האם יבש, עור קשקשים? אתה צריך שתנן

האם יבש, עור קשקשים? אתה צריך שתנן

כאשר מזג האוויר הופך קר העור שלנו מתחיל להתייבש, מגרד ומרוגז. עור יבש יכול אפילו לפצח ולדמם מחשיפה לקור ולאוויר ללא הרבה לחות. זה, למרבה הצער, יכול לקרות על העור על הידיים שלנו ואפילו את הרגליים. בנוסף, אנשים רבים סובלים עקבים סדוקים ועור יבש מאוד על רגליהם ועקבים לאורך כל השנה, לא רק במהלך החורף.

למרבה המזל אתה לא צריך לסבול.

יש הרבה דרכים שונות לטפל בעור יבש שלך אז זה מרפא הוא שוב חלקה ובריאה. אחד המרכיבים הטובים ביותר לטיפול זה מצב העור לא נוח הוא אוריאה, אשר מספק את העור עם יתרונות רבים.

אוריאה - נשמע כמו שתן

תן לי לחתוך את המרדף - כן, אוריאה היא המרכיב העיקרי בשתן. אבל אין צורך להיות grossed החוצה או כועסת כי אתה מפעיל שתן על העור שלך. אוריאה במוצרי טיפוח העור נעשה במעבדה. ולפני שאתה חושב שאתה יכול לקבל את אותו העור היתרונות של אוריאה רק על ידי יישום השתן שלך על העור שלך, לחשוב שוב. טופיקלי החלת השתן שלך על העור שלך לא הולך להיות יעיל כמו באמצעות מוצר עם אוריאה בו. במקרה זה, DIYing העור שלך טיפול לא אופציה נהדרת.

דברים מדהימים אוריאה יכול לעשות עבור עור יבש

אוריאה מתרחשת באופן טבעי בעור שלנו ומהווה חלק מהשכבה החיצונית ביותר של העור שלנו, שם הוא עוזר לשמור על זה רך, חלק, ולח.

עור בריא יש 28 מיקרוגרם של אוריאה לסנטימטר מרובע בעוד עור יבש יש חצי מזה. אוריאה מהווה 7 אחוזים של העור הטבעי שלנו moisturizing גורם, שהוא חיוני עבור עור בריא. כל זה אומר כי אוריאה חשובה לעור בריא.

כשזה מגיע מוצרי טיפוח העור, אוריאה למעשה יש יותר מאשר כמה פונקציות:

 • כמו מרכיב לחות או humectant - אוריאה עוזר לאגד מים לעור. משמעות הדבר היא כי אוריאה מסייע לחות העור שלך לשמור אותו רך וחלק. זה גם עוזר לעור לשמור על זה לחות.
 • אוריאה מסייע לחזק את תפקוד המכשול של העור - זה אומר כי אוריאה מסייע לעור לרפא ולהישאר בריאים. אם העור שלך סדוק ויבש, הוא אינו מתפקד כראוי ואינו עושה את העבודה החשובה של הגנה על הגוף מפני כוחות חיצוניים שיכולים להזיק לעור. אוריאה מסייע לשחזר את תפקיד העור חיוני.
 • אוריאה יכול לקלף את העור - אוריאה עושה את זה פחות קל עבור תאי העור להישאר יחד, כלומר, הם יכולים להיות שבור למעלה נסחף. תאי העור המתים יכולים להיחלץ מהעור, ותאים בריאים חדשים עלולים להיחשף לעור חלק יותר, רך יותר. לא עוד עור רך! בנוסף, כל מוצרי טיפוח העור המוחלים לאחר מכן יהיה לספוג ולעבוד טוב יותר.
 • אוראה עובדת היטב עם מרכיבים אחרים לטיפול בעור - הוספת אוריאה לחומר לחות, יחד עם מרכיבים חשובים אחרים לטיפול בעור כמו חומצה לקטית או חומצה סליצילית, מאפשרת להם לעבוד טוב יותר כדי להחליק את העור ולחות.
 • אוריאה יכולה לזרז ריפוי פצעים - תועלת זו היא חיונית עבור העור כי כבר נפגעת על ידי מזג אוויר קר, למשל.  

  יש דבר אחד שיש לזכור כאשר מדובר אוריאה: כמה אנשים עשויים לחוות גירוי בעור מן השימוש החוזר במוצרים עם אוריאה. במקרה זה, הפסק את השימוש במוצר באופן מיידי.

  מוצרים לנסות  

  ישנם מוצרי טיפוח העור רבים עם אוריאה לבחירה. כל המוצרים האלה ניתן לרכוש בקלות אמזון ולא לשבור את הבנק.

  No Replies to "האם יבש, עור קשקשים? אתה צריך שתנן"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   96 − 93 =