חומרי טיפול גולמי גרוס זה באמת לעזור לעור שלך | insightyv.com

חומרי טיפול גולמי גרוס זה באמת לעזור לעור שלך

חומרי טיפול גולמי גרוס זה באמת לעזור לעור שלך

מבט על רשימת המרכיבים על מוצרי טיפוח העור יכול לפעמים להיות מאוד פותח את העין. אתה עשוי לראות את החומרים שם, כי אתה אף פעם לא חשבתי שייכת על הפנים שלך. אבל לפני שאתה לפטר מרכיב כמו ברוטו או מוזר למצוא רק למה זה נמצא בשימוש במוצר טיפוח העור שלך. תמשיכו לקרוא כדי למצוא רק למה אלה ברוטו נשמע חומרי טיפוח העור הם למעשה טוב לעור שלך.

שׁוּמָן צֵמֵר

Lanolin מגיע כבשים.

למרבה המזל לא כבשים נפגעים על מנת לאסוף את זה מרכיב נפוץ למדי טיפוח העור. בדיוק כמו העור האנושי מייצר שמן (נקרא חלב) כדי לרכך ולהגן על העור שלנו, צמר כבשים מייצרת לנולין אשר מרגיע, מרפא, לחות העור של העור. Lanolin למעשה עושה צמר כבשים של מים אשר מסביר מדוע זה כל כך טוב בהגנה על העור האנושי. הלנולין מופק מן הצמר לאחר כבשים הם גזרו, וכמובן, הוא מעובד ואז מטוהרים לפני בשימוש במוצרים לבני אדם. ישנם כמה אנשים אלרגיים כדי לנולין אז אם אתה מוצא כי העור שלך הופך אדום הופך מגרד בעת שימוש במוצר עם לנולין בו להפסיק להשתמש בו באופן מיידי. נסה את זה Wild Ferns Lanolin ו קולגן קרם פנים.

עוף עצם עוף

כן, אתה קורא את זה נכון. אבל אתה לא תמצא את המילים האלה בעור שלך רשימת מרכיב המוצר. במקום זאת, תראה את המילה glucosamine.

  מה בדיוק עושה המרכיב הזה לעור? שמן זה הוא אנטי דלקתי ומסייע לשמור על לחות העור. הוא אמר גם כדי להפחית את המראה של קמטים. ישנן טענות כי glucosamine יכול לעורר את הייצור של חומצה היאלורונית בעור. אתה יכול למצוא את זה משחות פנים לחות כמו Dermalogica של גיל חכם כוח עשיר.

ארס דבורים

אמר להיות אהוב על ידי ידוענים כמו Gwyneth Paltrow ו Kate מידלטון, ארס דבורים משמש כמרכיב אנטי אייג ‘ינג. כאשר התווסף למוצר טיפוח העור, ארס הדבורים יכול לעורר את העור שלך לחשוב שהוא נעקץ (ללא תופעות לוואי רעות) והעור שלך ישתפר ויידבק. אם זה לא מספיק ארס דבורים מלא אנזימים, חומצות אמינו, פפטידים. מרכיב זה מגביר את זרימת הדם ועשוי לעזור לבנות קולגן בעור. וכמו עם לחילוץ לנולין מן הכבשים, לא דבורים נפגעים בעת חילוץ ארס מן העוקצים שלהם. למרבה הצער באמצעות מרכיב זה במוצר לא בא בזול, ואת המחירים של מוצרי טיפוח העור עם ארס דבורים משקפים כמה יקר זה המרכיב. נסה את זה Manuka דוקטור טיפוח העור מסכת פנים התחדשות הפנים או ניפ + דבורה דבורה סטינג הגוף סופה.

שִׁליָה

שוב, אנחנו בהחלט לא עושים את זה. כן, שליה. כפי שאתה כבר יודע את השליה הוא האיבר שגדל אצל יונק בהריון, המחבר את האם לעובר כדי להזין ולשמור על העובר במהלך ההריון. פרה מטוהרת ושליה אנושית משמשים במוצרי טיפוח העור. עשירים בחלבונים, מינרלים וויטמינים שליה יכולים להתייבש ולהתאים את העור.

 זה יכול גם להיות מקור של חומצה היאלורונית על העור. למרבה הצער, לא כולם כל כך להוט על היתרונות של המרכיב הזה, כי האסטרוגן שנמצא באופן טבעי שליה עלול לגרום לבעיות בריאות עבור אנשים. אם אתה רוצה לנסות את זה אתה יכול למצוא שליה במרינו פלסנטה & ויטמין C, B5, E & פרופוליס זיקוק אנטי אייג ‘ינג קרם עיניים.

קליפת עץ

לא סתם קליפת עצים, כמובן. זה קליפת עץ הוא מן העץ tepezcohuite ו הידועה בשם mimosa tenuiflora. יליד לצפון ברזיל ודרום מקסיקו, בני המאיה השתמשו בקליפת עץ זו לטיפול בשריטות עור. כמו כן נעשה שימוש כדי לרפא כוויות בעור, הוא אמר יש השפעה חיטוי על העור, להילחם ללא תשלום נזק רדיקלי. בנוסף, tepezcohuite יכול להגדיל את הידרציה בעור. אתה יכול למצוא את המרכיב הזה ניואנס סלמה חייק AM / PM אנטי אייג ‘ינג Super Serum התרכז.

No Replies to "חומרי טיפול גולמי גרוס זה באמת לעזור לעור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 53