נראה נהדר עם היפנים האלה טיפוח העור סודות

נראה נהדר עם היפנים האלה טיפוח העור סודות

נשים יפניות ידועים העור שלהם ללא רבב. איך הם משיגים את העור היפה הזה? מתברר כי שילוב של גורמים לתרום עור מדהים שלהם דיאטה, טבעי טיפוח העור החומרים, ואת העור טיפול טקסים שהם מקל על.

תזונה בריאה שווה עור בריא

הדיאטה היפנית המסורתית היא גם תזונה בריאה לעור. עם דיאטה עשירה דגים וירקות אבל נמוך סוכר נשים יפניות בהחלט לאכול מזונות המסייעים במקום לפגוע בעור שלהם.

בנוסף, היפנים שותים הרבה תה ירוק וזה נפלא עבור העור. תה ירוק הוא מלא נוגדי חמצון אשר להגן על הגוף (ואת העור) מפני נזק הרדיקלים החופשיים שיכולים לגרום למחלות הזדקנות העור. לא רק נוגדי חמצון בתה ירוק להגן על העור מפני הזדקנות מוקדמת, תה ירוק הוא גם אנטי דלקתיות, אשר עוד מגן על העור מפני ההזדקנות. על מנת באמת לקבל את היתרונות הטיפול בעור של תה ירוק, הקפד לשתות 2 עד 3 כוסות ביום.

הפוך את הרחצה ואת עצמי טיפול עדיפות

הולך לבית המרחץ ביפן הוא בילוי לאומי. בעוד שיש קילוף העור והוצאות זמן באמבט חם מאוד הם כולם חלק מהחוויה. לוקח את הזמן כדי להירגע בעת טיפול העור שלך היא דרך מצוינת להצעיר הן פיזית והן רגשית. הרבה זמן את המים באמבטיה בבתי מרחץ יפני הוא מועשר בשמנים על מנת להקנות לחות זוהר על העור.

טיפוח העור טיפול עצמי נלקח צעד נוסף ביפן עם עיסוי פנים קבוע. על ידי מנוחה שרירי הפנים מתוחים, מגרה את זרימת הדם אל הפנים, ושיפור השאלה, עיסוי פנים הוא חלק חשוב של אנטי אייג 'ינג טיפוח העור שגרת. זה טיפול עצמי פולחן לא לוקח הרבה זמן לבצע והוא יכול להיות משולב בקלות לתוך כל שגרת טיפוח העור.

לדוגמה בעת החלת ניקוי פנים או קרם לחות, בעדינות לעסות את הפנים בתנועות כלפי מעלה. אתה יכול גם להשתמש במכשיר כגון צלחת Cassa עלה קוורץ אבן טבעית לעסות את הפנים שלך. אין צורך ללחוץ קשה בעת שימוש אבן קוורץ, אפילו אור, תנועות חוזרות ונשנות ייתן לך עיסוי פנים נהדר.

שון השמש

להישאר מחוץ לשמש חשוב מאוד לנשים יפניות. כפי שאתה בוודאי כבר יודע, השמש אחראית על מגוון רחב של בעיות טיפול בעור - קמטים, קווים עדינים, כתמים כהים, ובמקרה הגרוע ביותר, סרטן העור. כשמדובר בעור שלנו זה תמיד טוב כדי למנוע חשיפה לשמש, ואת הנשים היפניות לקחת הגנה ראשון ברצינות רבה. לא רק שהם משתמשים sunscreen, אבל נשים יפניות גם ללבוש כובעים להסתובב תחת מטריה כאשר הם בחוץ. בצע את עופרת ולעשות הגנה ראשון עדיפות על עצמך גם כן.

השתמש במרכיבים טיפוח העור שאתה יכול לאכול 

נשים יפניות להשתמש רבים טבעיים ואפילו אכיל אכילת העור מרכיבים. מרכיבים אלו שימשו כבר מאות שנים ביפן כדי לטפל ולשמור על עור ללא רבב:

  • תה ירוק: כבר שהוזכר לעיל היא העובדה שתיית תה ירוק יכול להגן על העור מפני ההזדקנות, אבל נשים יפניות לעשות הרבה יותר מאשר רק לשתות תה ירוק. הם גם מחילים תה ירוק על פניהם כדי לקבל את נוגדי החמצון ואת תכונות אנטי דלקתיות ישירות על העור שלהם. אתה יכול לנסות את זה במוצר כמו הודית אורגנית טיפוח העור תה ירוק גויאבה המרכיב בסרום.
  • אורז: לא רק אורז מצרך מזון ביפן, הוא משמש כמוצר טיפוח העור גם כן. לדוגמה geishas כבר לשטוף את פניהם במשך מאות שנים עם שאריות מים מן בישול אורז. סובין אורז משמש exfoliator פנים עדין גם כן.
  • שמן קמליה: משמש נשים יפניות כמו קרם לחות ושיער. אתה יכול בקלות לרכוש אותו דרך אמזון על מנת לשלב את השמן הזה לתוך העור שלך שגרת הטיפול. לא רק שמן camellia קרם לחות גדול, יש לו גם תכונות אנטי אייג 'ינג. לעשות כמו geishas לעשות ולהשתמש בשמן כמו מסיר איפור.
  • שעועית אזוקי: זה שעועית אדומה משמשת נשים יפניות כדי exfoliate הן את הפנים ואת הגוף. זו דרך עדינה של פילינג שומר על עור חלק ומשיי. נסה את זה בעצמך עם מוצר כמו Azuki אדום שעועית אבקת Scrub.

No Replies to "נראה נהדר עם היפנים האלה טיפוח העור סודות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − = 7