כיצד להשתמש שמנים חיוניים בבטחה | insightyv.com

כיצד להשתמש שמנים חיוניים בבטחה

כיצד להשתמש שמנים חיוניים בבטחה

אם אתה כבר רוצה להתנסות עם שמנים אתריים, אתה צריך לדעת קצת על איך להשתמש בהם קודם. שמנים אתריים יכולים להיות מסוכנים, אז זה טוב ללמוד ככל שתוכל לפני שאתה לצלול אותו. פנינו דברה Duneier, סופר פנג שואי מאסטר לעזרה כלשהי.

דברה Duneier הוא המחבר של EcoChi. מתוך אתר האינטרנט שלה: EcoChi הוא יותר עיצוב, זה מהפכה. זהו שינוי אורח החיים כי תערובות קלאסי פנג שואי, ירוק בר קיימא חיים ופסיכולוגיה סביבתית … איך אנשים מרגישים בחלל שלהם. EcoChi מלמד אותנו כי החלל הפנימי יש חיים … הוא נושם, יש לו עצמות, הוא מכיל ומפעיל את 5 החושים במיטבה – את החוש השישי. על ידי הבאת אלמנטים של הטבע בתוך הבית בצורה חדשה לגמרי, מערכת EcoChi מושך שגשוג, הרמוניה, בריאות ואושר, תוך במקביל הפצת שלמות הסביבה.

הנה 10 טיפים חיוניים שמן דברה כמו גם שני מתכונים לנסות בעצמך.

שמנים אתריים טהור לא צריך לשמש ישירות על העור. מוסיפים 15-20 טיפות שמן אתרי ל 1/1 1/2 כפות שמן שקדים שקדים. בעת החלת שמנים אתריים, פחות הוא יותר! שמנים אלה הם מרוכזים מאוד נוזלים כך להשתמש במתינות.

בעת שימוש בשמן חיוני בפעם הראשונה, לעשות בדיקת תיקון העור. לטבול את השמן על החלק הפנימי של הזרוע. אם האזור הופך לאדום, או אם יש צריבה או גירוד, לשטוף את האזור ולא להשתמש במוצר זה.

הימנע מקבל שמנים אתריים בעיניים, באף או באוזניים. קצף עם סבון ומים לשטוף ביסודיות את הידיים מיד לאחר השימוש בשמנים אתריים.

אין לבלוע שמנים אתריים. אלה שמנים ריחניים, ריחני שמנים נהדר לא נועדו לצריכה אנושית.

עבודה עם שמנים אתריים טהור עלול לגרום גירויים בעור. כדי למנוע עור מגרדים או דלקת ללבוש כפפות לטקס חד פעמי (או חלופות ללא לטקס) בעת יצירת קרמים שלך שיקויים.

תעשה את המחקר שלך! כל שמן חיוני הוא ייחודי כדי לבדוק את היתרונות הפוטנציאליים ואת אמצעי הזהירות לפני השימוש. אחד המשאבים הוא AromaWeb.com Essential שמן Directory.

הימנע אינטראקציות סמים המושרה או תופעות לוואי. התייעץ עם הרופא שלך לפני הניסוי עם שמנים אתריים. לדוגמה: קמומיל, לבנדר, ולימון יש תכונות מרגיעה מרגיעה אבל אם אתה לוקח תרופות הרגעה או באמצעות גלולות שינה שמנים אלה עשויים להגביר את ההשפעה של התרופה.

לפני השימוש בשמנים אתריים לבדוק עם הרופא שלך. אם אתה בהריון או יש תנאים בריאותיים מסוימים לא להניח כי כל שמנים אתריים בטוחים לשימוש.

עבודה עם שמנים אתריים באזור שבו יש לך אוורור טוב. זה כיף ליצור תערובות עבור ניחוח אישי, קרמים או נרות אבל שימוש יתר של שמנים אתריים יכול לגרום כאב ראש או אפילו סחרחורת אז לקחת הפסקה בחוץ ולזכור לעבוד ליד חלון פתוח.

שמנים אתריים הם דליקים. הרחק אותם מחשמל, ניצוצות ולבות כדי למנוע סכנות אש.

שמור על שמנים אתריים מחוץ להישג ידם של ילדים ובעלי חיים. אחסן את השמנים בבקבוקי זכוכית כהים בחוזקה, במקום בטוח, הרחק מחיות מחמד וילדים צעירים.

מתכונים

מתכון EcoChi עבור אמבטיה מרגיעה חמה

 • ¼ כוס שמן שקדים שקדים
 • 3 טיפות ארד
 • 2 טיפות לבונה
 • 3 טיפות רוז

מתכון EcoChi עבור אמבטיה מגניבה מגניב

 • ¼ כוס שמן חוחובה
 • 2 טיפות מנטה
 • 1 טיפה אורן
 • 3 טיפות רוזמרין

מחפש רק לקנות ולא לערבב? המוצר החשוב ביותר של דברה הוא Essential Oil: Terre D Oc Coco, עיסוי וטיפוח גוף הגוף, המצויד במרכיבים הטהורים של שמן קוקוס, שומשום ושמן חריף, פלומריה, תמצית לילי ו יסמין, תמצית גזר, ג’ינג’ר וקינמון, ניחוח טבעי עם חיוני שמנים.

מוצר זה מוכן לשימוש (אין דאגות לגבי ערבוב משלך) ו זוגות כמו askin ו moisturizer שיער. שמן זה הוא בהשראת סודות היופי מ באלי ואת האמונה כי פרחים הם מתנה מן האלים. (הערה מאת ג’ן אדקינס: אני לא אוהב לשתף על מוצר שאתה לא יכול בקלות לקבל את עצמך. Terre d’Oc Coco של האתר הוא מאוד חסר מידע על מוצר זה, או כל המוצרים שלהם, למעשה, אבל הם בפייסבוק אם אתה מעוניין לנסות לגלות יותר שמן זה.)

מחפש אחרים DIY טיפוח העור מתכונים? הנה כמה המועדפים שלנו.

 • קינמון מערבולת קפה
 • שמן גוף מזין של שרה סנו
 • אבוקדו מסכת הדר עבור העור Dehyrdated

No Replies to "כיצד להשתמש שמנים חיוניים בבטחה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  82 − 78 =