למעלה שאלות עור טיפול ענה

אִשָׁה looking at cosmeceutical skin care product

צילום: דן דלטון / גטי

לדעת איך לטפל כראוי לעור שלך יכול להיות מאוד מבלבל. מהי הדרך הטובה ביותר להגן על העור מפני השמש ולמנוע הזדקנות העור? האם אתה באמת צריך exfoliate כמה פעמים בשבוע? בואו לחתוך את כל הבלבול וללמוד מה הוא הטוב ביותר עבור העור שלך. תמשיכו לקרוא כדי לקבל את התשובות לשאלות העליון שלך skincare.

02
של 05

האם אני יכול לערבב מוצרי טיפוח העור מחברות שונות?

חברות טיפוח העור היית מאמין שאם אתה רוצה עור יפה אתה יכול להשתמש רק מוצרים מחברה אחת בכל פעם שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת. אתה יכול בבטחה להשתמש במוצרים שונים של חברות טיפוח העור באותו זמן. מה שחשוב כשמדובר בשגרת טיפוח העור שלך הוא נכון להעריך את העור שלך צריך טיפול ומציאת הזכות העור טיפול מרכיבים ופורמולציות על העור שלך - לא את שם החברה על תווית המוצר.

למרות העור טיפול חברות היית מאמין שאתה לא יכול לערבב ו להתאים את מוצרי טיפוח העור, שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת. העור שלך לא יודע מה החברה שלך הוא מוצר; העור שלך מגיב על החומרים במוצר. ולא, אתה לא יפגע בעור שלך באמצעות מוצרים שונים מחברות שונות. בעת בחירת מוצרי טיפוח העור להסתכל ברשימת המרכיבים לא שם החברה על התווית. תחשוב על מה העור שלך צריך - לחות יותר או חומצות פנים כדי exfoliate - ולאחר מכן לבחור את המוצר לפי קריטריונים אלה ולא לפי מי עשה את המוצר.

03
של 05

כיצד ניתן למנוע הזדקנות העור?

כדי להאט את תהליך ההזדקנות העור, אתה צריך לעשות כמה דברים על העור שלך על בסיס קבוע. בראש ובראשונה, אתה צריך להשתמש sunscreen כל יום אפילו אם זה מעונן בחוץ. גם אם אתה רק ההוצאות כמות קטנה של זמן מחוץ כל יום אתה עדיין צריך sunscreen. השמש אחראית על כמות גדולה מאוד של הזדקנות העור שלנו, לא הגנים שלנו כמו אנשים רבים חושבים, והדרך הקלה והיעילה ביותר להגן על העור מפני השמש היא עם קרם הגנה.

חוץ מזה באמצעות sunscreen היומי, אם אתה רוצה את העור להישאר צעיר במשך זמן רב יותר אתה צריך להשתמש במוצרי טיפוח העור עם נוגדי חמצון בהם כדי להגן על העור מפני דלקת ונזק הרדיקלים החופשיים. בנוסף, העור שלך צריך להיות טוב moisturized כדי להישאר בריאים. אתה גם צריך להשקיע במוצר המכיל רטינול מאז רטינול יכול להחליק קווים עדינים קמטים בעת גם מחדש קולגן אבוד. לבסוף, על מנת להבטיח כי העור שלך נראה צעיר יותר לשמור על העור בריא מבפנים החוצה על ידי אכילת מזון הנכון בעקבות אורח חיים בריא.

04
של 05

איך לעתים קרובות אני צריך exfoliate?

די הרבה אנשים יודעים עד עכשיו כי פילינג העור הרגיל הוא המפתח לעור חלק, בהיר, בהיר, אבל זה יכול לקבל מבלבל ממש לדעת כמה פעמים כדי exfoliate. כלל טוב הוא שאתה צריך לקלף לפחות פעמיים בשבוע - הן הפנים שלך ואת הגוף שלך. בהתאם לסוג העור שלך ואת העור הצרכים אתה יכול exfoliate בתדירות גבוהה יותר.

לדוגמה, מישהו עם שמן, שמן אקנה נוטה הולך רוצה להשתמש חומצות פנים כמו חומצה סליצילית די הרבה כל יום על מנת למנוע פצעונים חדשים מ להרכיב לנקות את אלה שכבר יש להם. מישהו עם עור רגיש ירצה exfoliate פחות. חזק יותר את המוצר exfoliation שבחרת לעתים קרובות פחות אתה רוצה להשתמש בו.

העור על הגוף שלנו הוא בדרך כלל פחות רגיש מאשר על העור על הפנים שלנו, כך זה יכול להיות exfoliated כמה פעמים בשבוע ללא בעיה. זה נחוץ במיוחד בקיץ כאשר לחשוף את העור יותר. אם אתה רוצה העור שלך זוהר אתה צריך exfoliate זה כמה פעמים בשבוע.

05
של 05

כיצד אוכל להבין את סוג העור שלי?

מוצרי טיפוח העור מסומנים עבור סוגי עור שונים כגון רגיל, שמנוני, שילוב, או יבש. אבל להבין מה סוג העור שלך יכול להיות קצת מבלבל. בואו לפשט את התהליך. על מנת להבין את סוג העור שלך לשטוף את הפנים שלך עם ניקוי פנים שנועדו לעור רגיל. יבש את העור ולאחר מכן לעשות שום דבר על הפנים שלך לפחות חצי שעה. כאשר חצי שעה היא למעלה, עבור אל המראה ולהעריך את העור. האם העור שלך נראה קוצני או מבריק? האם העור שלך מרגיש חזק ויבש או שזה מרגיש בסדר? אם אתה נוגע בפנים שלך הוא מחוספס או חלק?

אם העור שלך הוא רעוע ומתוח יש לך עור יבש. אם העור שלך מבריק יש לך עור שמן. אם העור שלך מרגיש בסדר אחרי חצי שעה יש לך עור רגיל. העור שלך עשוי להיות יבש באזורים מסוימים ושמנוני באחרים - זה אומר שיש לך שילוב העור.

No Replies to "למעלה שאלות עור טיפול ענה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 + = 48