לא לבזבז את הכסף שלך על מוצרים אלה Skincare או מצרכים

לא לבזבז את הכסף שלך על מוצרים אלה Skincare או מצרכים

זה יכול להיות מבלבל לדעת איזה מוצרי טיפוח העור אתה בהחלט צריך ואלו הם רק חבורה של hype שיווק. בנוסף, האם יש חומרי טיפוח העור כי הם בזבוז אמיתי של הכסף שלך? לדעת מה לקנות ומה לדלג יכול להיות קשה. מצא כאן אילו מוצרי טיפוח העור ומרכיבים טיפוח העור הם הטובים ביותר פשוט לעזוב על המדף.

קרם צלוליטיס

אחד יותר מתסכל בעיות עור טיפול כמעט כולם פרצופים הוא cellulite.

 צלוליט יכול להיות מכוער למדי וזה משפיע על אנשים, בעיקר נשים, בכל הגילאים והגדלים. זה מאוד מפתה להאמין הטענות כי קרמים רבים לעשות, כי רק על ידי שפשוף קרם על הירכיים שלך אתה יכול לקבל פחות צלוליטיס להיראות טוב יותר. למרבה הצער, קרמים צלוליטיס לא עובד. כן, יש כמה קרמים זה יהיה זְמַנִית להפחית את המראה של צלוליטיס אבל שום קרם לא להיפטר צלוליטיס. אם הצלוליטיס הוא דאגה אמיתית עבור אתה רואה רופא לפתרון במקום להשקיע את הכסף שלך במשחות.

אנטי אייג'ינג קרמים עם תאי גזע

זה מפתה לרצות לנסות את החדש ואת האחרונה נגד ההזדקנות creams בשוק טוענים כי יש את הטוב ביותר נגד ההזדקנות מרכיבים. מרכיב אנטי אייג 'ינג אחד שאתה עשוי לראות המפורסם הוא תאי גזע. אין הוכחה מדעית כי כאשר תאי גזע מוחלים על העור כי יש להם כל אנטי אייג 'ינג להשפיע בכלל. זה בהחלט מרכיב טיפוח העור כי אתה צריך להתרחק.

 רוב תאי גזע במוצרי טיפוח העור הם מן הצמחים כגון תפוחים. לתאי גזע של אפל אין השפעה אנטי אייג 'ינג על העור שלנו מאז תאי גזע למעשה צריך להיות בחיים כדי לעזור לעור שלנו וכאשר הם בתאי גזע שמנת הם כבר מתים מאוד. בנוסף, תאי גזע צמח לא יכול לחדור לתוך העור שלנו כדי לקבל כל כוח אנטי אייג 'ינג, במקום הם פשוט לשבת על פני העור שלנו.

 אז בפעם הבאה שאתה רואה מודעה touting את כוחות מופלאים של תאי גזע של אנטי אייג 'ינג שמנת לשמור על הליכה ולא נופלים על hype.

רצועות נקבוביות

כן, יש הרבה שביעות רצון מקילוף רצועת הנקבוביות מהאף שלך ולראות את כל הזבל על זה. אבל רצועות נקבוביות יכול להיות מרגיז מאוד את העור ובסופו של דבר רק להרים חלק של Blackhead מתוך הנקבוביות שלך עדיין משאיר מאחור נקבוביות סתומות. גם ביצוע רצועות הנקבוביות שלך מ ג 'לטין או דבק הוא רק גרוע כמו שימוש בחנות קנה סוג. אם Blackheads באמת להטריד אותך ממה שאתה צריך להשתמש במוצר עם חומצה סליצילית בו כדי לפזר את תאי העור המתים ואת השמן שנלכד הנקבוביות שלך. או לראות esthetician על הפנים ולכן היא יכולה להסיר באופן ידני את blackheads. היישום השבועי של מסכת חימר גם לספוג עודפי השמן כך שהוא לא מקבל לכוד בתוך הנקבוביות שלך.

מוצרים שהם אולי

ישנם שני מוצרי טיפוח העור הנפוצים המופיעים ברשימות רבות של טיפוח העור מוצרי יופי כי הם בזבוז של כסף - טונר ועין קרם. אבל במקרה של שני מוצרים זה לא כל כך לחתוך ויבש אם הם טובים או רעים לעור שלך. כן, טונרים הומצאו על מנת להסיר סבון שנותר על העור לאחר שטיפתו ולשחזר את ה- pH של העור לאחר ניקוי.

 אבל זה כבר לא נחוץ בגלל ניקוי הפנים של היום ביסודיות לשטוף את הפנים שלנו לאחר ניקוי ולא לשנות את ה- pH של העור שלנו. אם אתה משתמש טונר היום אתה צריך להשתמש בו מסיבות אחרות כגון הוספת מים צורך הרבה בחזרה לתוך העור, פילינג עדין, או להרגיע עור מגורה.  

קרם עיניים הם גם שנויים במחלוקת עם הרבה אנשים אומרים לך שאתה באמת לא צריך אחד. אבל אם יש לך בעיה טיפול בעור רק באזור העין שלך, כגון רגליים של עורב, נפוח מתחת לעיניים, או עיגולים כהים, אז אתה כנראה רוצה להשתמש קרם עיניים. אם לא - אתה לא צריך לקנות את המוצר הזה. במקום להשתמש קרם הרגיל שלך באזור העין.

No Replies to "לא לבזבז את הכסף שלך על מוצרים אלה Skincare או מצרכים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 5