היתרונות של העור עושה יוגה | insightyv.com

היתרונות של העור עושה יוגה

היתרונות של העור עושה יוגה

יוגה היא תרגול פיזי ורוחני עתיק שמקורו בהודו ומאז התפשט ברחבי העולם. שילוב של תרגילי נשימה עמוקים, מדיטציה ותנוחות פיזיות (הידועות בשם אסאנות) בצורה זו של התעמלות מחייה לא רק את הגוף אלא גם את הנשמה. ישנם לא רק סוגים שונים של יוגה, אלא גם מספר רב של תנוחות יוגה.

תרגול יוגה לבד או השתתפות בכיתה יוגה יכול הטון הגוף שלך, להרגיע את המוח שלך, ולעזור העור שלך.

יוגה היא דרך מצוינת להשיג את זה הרבה חיפשו אחרי זוהר על העור שלך אפילו בלי להחיל מוצר על הפנים שלך (אם כי, כמובן, אנחנו תמיד ממליצים להשתמש במוצרי טיפוח העור הנכון עבור סוג העור שלך). ואל תדאג שיש את הבגדים הנכונים, אביזרים, ואביזרים כדי לעשות יוגה כראוי. כל מה שאתה צריך הוא מחצלת ובגדים אמון נוח כדי להתחיל.

מגביר את זרימת הדם

העור שלנו נראה כמיטב יכולתו כאשר הדם זורם בחופשיות בכל הגוף ומגיע אל פנינו. עיסוי פנים הוא דרך מצוינת להגיע הדם זורם על הפנים שלנו לתת לעור שלנו זוהר בריא, אבל תרגול תנוחות היוגה יכול גם להגדיל את זרימת הדם בגוף שלנו. תנוחות היוגה המערבות כיפוף קדימה, כגון עמידה או כיפוף קדימה או תנוחות הפוכות כמו מחרשה או עמידת ראש, לגרום לדם לזרום לכיוון הראש ולהגביר את החמצון בגוף ובעור.

גם לנסות את הילד של תנוחה הן להגדיל את השאלה ואת להירגע.

משפר את העיכול

יוגה היא נהדרת עבור מקבל את מערכת העיכול “untuck” ולסייע הבטן שלך להרגיש הכי טוב שלה. ואיך זה עוזר לעור שלך? כאשר הבטן שלך בריא, העור שלך הוא בריא. הבטן שלנו צריכה להיות חיידקים טובים יותר מאשר חיידקים רע על מנת שזה תקין לתפקד ולשמור על שאר הגוף שלנו בריא.

כאשר חיידקים רעים משתלט על העור שלנו סובל – אתה יכול לקבל אקנה, עור מגורה, והרבה דלקת, אשר מוביל הזדקנות מוקדמת של העור. על ידי תרגול יוגה באופן קבוע אתה לוודא את מערכת העיכול שלך פונקציות במיטבה שלה, אז זה שומר גם אתה וגם את העור בריא. אפילו רק קצת יוגה כל יום בבית יעזור מערכת העיכול שלך להישאר בריאים להבטיח את העור נשאר בריא גם כן. נסה את תנוחת היוגה הנקראת malasana כדי לעזור לעיכול של הגוף. 

מרגיע ומבכה אותך

יוגה היא דרך מדהימה להרגיע ולדכא. תרגול יוגה רגיל מרגיע את המוח ואת הגוף, כך שתוכל להתמודד עם האתגרים של החיים בקלות. השילוב של תנוחות היוגה, יחד עם תרגילי נשימה עמוקים, ומדיטציה / הרפיה עמוקה, שהיא חלק מתרגול היוגה, עוזרים להשמיד את גופנו ולשמור על העור שלנו, במיטב יכולתו..

מתח עושה דברים נורא לגוף שלנו וגם לעור שלנו. כאשר הלחץ הולך מבוקר בעור שלנו זה הגילאים בטרם עת את העור, גורם לאקנה, והוא יכול להוביל להתלקחות עליות של בעיות עור כמו פסוריאזיס ורוזצה. יתר על כן, מתח מוביל לדלקת בגוף ובעור, אשר תורם למחזור כלפי מטה של ​​העור. יוגה יכולה גם להפחית את כמות הקורטיזול ההורמונלי בדם.

יותר מדי קורטיזול עלול לגרום לפריצות בעור.

מציאת דרך להתמודד באופן יעיל עם הלחץ על בסיס יומי חשוב יותר מאשר אי פעם. יוגה יכולה לעזור לך לעשות זאת בקלות. תנוחות היוגה כמו תנוחת עץ או תנוחה לחרוש יכול לעזור לדכא את הגוף ואת הנפש. שיעורי יוגה רבים מסתיימים בתנוחת גופה. למרות זה תנוחת היוגה יש שם לא כל כך נעים זה באמת עוזר לך להגיע לרמה עמוקה יותר של הרפיה ואפילו עבור קצת מצב מדיטטיבי. כל זה מאוד יתרונות העור שלך.

נותן לך זוהר

אפילו תנוחות יוגה מרגשות איטיות עוזרות לזוהר העור. אֵיך? כאשר העיכול של הגוף שלך עובד כמו שצריך, הדם שלך מסתובב באופן חופשי על הפנים שלך, ואת התאים של הגוף הם מחומצן העור שלך לא יכול לעזור אבל זוהר. נסה תנוחות כמו כלפי מטה מול הכלב כדי לקבל את זוהר ב. תנוחת היוגה הבסיסית הזו תסייע ללחיים שלך להיות ורודות, והעור שלך ייראה נהדר.

No Replies to "היתרונות של העור עושה יוגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 55