טיפוח עור מותסס – אתה צריך לקפוץ על מגמה זו?

טיפוח עור מותסס - אתה צריך לקפוץ על מגמה זו?

העור מגמות מרכיב לבוא וללכת. מגמות רבות לטיפול בעור הן עכשיו מתחיל בקוריאה עושה את דרכם מערבה משם. אחד כזה טיפול העור המגמה היא מותסס טיפול בעור. מותסס? כן, בדיוק כמו מזונות כגון auerkraut s, kombucha, או kimchi. או בירה, לחם לארוחה ויוגורט. אנחנו לא מציעים לך להחיל מזון מותסס על הפנים שלך לעור בריא; במקום לשקול שימוש במוצרי טיפוח העור המכילים מרכיבים מותססים.

 למה? תמשיכו לקרוא לקרוא את היתרונות והחסרונות של מרכיב זה טיפוח העור אופנתי.

מה הוא מותסס טיפוח העור

תסיסה היא תרגול עתיק המשמש לשמירה על מזון. ירקות כמו כרוב או מלפפונים ספוגים במים מלוחים ובכך מאפשר חיידקים טובים לגדול. במהלך תהליך התסיסה חיידקים טבעיים הזנות על סוכר ועמילנים במזון יצירת חומצה לקטית. לא רק זה משמר את המזון כי הוא טבול, אבל זה גם מוסיף חומרים מזינים חשובים למזון כולל פרוביוטיקה, חומצות שומן אומגה -3, אנזימים מועילים, ו- B- ויטמינים אשר כל לתרום לבריאות הכללית שלך כאשר אכלו. חיידקים טובים לא רק עוזר הבטן שלנו, אלא גם שומר על העור בריא גם כן מאז מעיים בריאים שווה עור בריא.  

אתה יכול לראות את עצמך DIY טיפוח העור ואת המתכונים שיער הכוללים בירה, יוגורט, או חומץ תפוחים תפוח - אלה הם כל המאכלים מותסס כי יש יתרונות יופי כאשר מוחל על העור או השיער שלך.

 כאשר מדובר בניסוח מקצועי וארוז מוצרי טיפוח העור, מרכיבים מותססים משמשים למגוון סיבות. ראשית, תהליך התסיסה קורה על פני תקופה של זמן; זה לא תהליך מהיר כדי לייצר את החומרים האלה. בעוד עוברים תסיסה מוצרי טיפוח העור כמו אורז, תה, או סויה, נשברים לתוך מולקולות קטנות יותר במהלך תהליך התסיסה.

המולקולות הקטנות מאפשרות לחומרים מזינים מן המרכיבים להיות נספגים טוב יותר על ידי העור שלנו. לא רק שהמולקולות הקטנות יותר חודרות טוב יותר לעור הן גם פחות מעצבנות לעור, שכן תהליך התסיסה לא רק מפריד את המולקולות אלא גם גורם לרכיבים "להתרכך" או להיות מתון יותר. זה מועיל במיוחד עבור עור רגיש. מוצרי טיפוח העור עם מרכיבים מותסס יכול להרגיע עור מגורה. תסיסה יכולה גם להגדיל את רמת נוגדי החמצון במרכיבים טיפוח העור וזה יכול להיות אנטי אייג 'ינג להשפיע על העור שלך. מרכך מוצרי טיפוח העור יכול גם בעדינות exfoliate ו לחות את העור. משמעות הדבר היא כי מרכיבים אלה הם יעילים במיוחד עבור סוגי עור יבש ורגיש שאינם יכולים להשתמש בחומצות פנים חזקות על העור שלהם.

אתה יכול למצוא חומרי טיפול מותסס העור במוצרים כגון: טריים תה שחור מיידי מסכת משפר אשר נהדר עבור הגברת הידרציה בעור יבש, MISSHA זמן המהפכה תמצית הטיפול הראשון עם תמצית שמרים מותסס כדי להרגיע ולהרטיב את העור, או אפס Xeno Kombucha תרסיס ניקוי פנים כדי לנקות בעדינות את העור.

להרים - לא כולם אוהבים את זה טיפוח העור מגמה

אם כי יותר מחברת יופי אחת יגידו לך כי מוצרי טיפוח מותסס העור הם הולכים להציל את העור שלך כמה מומחים מרגישים כי זה הכל רק חבורה של hype ו גימיק שיווקי מצטטים את העובדה כי אין הוכחות מדעיות כי אלה החומרים מותסס למעשה לעשות כל דבר משמעותי על העור.

 רק בגלל שמשהו עושה את הגוף שלך טוב כשאתה אוכל זה לא אומר כי לשים את אותם חומרים מזינים על הפנים שלך יעשה כל דבר טוב לעור שלך מאז הם כנראה לא חודר בעבר את השכבה העליונה מאוד של תאי העור המתים.  

למרות naysayers, זה בהחלט מגמה טיפוח העור לצפות במיוחד אם המוצרים מגיעים מקוריאה. אם אתה אוהב מוצר המכיל מרכיבים מותסס ולהרגיש שזה לטובת העור שלך מאשר ליהנות מהיתרונות האלה. רק לא מצפה מגמה זו להיות טיפול העור לרפא הכל. העור שלך למעשה עשוי לקבל תועלת רבה יותר שילוב מזון תוסס לתוך הדיאטה שלך מאשר מלהחיל אותם על העור שלך.

No Replies to "טיפוח עור מותסס - אתה צריך לקפוץ על מגמה זו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − 85 =