האם Popping פופלינג רעיון טוב או רע? | insightyv.com

האם Popping פופלינג רעיון טוב או רע?

האם Popping פופלינג רעיון טוב או רע?

 

שְׁאֵלָה: האם Popping פופלינג רעיון טוב או רע?

Popping פופינג הוא מפתה מאוד, במיוחד כאשר יש לך פצעון גדול, גלוי מאוד על הפנים שלך. קשה מאוד להתנגד לפציעה, במיוחד אחת גדולה. לחיצה מהירה היא כל מה שאתה צריך כדי לעזור כי zit ללכת מהר יותר, נכון? ובכן, זה לא פשוט כמו שזה נראה. הניחי את אצבעותיך למטה, הרחק מהמראה, וקראתי הלאה.

תשובה:

מה בדיוק הוא פצעון?

הגוף שלך שופך תאי עור מתים בקצב מהיר וזה נורמלי לחלוטין.

תאי העור המתים החדשים, יחד עם השמן הטבעי של העור, עלולים לחסום את נקבוביות העור ולגרום לחסימה. במילים פשוטות, פצעון הוא חסימה של שמן ותאי עור מתים בתוך נקבוביות העור. כאשר חיידקים מתווסף תערובת זו של תאי העור המתים ושמן זיהום יכול להתרחש. כאשר זה קורה החסימה בתא העור שלך יכול לקבל מאוד אדום, מרגיש כואב, ויש להם לבן הדף. זה החלק העליון של החזה הוא למעשה מוגלה מורכב של תאי דם לבנים חיידקים.

האם Popping פופלינג רעיון רע באמת?

כן, popping פופינג באמת רעיון גרוע. רבים מכם אולי לא מאמינים לנו ימשיכו popping, אבל הנה האמת על popping פופינג: זה יכול להשאיר צלקות, זה יכול לעשות פצעונים שלך עוד יותר, והוא יכול לגרום לזיהום אשר למרבה הצער רק לעשות את המצב הרבה יותר גרוע . בנוסף, כאשר אתה לוחץ קשה על העור שלך עם האצבעות שלך אתה מעביר לכלוך חיידקים מן הידיים על הפנים שלך.

אתה בהחלט לא רוצה את זה.  

כולנו יודעים איך זה מפתה לרצות לפוצץ את הפצעונים שלך, במיוחד אלה הגדולים שנראים להשתלט על הפנים שלך. כולנו עשינו את החלק ההוגן שלנו בפצעון שצץ בנעורינו אפילו כשאמרנו לא לעשות זאת. לא משנה מה מבוגר יכול להגיד לך, כאשר אתה נער עם פצעון גדול על הפנים שלך אתה הולך לנסות פופ זה פצעון.

 גם מבוגרים פופ פצעונים שלהם כאשר הם מודעים היטב כי זה לא הדבר הנכון לעשות.

כאשר אתה לוחץ או לסחוט חזק מדי על הפצעון שלך אתה יכול לדחוף את הזיהום הקיים עמוק לתוך העור שלך ולגרום בפועל יותר פצעונים כדי ליצור. אקנה פיברוזיס, שהם גושים גדולים, מכאיבים מאוד מתחת לפני השטח של העור, צריך להיות מטופל על ידי רופא עור ולא לבד. ככל שהזיהום עמוק יותר בעור שלך קשה יותר להיפטר.

מה על ראשי לבן?

ראשים לבנים קל יותר לפופ, ורבים, אנשים רבים עושים פופ אותם. אבל אנחנו אגיד לך למה זה לא הרעיון הטוב ביותר. תחשוב על איפה האצבעות שלך היו לאורך היום ומה הם נגעו – להרים הרבה לכלוך, זוהמה, חיידקים ואפילו חיידקים. כאשר אתה פופ פצעון, אתה חושף את העור שלך ללכלוך כי הוא על האצבעות. Popping יעזוב את פצעון מודלק שלך ואת הפוטנציאל לגרום לזיהום יותר להתרחש, אשר בעינינו ייראה עוד פצעון. זו גם הסיבה popping פצעון בעצם גורם פצעון להישאר בסביבה יותר במקום להשתפר. כאשר אתה משאיר פצעון לבד זה ייעלם בסופו של דבר.

מה חלופות יש popping פופינג?

שימוש במוצרי אקנה כגון מוצרים לטיפול במקום כמו קרם ייבוש מריו באדסקו, exfoliators המכילים חומצה סליצילית כמו בחירה של פולה CLEAR רגיל כוח נגד תמיסת Exfoliating פתרון עם BHA 2%, מסכות חימר פעם בשבוע יעזור להאיץ את הריפוי של פצעון.

 שמירה על טיפול יומיומי בשגרה כי יש נגד חומרים אקנה כמו חמצן בנזואיל וחומצה סליצילית יפסיק פצעונים מלהרכיב מלכתחילה. נקי ונקה היתרון של ערכת בקרת אקנה אשר יש קלינסר, קרם לחות וטיפול ספוט יש מוצרי טיפוח העור שיכולים לעזור לשמור על פצעונים במפרץ. הקפד להשתמש גם שמן חינם sunscreen היומי גם כן.

איך רופא עור או אסתטיקה יכול לעזור

ביקור רופא עור הוא תמיד רעיון טוב אם יש לך אקנה כרוני או חמור, במיוחד אקנה פיברוזיס כאמור. רופא יכול לספק מוצרים מרשם כמו Retin-A או אנטיביוטיקה דרך הפה אם יש צורך. 

Estheticians לבצע טיפולי פנים אשר יכול להיות הצעד הראשון מקבל את העור שלך ברור. בנוסף, אסתטיקה ייקח את כל הניחוש עבודה מתוך אילו מוצרי טיפוח העור להשתמש בבית וכיצד להשתמש בהם על ידי התאמה אישית של שגרת טיפוח העור שלך רק בשבילך.

 הם זמינים גם עבור מעקב שאלות וייעוץ, כך שאתה לא צריך ללכת לבד כשזה מגיע לטיפול באקנה שלך.

שורה תחתונה:  כפות הידיים כשמדובר פצעונים שלך! השתמש במוצרי טיפוח העור הנכון במקום כדי לטפל בעור שלך.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם Popping פופלינג רעיון טוב או רע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2