כיצד להיפטר קווי זועף | insightyv.com

כיצד להיפטר קווי זועף

כיצד להיפטר קווי זועף

הזעף שורות – אלה קווים מעצבנים על פני המצח שלך, הם מקור תסכול עבור כל מי שמנסה להיראות צעיר. נראה כאילו לא משנה מה אתה עושה, שום דבר לא נראה לגרום להם ללכת משם.

רצינו לדעת אם באמת יש משהו שאפשר לעשות בבית כדי להחליק את הקמטים האלה, אז הגענו לאחד המומחים המובילים על הזדקנות הפנים, ד”ר Glogau כדי לקבל כמה תשובות. ד”ר גלוגאו מרצה רבות על האסתטיקה של יופי הפנים ועל הפנים ההזדקנות, ואת השימוש של חומרי מילוי הפנים, toxin botulinum, לייזרים.

הוא מחברם של ארבעה ספרי לימוד, 27 פרקים בספר, ויותר מ -50 מאמרים בכתבי עת.

ד”ר גלוגאו הוכר מדי שנה כאחד הרופאים הטובים ביותר באמריקה, ומצוטט בהרחבה הניו יורק טיימס, וול סטריט ג’ורנל, לוס אנג’לס טיימס, מגזין זמן, ו הכלכלן, ועשה הופעות רבות בתקשורת כולל 20/20 של ABC. הוא משמש כיועץ וחוקר לחברות רבות הפועלות בשוק הקוסמטיקה והמכשור הרפואי. 

מה בדיוק הם קווי הזעף?
הזעף השורות הן הקווים בעור אשר נוצרים על ידי התנועה של שרירי הביטוי, מה שמכונה קווי דינמי כי הם תלויים תנועה לבריאה לעומת קווים מנזק צילום (חשיפה לשמש לכל החיים).

כאשר אנשים בדרך כלל רואים קווי זעם מוקדם מתחיל הטופס?
אנשים בדרך כלל יוצרים קמטוטים בין הגבות כשהם מזעיף פנים שוב ושוב. בסופו של דבר עם הגילאים העור, סיבים אלסטיים בשבר העור ואת העור כבר לא מתאושש מהר להיות מקופל.

הקווים מתחילים להיות “חרוטים” ולא נעלמים עוד, גם כאשר הפנים נמצאים במנוחה.

ביטויים מסוימים, כמו הזעף בין הגבות, נרכשים כשפה מתפתחת, ויכולים להיות נפוצים יותר בתרבויות שבהן הבעת הפנים הולכת יד ביד עם ביטוי מילולי. לעומת זאת, כמה תרבויות שבהן השפה אינה מלווה בדרך כלל בביטוי פנים (חושב יפן), קווי הזעף בין הגבות מתפתחים הרבה פחות.

לנשים יש סיכוי גבוה יותר לקשר בין שורות זועפות לבין סימני הזדקנות לא רצויים; גברים לעתים קרובות לקשר כמה שורות זועף עם gravitas וחוכמה, אבל כאשר הם גברים עמוקים מדי לשנוא אותם בדיוק כמו נשים לעשות.

מה הם המפתחים הגדולים בקוד הזועף?
בנוסף ללחץ שיחה, הם מזעזעים שורות יכול להיות מחמירות על ידי מספר דברים: כישלון ללבוש משקפי שמש כדי למנוע מצמצמת, כישלון ללבוש משקפי קריאה תוך כדי עבודה על מסך המחשב או צפייה בטלוויזיה, או אפילו לקרוא ספר. ומשימות חישוביות כמו איזון פנקס הצ’קים שלך, ביצוע מסים, מילוי יישומים, יכולות להביא קמט למצח.

מה יכולים הצעירים לעשות היום כדי למנוע קווי זעם בעתיד?
ללבוש את משקפי השמש שלך, ללבוש את משקפי הקריאה שלך במידת הצורך, בפועל לא מזעיף פנים כאשר אתה מדבר על ידי צפייה עצמך במראה כאשר אתה מדבר בטלפון למשל. 

מה ההליכים במשרד הם הטובים ביותר למזער שורות זועף?
Botoxin toxin (בוטוקס ® קוסמטיקה ™, Xeomin ®, ו Dysport ®) יכול להירגע אלה השרירים, כך שאתה לא יכול לעשות את הביטוי. עבור חולים שאינם רוצים רעלן בוטולינום, מילוי של חומצה היאלורונית (Juvederm®, Restylane®, Belotero®) יכול לרכך את השורות, אך בדרך כלל אינו נותן השפעה מלאה כמו רעלן בוטולינום.

האם יש משהו שאנחנו יכולים להשתמש בו בבית כדי לרכך שורות זועף?
בשוק יש מספר תיקונים או קלטות אשר ניתן להשתמש בהם בלילה בזמן השינה כדי להפחית את הזעף לא רצונית. ידועות בשם “frownies” הם יכולים לשנות את הקווים פחות חמורה עם המשך השימוש. אקטואלי נגד קמטים קרם כולל תרופות מרשם כמו Retin-A ®, לא משפיעים על הקווים כי הסיבה העיקרית של השורות היא תנועה, לא את מרקם ואיכות העור.

האם יש לך טיפים סופיים?
לאחר שתתחיל הטיפול של השורות האלה עם toxin botulinum, אתה צריך לשמור על הגלים רגוע במשך מספר חודשים על העור כדי לשפץ לחלוטין את השורות להיעלם. לפני הטיפול, אם אתה מותח את העור בין הגבות ועדיין לראות כמה שורות, הם “חרוט” ודורשים היעדרות של התנועה במשך כמה שבועות על העור להחליק לגמרי.

אז toxin botulinum עשוי “לבעוט” בתוך כמה ימים, אבל העור לא ילך חלקה לחלוטין במשך זמן מה. 

הצהרה ביוגרפית עבור ריצ ‘רד ג Glogau, M..

ד”ר ריצ’רד ג ‘גלוגאו הוא בוגר בית הספר לרפואה של הרווארד והוא פרופסור קליני לדרמטולוגיה באוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו. הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום דרמטולוגיה קוסמטית וכירורגית עם פרקטיקה פרטית בסן פרנסיסקו כמובילה בתחום דרמטולוגיה קוסמטית.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "כיצד להיפטר קווי זועף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − 78 =