טיפול מושלם של העור השגרתית

זמן השינה

יצירתי RF / PeopleImages / GettyImages

לאחר לילה קל ויעיל העור טיפול שגרתית הוא חייב על מנת לקבל עור בריא. בזמן שאנחנו ישנים, העור שלנו מתקן ומתחדש. זרימת החמצן מגבירה את העור ויש לך גם הזדמנות לטפל בעור שלך אז זה נראה נהדר כאשר אתה מתעורר. אתה יכול לטפל בבעיות טיפול בעור כמו פיגמנטציה ואקנה בלילה, וכמובן לחות העור שלך הוא חייב לפני השינה.

קודם כל, להתחיל עם צפחה נקי. הסרת האיפור שלך ניקוי העור שלך הוא הראשון, ואת החשוב ביותר, שלב שלך לילה העור טיפול שגרתית.

02
של 07

הסרת איפור

מסיר makeup

יצירתי RF / תמונה מקור / GettyImages

לפני שאתה הולך לישון אתה בהחלט חייב להסיר את האיפור. לתת לזה לשבת על העור שלך כפכפים נקבוביות ומרגיז את העור. ואם אתה לא מסיר כהלכה איפור לפני השינה, אתה יכול להתעורר עם עיניים נפוחות.

הדרך הטובה ביותר להסיר איפור בלילה היא לעשות ניקוי כפול. הצעד הראשון הוא הסרת איפור ואת השלב השני הוא ניקוי הפנים שלך. ישנן דרכים רבות ושונות להסיר את האיפור שלך. אתה יכול להשתמש במים micellar, כמו מים מייקל פשוט, או מנקה טיהור כמו Banila נקי זה אפס שרבט Cleanser. יש גם שמנים לניקוי פנים ומנקה את כל העבודה כמו מסיר איפור. רוב איפור עיניים צריך מסיר נפרד כדי לוודא שאתה מקבל את כל זה איפור.  

03
של 07

שטוף את פניך

כְּבָסִים face

יצירתי RF / Amana תמונות Inc / GettyImages

לאחר שהסרת את האיפור, הגיע הזמן לרחוץ את הפנים. איזה ניקוי אתה משתמש תלוי בסוג העור שלך ואת מזג האוויר בחוץ. במהלך החורף אפילו אנשים עם עור שמנוני אולי כדאי להשתמש ניקוי קל יותר במקום קצף, נגד אקנה אחד. בדוק עם העור שלך. הפנים שלך לא צריך להרגיש צווחני נקי לאחר ניקוי. אם זה עושה את זה אומר שאתה מעל עשה את זה ושטף את כל השמן טוב העור שלך זקוק כדי להיות בריאים ולתפקד כראוי. כאשר אתה מסיים ניקוי, העור שלך צריך להרגיש רך ואפילו לח מעט. שלב זה בשגרת הלילה שלך טיפוח העור אינו סחיר.

04
של 07

פילינג

פילינג scrub

יצירתי RF / נתיך / GettyImages

לאחר הפנים שלך נקי זה הזמן לקלף. כמה פעמים אתה exfoliate תלוי איזה מוצר פילינג אתה משתמש וסוג העור שלך. פילינג הוא המפתח עור יפה, חלקה, אפילו שרירי. אתה צריך להיפטר הצטברות של תאי העור המתים כדי לעזור לתפקוד העור שלך כראוי להיראות במיטבו. כאשר תאי העור המתים לסתום נקבוביות, Blackheads טופס ואם חיידקים נמצא בעור, פצעונים יהוו. בנוסף, העור שלך ייראה משעמם אם אתה לא exfoliate על בסיס קבוע. רגיל קילוף יכול לעשות קווים עדינים קמטים פחות גלוי. אתה יכול להשתמש לשפשף כדי exfoliate, אבל חומצות הפנים הם בדרך כלל דרך טובה יותר לקלף את העור. נסה אחת כמו עזרה ראשונה יופי פנים רפידות פד או בחירה של פאולה SKIN שיפור 8% AHA ג'ל Exfoliant.

05
של 07

טיפול

טיפוח העור product

יצירתי RF / Peopleimages / GettyImages

לאחר פילינג יש לך הזדמנות לטפל בבעיות ספציפיות לטיפול בעור כגון אקנה או כתמים כהים. להבין בדיוק אילו בעיות עור מטרידים אותך למצוא מוצר אשר יטפל בבעיות אלה. אם יש לך אקנה, להשתמש במוצר עם חומצה סליצילית או חמצן בנזואיל, כמו מוראד אקנה ספוט טיפול. כתמים כהים ניתן לטפל עם מוצר כמו נויטרוגנה מהיר תיקון טון קרם לחות כהה סרום מתקן.  

אם אנטי אייג 'ינג הוא הדבר שלך, באמצעות מוצר רטינול בלילה היא הדרך ללכת. רטינול מחליק קווים עדינים וקמטים, מגביר את ייצור הקולגן, ויכול להאיר כתמי פיגמנטציה. זה חייב להיות מוצר טיפוח העור כמעט לכולם. נסה RoColin Correxion עמוק קמטים לילה קרם.

06
של 07

לחות

הגשת בקשה moisturizer

יצירתי RF / jeffbergen / GettyImages

לאחר ניקוי הפנים שלך, exfoliating, וטיפול בו (אם יש צורך), הגיע הזמן להחיל קרם לחות. במהלך החורף אתה בטח רוצה קרם קרם סמיך, בעוד במהלך הקיץ קרם לחות ג 'ל עשוי להיות מספיק. כמה קרמים בלילה מגיעים עם מרכיבים נוספים כי הם אנטי אייג 'ינג או בהארה. להבין מה חשוב לעור שלך לפני רכישת קרם לחות שלך. קרם לחות פנים קרם פנים הוא בחירה מצוינת עבור העור של כולם כמעט.

07
של 07

צעדים אופציונליים: מסכה, קרם עיניים

פָּנִים mask

Creative Creative RF / zoranm / GettyImages

אם יש לך את הזמן ואת רוצה להתמכר, שקול להחיל מסכה לטיפול בעור פעם בשבוע לאחר ניקוי לפני הצעדים האחרים שלך שגרת לילה. אם העור שלך הוא בצד יבש, שקול להשתמש מסכה לחות פעם בשבוע. או אם העור שלך שמנוני, להשתמש במסכת חימר פעם בשבוע.

באמצעות קרם עיניים הוא גם צעד לילה אופציונלי. אם יש לך חששות ספציפיים על אזור העין שלך, ולאחר מכן באמצעות קרם עיניים כל לילה חשוב. אתה יכול לטפל קווים עדינים רק באזור זה של הפנים שלך עם קרם עיניים עם רטינול, כמו La Roche-Posay Redermic R עיניים אנטי אייג 'ינג רטינול קרם עיניים. אם אתה רוצה לטפל כהה תחת עיגולי העין, בחר קרם עיניים כמו Garnier SkinActive ברור בהיר יותר נגד מעגל אפל רולר.

No Replies to "טיפול מושלם של העור השגרתית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 6