להפסיק לעשות אלה העור טיפול חורף טעויות

התקרבות of woman standing in the snow

דניאל קובי / גטי

מזג אוויר קר מביא איתו בעיות מסוימות בטיפול בעור, כולל עור יבש, מגרד, ידיים סדוקות ושפתיים מתפוררות. כאשר מזג האוויר בחוץ מקבל קריר, האוויר בפנים יש הרבה פחות לחות אשר יכול לייבש את העור שלך. חימום פנימי יחד עם רוחות קשות גם לייבש את העור.

איך אתה יכול למנוע בעיות אלה לטיפול בעור מלכתחילה? מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות נפוצות אלו בעור החורף? תמשיכו לקרוא כדי לגלות אילו נפוצים העור טיפול בחורף טעויות כל כך הרבה אנשים לעשות ואיך לתקן אותם.

02
של 06

לא לשנות את מוצרי טיפוח העור שלך

אתה לא יכול להשתמש באותו מוצרי טיפוח העור השנה. העור שלך צריך מוצרים שונים כמו לשנות את העונות, במיוחד בחורף כאשר האוויר סביבך הוא כל כך יבש.  

אם אתה משתמש ניקוי קצף עם חומצות הפנים בו עכשיו זה הזמן לעבור ניקוי זה קרמי או שמן מבוססי כמו Neutrogena אולטרה עדין הידראציה ניקוי או מוראד התחדשות חידוש קרם ניקוי.  

תחשוב על moisturizer אתה משתמש. גם אם יש לך עור שמן אתה צריך קרם לחות. לחות מסייע לשמור על העור שלנו איזון בריא. מזג האוויר חורף אומר כי העור שלך זקוק לחות נוספת. אתה יכול לעבור קרם ו moisterizer כבד או להוסיף שמן הפנים לשגרה שלך כדי לתת לעור שלך כי דחיפה נוספת של הידרציה זה צריך. הקפד גם להישאר hydrated היטב מבפנים החוצה על ידי שתיית הרבה מים ותה חינם קפאין.

03
של 06

לא פילינג

אִשָׁה getting body scrub at spa

Macniak / Getty תמונות

רק בגלל הגוף שלך מכוסה בבגדים במהלך החורף לא אומר שאתה יכול להפסיק exfoliating העור שלך. אם אתה מפסיק exfoliating תאים מתים העור יהיה לבנות על העור שלך, ואת העור שלך יהיה רעוע להיראות משעמם. בנוסף, מוצרי טיפוח העור שלך, במיוחד לחות שלך, לא יעבוד כמו שצריך.  

מאז זה החורף לא להיות מאוד אגרסיבי עם פילינג שלך. במקום לחפש (או לעשות משלך) עדין לשפשף הגוף המשלב לחות שמנים עם מלחים או גרגרים כדי exfoliate הגוף שלך כמו Baebody קוקוס חלב גוף Scrub. הפנים שלך צריך פילינג גם בחורף, אבל, שוב, אתה לא רוצה להשתמש במוצר זה קשה מדי. אתה יכול לנסות exfoliant עדין כמו PCA Skin Gentle Exfoliant או להשתמש בספוג konjac עם ניקוי האהוב עליך.  

04
של 06

לא באמצעות קרם הגנה

למרות הימים קצרים אתה עדיין צריך sunscreen מדי יום במהלך החורף. אתה יכול לקבל בדיוק כמו נזקי השמש במהלך החורף כפי שאתה יכול בקיץ. זכור כי אם אתה אוהב ספורט חורף כמו סקי, סנובורד, החלקה על הקרח העור שלך יכול אפילו להשתזף בזמן שאתה בחוץ במהלך החורף מאז השמש משקף את השלג.  

הקפד להשתמש קרם הגנה לחות של לפחות 30 SPF (על הפנים שלך ועל השפתיים), ואל תשכחו ליישם כתמים כגון צמרות האוזניים שלך או האחורי של הצוואר שלך בזמן שאתה בחוץ. זה קריטי במיוחד אם אתה גבוה על ההר כי חשיפה לשמש מגדילה את גובה גבוה יותר.

05
של 06

לשכוח את השפתיים ואת הידיים

אִשָׁה applying moisturizer to lips in winter

פונצ'ו / גטי

הידיים והשפתיים שלנו לקחת מכות במהלך החורף מאז נוכל לכסות את כל סנטימטר של העור שלנו למעט אלה 2 אזורים. מסיבה זו, זה סופר חשוב לחות ולהגן על אותם אזורים מדי יום בחורף.  

קח קרם ידיים בשפתון איתך בכל מקום שאתה הולך להחיל מוצרים אלה לאורך כל היום. עם reapplication קבוע, אתה יכול לעצור את השפתיים ואת הידיים מפני פיצוח ואפילו דימום.  

ברגע שאתה מוצא מוצר שעובד בשבילך לקנות כמה שיש לך אחד בבית, אחד בתיק שלך, אחד במשרד שלך. לקבלת הידיים שלך לנסות אוקיף של ידיים ידיים קרם ידיים או Eucerin הידרציה יומי Spectrum SPF 30 קרם ידיים ושפתיים לנסות מסכה laneige שפתיים שינה או כן לקוקוס טבעי חלקה שפתון.

06
של 06

לא לחות בזמן הנכון

כדי קרם לחות שלך להיות יעיל ביותר, אתה צריך לקבל את זה על הגוף שלך בזמן הנכון. זה נכון לחות רק אחרי מקלחת כאשר העור שלך הוא עדיין לח. ככה אתה יכול לאטום את הלחות לפני זה מתאדה. זהו צעד מכריע כדי לוודא את העור נשאר רך במהלך החורף.

כמו כן, לא מבלה זמן רב מדי במקלחת חמה במהלך החורף. מים חמים גוזלים את עור הלחות הנחוצה.

No Replies to "להפסיק לעשות אלה העור טיפול חורף טעויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 9 = 14