כיצד רוז משפר את העור שלך

כיצד רוז משפר את העור שלך

מה זה מים ורדים?

מים ורדים נעשה על ידי שטיפה או זיקוק עלי כותרת של ורדים במים. מי ורדים משמשים במוצרי יופי, בשמים וגם בבישול - במיוחד במתכונים מזרח תיכוניים.

כשהייתי בשנות העשרה שלי בתחילת 20, ריח של ורדים בכל טיפוח העור או מוצר יופי הפך אותי. הנחתי שמוצרי בושם ורדים נועדו רק לנשים מעל גיל 50. עד כמה אני טועה. ריח הוורדים הוא ניחוח יפהפה, משכר, לוחש את הנשיות.

(כלומר, כאשר זה אמיתי ולא כימי.אני עדיין לא יכול לסבול את הריחות שמן ריחני מזויף.) עכשיו אני מחפש מוצרי ורדים כי אני אוהב את הפשטות המתוקה של הריח.

יותר ויותר אנשים מחפשים לחזור אל היסודות כשזה מגיע מוצרי טיפוח העור שלהם. אנשים מתחילים להשתמש בשמנים לניקוי ולחות הגוף. שימוש במי ורדים כחלק משגרת טיפוח העור שלך מציע יתרונות רבים ולא רק עבור אותם אנשים שרוצים להשתמש במוצרי טיפוח העור הטבעי. מים ורדים יכול למעשה לעזור להרגיע, לחות, להגן על העור של כולם.

רוז העור יתרונות העור

מים ורדים הוא נהדר עבור כל סוגי העור. יש לו תכונות אנטי בקטריאלי עדין אליו והוא יכול לעזור להקל על אדמומיות ודלקת בעור. זה עושה את זה מוצר נהדר לשימוש עבור אלה הסובלים מאקנה, אדמומיות כרונית, או יש עור רגיש. בנוסף היא גם אנטי דלקתית מה שהופך אותו מוצר נהדר לשימוש למשל לאחר גילוח כדי להרגיע את העור.

זה לא יבש את העור שלך אז זה מועיל גם עבור אלה עם עור יבש, יותר מדי. זה כבר ידוע כדי לעזור עם עיגולים מתחת לעיניים ריכוך של סימנים מוקדמים של ההזדקנות. משרים כריות כותנה במי ורדים ואז להחיל על העיניים במשך 5 דקות על מנת להפחית תחת נפיחות העין. זה גם נהדר לשימוש על גירויים בעור כגון עקיצה באג או כוויות שמש.

הפיכת מים ורדים משלך לא יכול להיות קל יותר:

 • ממלאים סיר עם עלי כותרת ורדים טריים לכסות אותם עם מים מזוקקים. המים צריכים רק רק מעל עלי הכותרת של ורדים. יותר מדי מים ושמן הוורדים שלך יהיה מדולל מאוד.
 • מכסים את הסיר, פונים אש נמוך לאט להביא אותו לרתיחה.
 • לכבות את החום, לשמור על כיסוי ולהניח למים לבוא לטמפרטורת החדר.
 • פעם בטמפרטורת החדר, זן את עלי הכותרת ויוצקים לתוך בקבוק נקי, מחוטא.

איך להישתמש

שים את מי ורדים לתוך בקבוק ספריץ ובבוקר שפריץ ישירות על העור שלך לאחר הכביסה אבל לפני moisturizing. מים ורדים יכול לשמש גם כדי להגדיר את האיפור. אתה יכול גם להשתמש בתור טונר על ידי החלת הראשון של מים ורדים כדי כרית כותנה. ואז לטאטא את פניך. אם העור שלך צריך לבחור אותי במהלך היום spritz בכל עת עבור להגביר לחות. אתה יכול להשתמש בו על השיער שלך, כריות או סדינים, כדי להסיר איפור, וכן באמבטיה שלך.

במקום לקנות בעצמך?

אם אתם מחפשים לקנות 100% טהור ורדים מים הקפד לקרוא בעיון את רשימת החומרים לפני רכישת המוצר. זה גם קל לקנות 100% מים עלה להשתמש לבד (או כדי להפוך את עצמו מוצרי טיפוח העור) עם או לקנות מוצרי טיפוח העור המכילים מים ורדים כאחד המרכיבים העיקריים שלהם.

כל המוצרים המפורטים להלן ניתן לרכוש אמזון.

 • אלטיה אורגני בולגרי רוז מים
 • 100% אורגני טבעי מרוקאי Rosewater
 • Thayers אלכוהול ללא רוז רוזאל המכשפה לוז עם אלוורה
 • אלה גרייס אורגניקס רוז מים עם לוז מכשפה
 • Rose Exfoliating מסיכת פנים עם רוז טבעי מים & שמן רוז
 • איזון ערפל
 • מסיכת ורדים טריים

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "כיצד רוז משפר את העור שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 1 =