אנטי אייג ‘ינג מוצרי טיפוח העור להשגיח על

אנטי אייג 'ינג מוצרי טיפוח העור להשגיח על

כמה מרכיבים אנטי אייג 'ינג הם פשוט טובים יותר מאחרים. אם אתה רוצה לוודא העור שלך נראה צעיר יותר אתה צריך לשלב את המרכיבים הבאים אנטי אייג 'ינג ומוצרים לתוך השגרה היומי שלך טיפוח העור, אפילו מוקדם ככל 20 שלך. אנחנו לא מציעים שגרתית מורכבת זמן רב - שימוש אלה אנטי אייג 'ינג המרכיבים על העור שלך לא קשה.

קרם הגנה

אמרנו את זה פעם אחת ואנו אומרים את זה שוב ושוב - באמצעות sunscreen היומי שומר על העור שלך נראה צעיר.

חשיפה לשמש גורמת קמטים, כתמים כהים (הידוע גם בשם היפרפיגמנטציה), sagging העור, וקווים עדינים. עכשיו, אם אתה חושב שאתה לא הולך לקבל את הבעיות האלה העור כי אתה מבלה מעט מאוד זמן בחוץ, לחשוב שוב. קרני UV יכול לחדור זכוכית, ובנוסף, נזקי השמש מצטבר לאורך זמן בעור שלנו. כך 10 דקות קפה לרוץ אתה עושה כל אחר הצהריים יכול לגרום קמטים בעור שקוע, שלא לדבר על השפעות בריאותיות מזיקות אחרות של קרינת UV. כולם, לא משנה הגיל או צבע העור שלהם, צריך להשתמש sunscreen כל יום. בלי תירוצים.

למרבה המזל הוא סופר קל sunscreen ואת הקרב יום ראשון נזק. הקפד להחיל sunscreen כל בוקר לאחר moisturizer שלך לפני האיפור שלך. הקפד להחיל מחדש את sunscreen לאורך כל היום, כך העור שלך הוא תמיד מוגן. בחר קרם הגנה כי הוא ספקטרום רחב (כלומר, זה מגן על העור מפני קרני UVA ו UVB) והוא לפחות SPF 30.

אנו ממליצים La Roche-Posay Anthelios פנים קרם הגנה אולטרה-אור עם נוגדי חמצון או Neutrogena אולטרה טהור יבש לגעת sunscreen כי הם מרגישים חסרי משקל על העור.

נוגדי חמצון

העור שלנו צריך נוגדי חמצון, שכן הם להגן על העור מפני נזק הרדיקלים החופשיים. רדיקלים חופשיים הם אטום כי הוא חסר אלקטרון הוא יציב; רדיקלים חופשיים נגרמים על ידי זיהום, השמש, ובחירות אורח החיים המסכן כמו עישון ואכילה מזונות לא בריאים.

כאשר נשארים לבד, רדיקלים חופשיים יכולים לגרום כתמים כהים, קולגן התמוטטות ואלסטין בעור שלנו (אשר העור שלנו זקוק כדי להיראות ולהרגיש צעירים), נזק לדנ"א של תאים בריאים, ואפילו לגרום לשבור כלי דם. 

למרבה המזל, יש לנו נוגדי חמצון שיכולים לנטרל את הרדיקלים החופשיים ולהפוך אותם ללא מזיקים, לעצור את הנזק הרדיקלים החופשיים לגרום. ישנם חומרים נוגדי חמצון רבים לבחירה, כולל ויטמינים C, E, קואנזים Q10, תה ירוק, ברי קפה, רימון ו-שם רק כמה. לפעמים אתה יכול למצוא נוגדי חמצון כבר שולבו קרם הפנים שלך ואת קרם ההגנה שלך, ואתה יכול תמיד להחיל נוגד חמצון ישירות על העור שלך כדי לקבל את זה הוסיף להגביר את ההגנה. אנו ממליצים על הבחירה של פאולה Resist Ultra-Antioxidant בסרום עם חומצה היאלורונית טהורה & ויטמינים.

רטינול

זה נגזר ויטמין A הוא אנטי אייג 'ינג תחנת הכוח, כי זה יכול לטפל כל כך הרבה בעיות הזדקנות העור הכל על ידי עצמו, מקמטים עד קווים עדינים העור sagging כתמים כהים. כן, מרכיב אחד יכול לתקן את כל הבעיות האלה העור. נוסף בונוס, אם אתם סובלים breakouts retinol יכול לעזור עם אלה מדי. על ידי האצת מחזורי התא retinol באמת יכול לחדור עמוק לתוך העור כדי לעזור לך באמת לראות ולהרגיש שינוי איך העור שלך נראה.

החל ישירות על העור לאחר ניקוי בלילה. לא לדלג לילות. זהו מוצר שעובד כי אתה משתמש בו באופן עקבי. 

אנו ממליצים RoC Retinol Correxion עמוק קמטים לילה קרם פנים או רטינוד מתקדם רגילות.

AHAs

ככל שאנו מתבגרים העור שלנו מחדשת את עצמה בתדירות נמוכה יותר. זה מוביל עור משעמם, יבש, מחוספס. הדרך להבטיח כי העור נשאר חלק, רך, ותמיד יש זוהר בריא על ידי פילינג באופן קבוע עם AHAs (חומצות אלפא hydroxy). רק לוודא שאתה לא להגזים זה כשזה מגיע באמצעות AHAs. אם אתה הולך החוצה עם חומצות הפנים אז העור שלך יכול להיות אדום, מגורה, פגום. תחשוב על הוספת AHA לשגרת טיפוח העור שלך פעם בשבוע, אולי פעמיים אם אתה משתמש רטינול. אם אתה לא משתמש במוצר טיפוח העור עם רטינול בו, לחשוב על exfoliating לעתים קרובות יותר בהתאם לרמת הרגישות של העור שלך.

אנו ממליצים ד"ר דניס גרוס טיפוח העור אלפא ביתא יומי פילינג פנים או גליקוליס עלית 20% חומצה גליקולית כריות טיפול.

 

No Replies to "אנטי אייג 'ינג מוצרי טיפוח העור להשגיח על"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 9