כיצד פילינג גוף פילינג לעור בריא

כיצד פילינג גוף פילינג לעור בריא

פילינג הגוף שלך באופן קבוע חשוב כמו exfoliating הפנים שלך. לא משנה איזה ריח אתה אוהב - פירות, אגוזים, או סוכר מתוק - יש לך פילינג גוף פילינג בשבילך. כולנו יודעים זה מוצר טיפוח העור קיים, אבל רבים מאיתנו לא לוקחים את הזמן כדי להשתמש בהם. אני יכול להמשיך על למה exfoliating זה טוב לעור שלך, אבל בואו נתחיל עם עובדה ידועה מעט שעשויים רק לעשות פילינג no-brainer.

למה אתה צריך לקלף את הגוף

90% מהאבק בביתך הוא תאי עור מתים. ולא, זה לא טעות דפוס. אז, עכשיו שאתה קצת לא מטורף, בואו נדבר על למה exfoliating הוא חיוני עבור העור שלך.

כולנו רוצים עור חלק רך, במיוחד במהלך הקיץ כאשר אנו מראים את העור יותר. הגוף שלך מכוסה בשכבת תאי עור מתים. קרם שאתה שם על העור שלך צריך לעבוד את דרכה דרך שכבות של תאי העור המתים רק כדי להגיע לשכבה העליונה של העור או האפידרמיס. לא משנה כמה קרם גוף אתה שם על תאי העור המתים האלה, הם עדיין נשארים תאי העור המתים. אם אתה רוצה עור בריא, זוהר, אתה חייב להיפטר מאותו שכבת תאי העור המתים עצמך. לא רק לחות הגוף שלך לעבוד טוב יותר לאחר פילינג, העור שלך ייראה בהירים יותר אפילו שרירי. אם אתה משתמש עצמי tanner exfoliating את הגוף לפני החלת עצמית- tanner הוא חיוני עבור יישום אפילו.

 לאחר exfoliate העור שלך מרגיש רך וחלק. קילוף רגיל יכול גם למנוע שיער בוגר כי אנשים רבים סובלים בגלל גילוח. כאשר מדובר exfoliating הגוף שלך אין דרך טובה יותר מאשר במקלחת או אמבטיה עם exfoliator הגוף הידוע גם בשם גוף לשפשף.

שימוש loofah אמבטיה או כפפות אמבטיה עם ג'ל מקלחת יכול לתת לך קילוף יומי קל, אבל הפתרון הטוב ביותר שלך הוא להשתמש exfoliator הגוף בפועל פעם או פעמיים בשבוע. בעדינות לשפשף אותו על הגוף שלך בתנועה מעגלית ולשטוף את. שים לב כתמים שיכולים להיות גס יותר כמו הברכיים והמרפקים. הקפד לקלף את העור על הרגליים גם כן; אנשים רבים מזניחים את רגליהם. הקפד לחות מיד לאחר הייבוש. אם אתה עושה את שני הדברים הקלים על בסיס קבוע תוכל לראות מיד את ההבדל הן איך העור שלך נראה ומרגיש. העור שלך ייראה צעיר יותר ולהרגיש הרבה יותר רך.

קנה או להפוך משלך פילינג גוף פילינג

גוף scrubs הם בדרך כלל מוצרים סבירים מאוד. אתה יכול בקלות למצוא יותר מאשר כמה אלה גדולים על אמזון כמו אמבט & Body Works ארומתרפיה מתח הקלה אקליפטוס spearmint סוכר Scrub, סנט אייבס עור טרי משמש, או בוטניקה הראשונה 100% Natural Arabica קפה סקראב. מרכיבים פופולריים בקרצוף הגוף כוללים מלח, סוכר, שמן קוקוס, חמאת שיאה, ומטעמי קפה. כל עושה עבודה מצוינת של החלקה ו moisturizing העור במוצר אחד.

אם אתה מעדיף להפוך את עצמו מוצרי טיפוח העור הגוף scrubs הם אחד המוצרים הכי קל לעשות את עצמך בבית.

 מוצר זה גם עושה מתנה גדולה. רק באמצעות כמה קל למצוא מרכיבים אתה יכול להיות יצירתי באמת כשמדובר ביצירת משפשף הגוף שלך exfoliating.

קח את המתכון הזה מאמא בריאות. זה מאוד פשוט לעשות אבל יכול להיות מותאם אישית ללא הרף בהתאם מה הריחות שאתה אוהב:

  • מערבבים יחד: 1/2 כוס חום או סוכר לבן עם 1/2 כוס שמן (ניתן להשתמש בשמן זית או שמן קוקוס). חנות במיכל אטום.  

אם אתה אוהב את הריח של לבנדר להוסיף 15 טיפות שמן אתרי לבנדר כדי לשפשף שלך. אם אתה מעדיף את ריח לימונים להוסיף כי שמן אתרי במקום.  

במקום סוכר אתה יכול להשתמש מלחים אפסום או אפילו הקרקע קפה. לשחק עם כמות השמן שאתה מוסיף לשפשף שלך כדי להגיע לעקביות שאתה אוהב. תעשה חיים; אתה באמת יכול לעשות מה שאתה רוצה על מנת ליצור את הגוף מושלם לשפשף בשבילך.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "כיצד פילינג גוף פילינג לעור בריא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2