רכיבי ים המסייעים לעור שלך

רכיבי ים המסייעים לעור שלך

הים יכול לספק את העור עם מרכיבים מועילים רבים; הכל מפני אנטי אייג 'ינג כדי לחות, כדי מרגיע. לא רק צמחים הצומחים בים לעזור לעור שלך, אבל מים ימיים עצמו יכול לשפר את תכונות העור גם כן.

לא מעט שורות טיפוח העור להשתמש מרכיבים ימיים כדי לעזור לעור. השימוש במרכיבי ים ומים לים למטרות קוסמטיות נקרא thalassotherapy ו כבר מתורגל במשך אלפי שנים.

  היום יותר ויותר טיפוח העור שורות הוספת מרכיבים מבוססי ימיים למוצרים שלהם. תמשיכו לקרוא כדי לגלות גם אילו צמחים הים ואיזה מוצרים יכולים לעזור לעור שלך להיראות צעיר יותר להיות תקיף.

מי ים

נתחיל בכך שנדון במי הים עצמם. זה לא צריך להיות הפתעה כי מי ים באופן טבעי מכיל יסודות קורט ומינרלים, אבל ידעת כי פלזמה הדם שלנו מי ים מכילים ריכוזים זהים כמעט של אלמנטים אלה ומינרלים? השניים כל כך דומים, כי אתה יכול למקם תאי דם לבנים מגוף האדם במי ים סטריליים, מדולל אלה כדוריות הדם הלבנות ימשיכו התפקוד הרגיל שלהם. מי ים מכיל מינרלים רבים כי העור שלנו צריך כולל מגנזיום, אשלגן, סידן, סלניום, נתרן, גופרית. שמירה על רמות מינרלים נאותים בעור חשוב לתפקוד התא ועור בריא. בנוסף, מוצרים המכילים מי ים יכולים לעזור לחזק את מחסום העור, להפסיק את יובש העור, ולהרגיע את העור.

מצא מי ים ב Phytomer Souffle מרין ניקוי קצף קרם.

אַצוֹת

ישנם 2 סוגים שונים של אצות- macroalgae כמו אצה אצות ו microalgae כי הם אורגניזמים תא בודד כי הם מיקרוסקופיים. לא רק אצות המשמשים טיפוח העור מוצרי יופי, בתרבויות רבות, לקחת את יפן למשל, אצות הוא חלק גדול של המטבח, כמו גם.

ישנם לפחות 28,000 סוגים שונים של אצות נמצא בטבע, מעל 100 מרכיבים נגזרות אצות כי ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי טיפוח העור מ serums לפנים קרם העין. אצות ניתן אפילו למצוא מוצרי שיער לשיער hydrate.

לכל סוג שונה של אצות יש תכונות ייחודיות משלה, אך באופן כללי, אצות יש ריכוז גבוה של נחושת, יוד, ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ יחד עם ויטמינים A, B, C, D, E, K ומה הוא עושה לעור? אצות לחות, מרגיע, הוא אנטי אייג 'ינג מאז זה עוזר לחזק את ייצור האלסטין קולגן בעור. הויטמינים באצות יכולים להגן על העור מפני נזקי השמש ויכולים לסייע באיזון הפקת הנפט. אצות חומות הוא אמר כדי לעזור להאיר היפרפיגמנטציה בעוד אצות אדומות יכול להפחית אדמומיות ונפיחות יכול להרגיע עור רגיש. בסך הכל, תוספת של סוגים שונים של אצות ואצות למוצרי טיפוח העור יעזור כל סוגי העור השונים יבש כדי שמנוני רגיש. זה נהדר העור טיפול מרכיב לחפש כאשר מחפשים מוצר חדש skincare.

מצא אצות במוצרים כמו הגוף חנות אצות אטימה יום קרם אשר נהדר עבור עור שמנוני, Dermalogica לאחר תיקון יום ראשון משתמש אצות כדי להרגיע את העור לאחר חשיפה לשמש, H2O פלוס אקליבריום הים מינרל סקראב עוזר לשמור על העור שלך חלקה, ו קלארק של Botanicals החלקה ימית קרם מכיל תמציות אצות ושניהם מחליק ומרטיב את העור.

אחד המוצרים המפורסמים ביותר לטיפול בעור המכיל אצה ים הוא קרם לה מר. בשימוש על ידי ידוענים ואמר לחדש ולהצעיר עור יבש, מוצר זה ידוע היטב נמכר כעת במספר ניסוחים שונים כך שאפילו אנשים עם עור שמנוני יכול להשתמש בו. הקו מכיל כל סוג של מוצר אתה צריך לטפל בעור שלך כל עם פטנט של החברה "מרק נס" המכיל אצה ים.

קַוויָאר

קוויאר הוא דג או ביצים. נחשב מעדן קולינרי זה מזון הוא גם מרכיב אנטי אייג 'ינג חזק במוצרי טיפוח העור. על ידי מתן לחות לעור, פירמינג, ועזרה עם העור להפוך, ביצים דגים יכול לעזור לעור שלך להיראות צעיר יותר ובהיר. מצא קוויאר ב Matis פריז Anti-Stress יום קרם לה Prairie 'לבן קוויאר' מאיר סרום עיניים.

No Replies to "רכיבי ים המסייעים לעור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 5 = 11