לא, העור שלך לא לנשום ושאר העור טיפול מיתוסים נשבר

בוחן skin

Creative RF / מאת: Yuri_Arcurs / GettyImages

כשמדובר בעור שלנו יש לא מעט מיתוסים שממשיכים להסתובב מסביב למרות שהם רחוקים מלהיות אמיתיים. האם העור שלנו באמת צריך לנשום? האם הנקבוביות שלנו נפתחות ונסגרות? מה עם - אם אמא שלך או סבתא יש עור יפה גם אתה, נכון? האם תרגילי פנים לשמור על העור שלך נראה צעיר? תמשיכו לקרוא כדי ללמוד מה נכון ומה לא כשמדובר העור שלנו.

02
של 05

העור שלנו לא לנשום

נְשִׁימָה

יצירתי RF / JGI / ג 'יימי גריל / GettyImages

כמה פעמים שמעת מישהו אומר "אני לא לובש שום איפור כך העור שלי יכול לנשום"? או לקרוא כי מפורסם אמר את אותו הדבר? האמת היא - העור שלנו לא לנשום. השכבה העליונה של העור שלנו מורכבת מתאי עור מתים, נמוך יותר בעור שלנו יש תאי "חיים" העור כי הם ניזונים על ידי הדם שלנו לא על ידי האוויר. מיתוס זה נראה קשור עם עוד טיפול במיתוס העור אשר האיפור הוא רע לעור שלך יהיה לסתום את הנקבוביות. כל עוד אתה בוחר את הזכות איפור עבור סוג העור שלך - למשל שמן בסיס חינם אם יש לך עור שמן או אקנה נוטה - אין שום סיבה לא ללבוש איפור. בנוסף, הקפד להסיר את כל האיפור ביסודיות בסוף היום על ידי ביצוע ניקוי כפול. כן, שימוש לא נכון של סוג של איפור על העור שלך יכול להוביל breakouts ו blackheads. אם אתה מרגיש כי העור שלך הוא מחניק כאשר אתה לובש איפור פשוט לעבור סוג אחר של איפור. ישנם יותר סוגי די והותר של קרנות לבחור כי אתה בהחלט לא צריך להישאר עם אחד כי לא מרגיש טוב על העור שלך.

03
של 05

נקבוביות לא לפתוח ולסגור

לִפְתוֹחַ sign

יצירתי RF / Dums Thomsen / EyeEm / GettyImages

עוד טיפול מתמשך בעור המיתוס הוא כי הנקבוביות שלנו יכול לפתוח ולסגור. אנחנו רוצים לפתוח את הנקבוביות שלנו על מנת לנקות אותם עמוק ולאחר לנקות את הנקבוביות שלנו הם מתכווצים ולסגור. אולי שמעת כי אתה צריך קיטור העור שלך כדי לפתוח את הנקבוביות. הנה הדבר - הנקבוביות שלך לא ולעולם לא יפתח ונסגר. זה כזה פשוט. נקבובית היא פתח על פני העור, זה לא דלת. אתה לא יכול לשנות את גודל הנקבוביות שלך או לפתוח אותם על ידי אדים את הפנים על סיר של מים רותחים. גודל הנקבוביות נקבע למעשה על ידי גנטיקה. כאשר אתה מקבל הפנים ואת esthetician משתמש אדים לפני ביצוע extractions היא פשוט ריכוך השמן שלך נקבוביות, כך blackheads ייצא ביתר קלות כאשר היא מבצעת extractions. נקבוביות יכול למתוח אם הם סתומים בשמן ובתאי עור מתים. לאחר כל מה הוא פינה מן הנקבוביות הם נקבוביות עשוי להיראות קטן יותר אבל זה לא התכווץ או נסגר בתהליך.  

04
של 05

גנטיקה רק לשחק חלק קטן איך הגיל שלך העור

אַבָּא and son

יצירתי RF / גיבור תמונות / GettyImages

אנשים רבים אוהבים לייחס את עורם הצעיר למראה לגנטיקה. אם אמך או אביך נראו צעירים מגילם, אז נכון, נכון? לא בסדר. רק כ 20% של איך הגילאים בעור שלנו קשורה גנטיקה. אנחנו יכולים למעשה לשלוט על 80% של איך הגיל שלנו העור. יותר מדי חשיפה לשמש, עישון סיגריות, כל הזמן להיות הדגיש החוצה, אכילה גרועה, והזנחה לעקוב אחר שגרת טיפוח העור טוב יהיה גיל העור שלך. בסופו של דבר, הבחירות שאנו עושים על בסיס יומי כאשר מדובר בטיפול העור שלנו הם לקבוע מה העור שלנו יהיה גיל, לא את ההרכב הגנטי שקיבלנו מההורים שלנו. למרות עבור אנשים רבים זה יהיה נהדר וקל אם הזדקנות העור נותר לגנטיקה כזה לא המקרה. בצע חכם העור טיפול בחירות ואתה תיהנה בריא, צעיר מחפש העור במשך זמן רב יותר.

05
של 05

תרגילי פנים לא עובדים

פַּרצוּפִי massage

Creative RF / Westend61 / GettyImages

תרגילי פנים הם בדיוק מה שהם נשמע - חלקים נעים של הפנים בכיוונים שונים ועיוותים כדי להרים את הטון ואת העור על הפנים. יש הסוברים שתרגילי פנים יובילו לפנים צעירים יותר. למרבה הצער זה לא המקרה. כאשר אתה מבצע תרגילי פנים אתה עושה מהלכים חוזרים שיכולים למעשה גורם קמטים במקום למנוע אותם. העור מתחיל לשקוע כי הוא מאבד קולגן ואלסטין כפי שאנו גיל (בין שאר הסיבות הזדקנות העור), אבל עובד על השרירים על הפנים שלך לא יפסיק את התהליך. במקום לשקול לתת לעצמך עיסוי פנים על בסיס יומי מאז עיסוי לא רק מקדם הרפיה אלא גם מגביר את זרימת הדם ואת זרימת הדם לעור שלך אשר יסייע העור שלך נראה ולהרגיש הכי טוב שלה במשך זמן רב יותר.

No Replies to "לא, העור שלך לא לנשום ושאר העור טיפול מיתוסים נשבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =