוה את המספר, יחסום 100% של קרניים UV. יש באמת אין טעם להשתמש sunscreen כי הוא גבוה יותר מאשר SPF 50. מה שחשוב ביותר הוא יישום מספיק sunscreen ו reapplying אותו לעתים קרובות. רוב האמריקאים אינם משתמשים מסנני קרינה או להחיל מספיק. זה לא משנה כמה גבוה את מספר SPF אתה משתמש אם אתה רק להחיל קצת sunscreen.  

עדיף לקנות sunscreen כי הוא בין SPF 30 ל 50. ודא שיש לך sunscreen על הפנים שלך ואת אחד אחר עבור הגוף שלך.

 מסנני קרינה המתגבשים על הפנים חשים, נראים וריח שונים מאלו המיועדים לגוף.

חשוב בטיחות השמש טיפים

בנוסף, ישנם כמה עצות בטיחות חשובות יותר שכולם צריכים לעקוב:

 • בין 10 בבוקר ל -4 אחר הצהריים, לחפש צל כאשר בחוץ.
 • ללבוש כובע רחב שוליים כאשר בחוץ לכסות עם בגדים מגן.  
 • השתמש משקפי שמש בכל עת.
 • החל מסנן קרינה מיד לאחר השחייה או הזעה.
 • לעולם אל תשתמש מיטות שיזוף.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם רמת קרינה גבוהה יותר של SPF חשובה באמת?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  1 + 5 =