מה זה קרם עיניים הטוב ביותר עבור דרקסטור עבור מעגלים כהים?

מה זה קרם עיניים הטוב ביותר עבור דרקסטור עבור מעגלים כהים?

סגנון תקציב יקר,

לא משנה מה אני עושה, זה תמיד נראה כאילו הייתי כל הלילה לחגוג. זה לא שאני לובש שמלות ערב לעבודה ויש לי קונפטי בשיער או משהו: אלה עיגולים כהים שחורים מתחת לעיניים. ניסיתי כמעט כל דבר כדי להיפטר מהם, אבל לא הקוביות. ניסיתי קרמים יקרים, מסתירים כבדים, שינה אמיתית - שום דבר לא עוזר. האם אני צריך רק להתחיל לשמור על ניתוח לייזר או מה הסיפור?

באמת מקווה שאתה יכול לעזור לי למצוא מוצר המרקחת כי יפתור את הבעיה שלי.

טאשה

טאשה היקרה,

אני משוכנע שיש מוצר יופי של דרקסטור שיפתור את כל הבעיות שלנו. אם אנחנו לא יודעים בדיוק איזה מהם, זה כי עדיין לא מצאנו אותו. (עוד תירוץ טוב לבזבז את כל זמני הפנוי במעבר האיפור בבית המרקחת המקומי שלי).

במקרה זה, ישנם כמה מוצרים שעשויים להחזיק לך פתרון, אבל קודם כל, בואו נדבר על למה מעגלים כהים לקרות מלכתחילה. עיגולים כהים הם בדרך כלל תוצאה של דליפות נימים בעור דק מתחת לעיניים. זה לא נורא כמו שזה נשמע, והרבה דברים יכולים לגרום לזה: מאוחר בלילה, יותר מדי קפאין או אלכוהול, או לא מספיק מים. אחרון, אבל בהחלט לא פחות, אתה יכול לרשת את הנטייה אל מעגלים תחת עין כהה של אבא ואמא זקנה. רובנו המתמודדים עם בעיה זו לעתים קרובות מסתכלים על סיבה גנטית.

החדשות הטובות הן שלא משנה למה הם שם, אתה יכול לטפל פראיירים.

החדשות הרעות הן כי עיגולים כהים הם אחת הבעיות הקשות לחסל בלי - כפי שהזכרת - לייזרים יקרים. אתה צריך לקחת פיגוע שני שתיים כאן: 1. להקטין את המראה של עיגולים כהים עד כמה אתה מסוגל, באמצעות טכנולוגיית לייזר שאינם, 2. להסתיר מה שאתה לא יכול לתקן.

בראש ובראשונה, אתה רוצה להפחית כל נפיחות באזור. חברי הנכבד, טיפוח העור מדריך ג'ן אדקינס, מציע דחיסות קר או כפיות קר. אני עצמי מעריץ כפיות קר ומשתמש בהם כדי לטפל בשקיות מתחת לעיניים. זה גם משעשע לראות את בעלי מנסה להבין למה אני מחזיקה כפיות שאינן בשימוש במקרר. (אל תשים כפפות קרח ישירות על העור שלך, דרך אגב: אתה יפגע ברקמות.)

לאחר מכן, אתה רוצה לנסות לעצור את הדימום, אם אפשר לדבר. כדי לעצור או להאט נימים דולף, מומחים ממליצים על הכל לקחת מ מולטי ויטמין באמצעות משחות עם ויטמינים K, C, או B אותם. זה המקום שבו תצטרך לעשות כמה ניסויים: מצאתי אזור תחת עין במיוחד מסובך במונחים של מציאת פתרונות בודדים שפועלים עבור רוב האנשים.

לדוגמה, אני סובל בעיניים נפוחות. הדבר היחיד שבאמת עוזר לי הוא קרם עיניים עם קפאין בו. אבל יש לי חברים עם אותה בעיה אשר נשבע על ידי משחות מבוססות מלפפון או אפילו הכנה- H. אני, לעומת זאת, יש מדיניות מה קורה על היני נשאר על היני, אז אני מקל עם Clinique שלי על כל העיניים. הכל תלוי במה עובד בשבילך.

לא משנה איזה קרם אתה הולך עם, אתה כנראה הולך בסופו של דבר עם כמה מעגלים שיורית כי צריך כיסוי.

הטריק, כאן, הוא לבחור מוצר קל משקל מאוד ולהחיל אותו במשורה. לשם כך, אם אתה מתחיל במסע קרם העין שלך, אני ממליץ לתת Olay Regenerist Eye Reenerating Cream + מגע של קונסילר זריקה. זה זול - בין 15 $ ל 20 $ ברוב החנויות - והוא מתמודד גם עם הבעיה הבסיסית ואת הבעיה המראה על ידי שילוב של niacinamide, ויטמינים B5, B3, C, ו קונסילר משקל קל.

מילת הזהירות היחידה שלי היא כי מוצר זה מגיע רק בצל אחד, אשר נועד להתאים "רוב גווני העור." אז אם אתה הוגן מאוד, או לא של הפקה אנגלו-אירופית, זה אולי לא יעבוד בשבילך. במקרה כזה, אני ממליץ להתחיל עם כדור רולר תחת העין בסרום, ואחריו קונסילר האהוב עליך.

מקווה שזה עוזר!

ג'ן

No Replies to "מה זה קרם עיניים הטוב ביותר עבור דרקסטור עבור מעגלים כהים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − = 92