חכם טיפוח העור טיפים לבני נוער

חכם טיפוח העור טיפים לבני נוער

אם אתה בני הנוער שלך, אתה רק בזמן הנכון להתחיל לטפל בפנים שלך כראוי. זה יעזור למנוע בעיות טיפול בעור שנגרמו על ידי הרגלים פסולים. זה לא לוקח הרבה זמן, וזה לא צריך לעלות הרבה כסף. טיפול עור בעשרה שונה מהטיפול בעור של אמא שלך, ולכן אין להסתמך על חומרי ניקוי הפנים והקרם, אשר קרוב לוודאי שאינם מיועדים לסוג העור שלך.

על ידי ביצוע הטיפים שלנו לטיפול בעור עבור בני נוער, תראה מה אתה צריך לעשות, ומה שאתה צריך לדעת כשזה מגיע לטיפול בעור הנכון.

בריאות העור

תגן על העור שלך. אם יש דבר אחד שאתה לוקח מתוך מאמר זה, זהו זה: להשתמש במסנן קרינה. כולנו יודעים כי sunscreen מגן על העור מפני השמש הזאת, וזה ללא ספק מקטין את הסיכוי לסרטן העור. האם ידעת גם כי זה מפחית את הסיכוי שלך סימנים של הזדקנות מוקדמת? (aka: קמטים) 90% של הזדקנות מוקדמת נגרמת על ידי השמש. בטח, זה לא יכול להיות משהו שאתה חושב כאשר שלך בגיל העשרה שלך, אבל אתה תהיה שמח שעשית ב -15 שנים. החל קרם הגנה עם מינימום SPF 15 (אני ממליץ גבוה יותר) כאשר אתה בחוץ בשמש או נסיעה עם חברים שלך. אל תשכח להגיש בקשה חוזרת. ולשתף את זה יופי עצה עם החברים שלך. הם יודו לך גם ב -15 שנים.

תעלו את סבון הבר שיש לכם במקלחת שלכם. מצא פנים cleanser כי הוא הטוב ביותר עבור סוג העור שלך. האם יש לך עור שמנוני? (chactactism של עור שמנוני) בני נוער רבים מוצאים כי עור שמנוני הוא הדאגה העיקרית שלהם, כך לחפש ניקוי ג'ל מבוסס אם זה הבעיה שלך.

סביר כי אתה יכול להרים בבית המרקחת יהיה נקי נקי ניקוי אקנה (להשוות מחירים) הכולל חומצה סליצילית אשר מסייע לנקות אקנה. הקפד לשטוף את הפנים בבוקר ובלילה. אתה אף פעם לא רוצה לישון באיפור שלך. חשוב להפשיט את הפנים שלך לפני שאתה שם את הראש למטה.

לחות את הפנים שלך. הרעיון כי אלה עם עור שמנוני לא צריך קרם לחות הוא פשוט שקר. מה שאתה צריך הוא קרם אור ללא שמן ללבוש אחרי שאתה לטהר. נקי & נקי מסתיים נקבוביות משפר קרם לחות SPF 15 (להשוות מחירים) היא בחירה טובה בגלל הגנה מפני השמש. (זה לא מספיק עבור כל היום, להחיל מחדש לפי הצורך). תמיד לחות לאחר לשטוף ולייבש את הפנים. אם העור שלך מאוד שמנוני, אתה יכול לבחור רק לחות בבוקר.

השתמש מסכה שבועית exfoliator שבועי. מסכה עמוק מנקה את הנקבוביות, בעוד exfoliator מסיר את השכבה העליונה של תאי העור המתים. בעת בחירת מסכה, חפשו מסכת חימר כמו Aveda של ניקוי עמוק צמחים חימר מסה (להשוות מחירים) אשר יפתח נקבוביות נקי עמוק למטה. שבועי דו שבועי exfoliator יעודד עור חדש לבוא על פני השטח מהר יותר. נסה Biore Pore מזעור Exfoliator זיקוק (להשוות מחירים) עבור מותג המרקחת הגדול. ודא שאתה עדין; אם אתה מעל לשפשף, העור שלך עלול לפרוץ עוד יותר. השתמש פעם בשבוע עבור עור מלוטש.

האם אקנה העור שלך טיפול בעור הבעיה?

אם אקנה היא בעיה בשבילך, רק יודע שאתה רחוק לבד. אני יודע לפעמים זה אולי נראה כמו שאתה, אבל את הטוב ביותר מאיתנו יש לנו את חלקם ההוגן של פצעונים.

(לי!) אני יודע אקנה זה בכלל לא כיף. הנה כמה דברים שאתה יכול או לא יכול להיות ידוע על אקנה.

כמה רע אקנה שלך? קח את חידון אקנה כדי לראות איפה אתה נופל בחומרה.

מה גורם לאקנה? אתה חושב שזה פיצה, שוקולד או מתח? מה לדעתכם הסיבה שאתם פורצים? רוב הסיכויים שאתה מדגיש על הדברים הלא נכונים. לראות אם אתה צודק עם מיתוסים אקנה למעלה שלנו, ולהפיץ את המילה לחברים שלך.

לטפל באקנה עם טיפול במקום. אתה אף פעם לא יודע איפה אקנה הולך לצוץ, אז אם יש לך עור שמן או אקנה נוטה, קלינסר או קרם לחות עם חומצה סליצילית מסייע לשמור על אקנה במפרץ. אבל לא להדגיש את acne כבר יש לך; טיפול במקום יעזור. מיושם ישירות על פגם, זה עוזר להתייבש לנקות את הפגם שלך מהר יותר מאשר זה היה בכוחות עצמו.

מצא מקום טיפול מתאים לך ואת התקציב שלך עם טיפולים 8 אקנה שלי.

עזרה זמינה עבור בעיות עור העשרה

אם אמא שלך היא משהו כמו אמא שלי, את הרעיון של ללכת לרופא עור יכול לבוא ממך, אבל לא נותנים לזה לעצור אותך. ישנן אפשרויות רבות לטיפול בעור רפואי עבור בני נוער הסובלים מאקנה. דרמטולוג שלנו הת 'ר ברנון, MD ממלא אותנו על הצד הרפואי של אקנה ומה אתה יכול לעשות כדי לרפא את זה.

  • טיפול באקנה עם אנטיביוטיקה מקומית
  • אנטיביוטיקה משמש לטיפול באקנה
  • טיפול באקנה עם Isotretinoin - Accutane

סופי מחשבות על טיפוח העור העשרה

אמנם אתה לא יכול לשנות את הגנים שלך, אתה יכול לעשות את המיטב כדי לטפל בעור שלך אז אקנה שלך יש סיכוי משתפר. אין לקנות כל מוצר אקנה על השוק; לפעמים הם קשים מדי לעור רגיש. חפש ניקוי ו moisturizers כי הם ללא שמן, ולוודא שאתה משתמש בהם. סטיק עם קרם לחות עם SPF כדי לקבל את המינון של לחות, הגנה וכיסוי עם יישום אחד בלבד. ולבסוף, לא מרגיש מצחיק לדבר עם הרופא שלך כדי לראות אם הוא או היא יכולים לעזור. אם אתה כמו רוב האנשים, אקנה יהיה יום אחד זיכרון חולף בשבילך. עד אז, יש אפשרויות רבות זמין כדי לעזור.

No Replies to "חכם טיפוח העור טיפים לבני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 21 = 22