איך לתת לעצמך פדיקור בבית | insightyv.com

איך לתת לעצמך פדיקור בבית

איך לתת לעצמך פדיקור בבית

אין דבר טוב יותר מאשר פדיקור. הרגליים, העקבים והאצבעות מרגישים רכים וחלקים ומוכנים לסנדלים האלה. טיפול זה הוא גם דרך נפלאה להירגע ולקחת הפסקה מן החיים של מדגיש.

באיזו תדירות אתה מתכרבל על הספה כדי לצפות בגריי או ב- CSI? בפעם הבאה מופע מועדף שלך על, לתת לעצמך פדיקור מפנק באותו זמן! אנו מבטיחים שלא תצטער על כך. זה יאריך את הזמן בין ביקור פדיקור מקצועי לחסוך לך כסף.

לעשות כמו שאנחנו עושים לפעמים לתפוס את בעלך או השותפה להצטרף אליך כדי שהם לא להחמיץ את בעל הרגליים מאושר גם כן.

קושי: קל

זמן דרושYou 30 דקות

מה אתה צריך:

 • אמבטיה להשרות את הרגליים
 • פומיס אבן או רגל הקובץ
 • רגל לשפשף (אופציונלי, אבל מועיל מאוד)
 • קרם לחות
 • לק ציפורן (אופציונלי)

הנה איך:

 1. משרים את הרגליים במים חמים לפחות 15 דקות. זה הזמן פשוט לשבת ולהגיד “אה”. אתה יכול להשתמש בכל קערה או צלחת כי הרגליים שלך יתאים. אם אתם מתכננים לתת את עצמך בבית, pedicures על בסיס קבוע, אתה יכול לשקול להשקיע בספא רגל כי עיסוי, מחממת את המים, vibrates, ואת הבועות כמו אמבטיות פדיקור בספא. כדי לעזור להפחית את הנפיחות בכפות הרגליים והקרסוליים, הוסיפו רבע כוסות של מלחי אפסום למים שלכם. אם אתם סובלים מכל סוג של פטריית רגל לקבל מלחי אפסום עם שמן עץ התה הוסיף או להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה למים. מערבולת מלחים מסביב עם בהונות עד שהם מתמוססים. אם אתה לא רוצה להשתמש מלחים אפסום אתה יכול להשתמש בסבון במקום זאת. למרות שאולי אתה לא יכול להגיד, הרגליים שלך מודה לך. צעד ראשון זה חיוני לריכוך העור על הרגליים, כך שיהיה קל יותר להסיר את העור המת לאחר מכן.

 1. פילינג את העור שלך, מתרכז על יבלות. זהו הצעד במהלך הפדיקור בבית שלך אתה באמת רוצה להתרכז. ישנן אפשרויות רבות ושונות כשמדובר כלים exfoliating. השתמש באבן ספוג לחה או רגל הקובץ לשפשף את הרגל כולה. לכל אחד יש אזורים שצריך להגיש למטה, אז באמת לקחת את הזמן כדי לטפל הרגליים. באמצעות שפשוף רגל עושה פיצוץ העור המתים עשר פעמים יותר קל. לשפשף את הרגל לשפשף על הרגליים כדי לקבל פילינג בסיסי בכל רחבי ולאחר מכן לשפשף את היבלות שלך עם קובץ כף הרגל. כשתסיימו לקרצף, שטפו ויבשו את הרגליים.

 1. לחות עם קרם לחות אינטנסיבי. אתה יכול להשתמש קרם לחות האהוב עליך או לקבל משהו במיוחד עבור הרגליים. אנחנו אוהבים להשתמש קרם מנטה על הרגליים שלי, במיוחד לאחר שריה במים חמים. תחושת הקירור של מנטה תימשך זמן רב לאחר להשרות שלך. הקפד לחות לא רק את הרגליים אבל הקרסוליים והרגליים מדי. תן לעצמך עיסוי כף הרגל. קח את הזמן.

 2. צייר את הציפורניים. זהו צעד אופציונלי, כמובן. כל אחד יכול לשלוף צבעים נועזים על ציפורני הרגליים, גם אם הם רק לובשים ברור (או שום דבר בכלל) על הציפורניים שלהם.  

טיפים:

 1. לאחר הפדיקור שלך, הקפד לנקות ולחטא את הרגל שלך ואת הרגל רגל עם אקונומיקה או חומר חיטוי חזק אחר.

 2. כאשר הציפורניים שלך, ייתכן שתרצה להשתמש בסיס מעיל העליון. מעיל בסיס ממלא את כל הרכסים הציפורניים שלך עשוי להפוך אותו משטח אפילו. חותמות המעיל העליון של פולנית, נותן לו הגנה נוספת.

 3. נסו לתת לעצמכם פדיקור פעם בשבוע. ברגע שאתה מקבל את הרגל של טיפול הרגליים שלך, הרגליים שלך תמיד להיראות ולהרגיש נהדר. לאחסן את כל המוצרים שלך באמבט השריה שלך. פעם בשבוע, לפני שאתם יושבים למופע האהוב עליך, לתפוס את ערכת ספא ​​הרגל שלך למלא את האמבטיה.

 1. אם יש לך מסמר עיקש או בעיות עור על הרגליים, כמו פטריה כי פשוט לא ייעלם, כדי להיות בטוח לראות רופא עור לעזרה. חלק מהבעיות דורשות עזרה מקצועית.

No Replies to "איך לתת לעצמך פדיקור בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  50 − = 44