ציפורניים

ציפורניים

מניקור Shellac הם אחד המגמות היפות הצמיחה המהירה ביותר, אבל אם מעולם לא קיבלתי מניקור Shellac, אתה כנראה יש כמה שאלות. ייתכן שיש לך שאלות גם אם כבר היה לך מניקור Shellac! ציפור הציפור הילארי פריי מציעה תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר, כולל היתרונות שלה ואת הסיכונים.

מה זה Shellac?

יצירתי נייל עיצוב של Shellac מסמר טיפול קו הוא לגמרי פטנט שורה של מוצרים מסמר.

מוצרי Shellac הם מכוניות היברידיות, כלומר הם לקים למחצה לציפורניים, חצי ג'ל. "Shellac" מתייחס ספציפית Creative יצירתי עיצוב של פטנט שורה של מוצרים. "ג'ל" מתייחס לכל דבר אחר בשוק.

העקביות של המוצר היא דקה מספיק כדי להיות מיושם באופן דומה לקים לק, אבל המוצר Shellac הוא נרפא באמצעות אור UV זה נותן לו גמישות רבה ועמידות. כמו כן, יש לה ברק מדהים כי היא קשורה רק עם מסמרים ג'ל. קנה יצירתי נייל עיצוב של Shellac מסמר טיפול קו על Amazon.com.

מי הוא הטוב ביותר עבור?

מניקור Shellac מושלם עבור כל מי אוהב להיות ציפורניים מטופחות, אבל לא רוצה את הטרחה של ההזמנה (או לשלם עבור) שבועי מניקור פגישות. זה יקר יותר מאשר מניקור סלון מסורתי, אבל זה נמשך עד שבועיים.

עמידותו עושה את זה מסוגל לעמוד בשטיפת כלים, גינון וכל דבר אחר הדורש את השימוש בידיים שלך.

שלא כמו לק ציפורן רגיל, מניקור Shellac לא שבב. הניסוח הוא כל כך ארוך, כי מסמרים נראים טוב ביום 1 כפי שהם עושים ביום 14.

מי הוא Shellac הכי פחות מתאים ל?

אין לקבל מניקור Shellac אם יש לך מסמרים, חלשים או מסמרים מתקלף, או פגום מאוד ציפורניים מיטות. אם הציפורן שלך מתקלף, זה יהיה כנראה לקחת את Shellac עם זה.

עדיף לשפר את הבריאות של הציפורניים שלך לפני שחושבים על Shellac.

איך שונה שלק ממניקור פולני מסורתי?

ציפורניים פולנית אופיינית מתייבש על ידי אידוי, כלומר מניקור שלך לא נרפא עד 2-3 שעות לאחר השירות שלך. תחשוב על זה: רוב זמן מניקור שלך הוא בילה מחכה פולנית להתייבש.

Shellac הוא נרפא בתוך דקות על ידי אור UV. הציפורניים שלך יבשים לחלוטין עד שמניקור שלך הוא מעל חזק מספיק כדי לעמוד בדופק מקריים. זה מתנהג כמו ציפוי plasticized והוא מתאים מאוד כמו פולנית לטווח ארוך.

איך הוא שונה מ Shell שיפורים אחרים מסמר, כמו מסמרים מזויפים?

אם מוחל כראוי Shellac עדין יותר על מסמרים מאשר טכניקות המשמש להחיל מסמרים מזויפים. זה לא דורש תרגיל, והסרה לא להשאיר מסמרים חלשים, יבשים או קרועים.

אתה יכול ליישם את Shellac בבית?

Shellac ו ג'ל מניקור הפכו כל כך פופולרי, כי חברות רבות מציעות ערכות כך שתוכל לעשות זאת בעצמך. סאלי הנסן יש סלון נהדר Pro ג'ל סטרטר Kit עבור בבית מניקור. קנה על Amazon.com.

אתה יכול גם לרכוש משחת ג'ל משלך ולהשתמש מייבש ג'ל אור מסמר, כמו Shany UV ג 'ל אור נייל מייבש. קנה על Amazon.com.

אלא אם כן באמת יש לך כישרון לעשות את הציפורניים שלך, זה הכי טוב שיש מניקור שלק מוחל על ידי מניקוריסטיק מורשה, מיומן שיודע כיצד להשתמש בכלים וטכניקות.

האם קרני UV מן המנורה מסוכנת?

כולנו יודעים החשיפה קרני UV מסוכן, אבל כמה זה מסוכן? כתב העת "פאר", שפורסם ב -2009, העלה כי שתי נשים חלו בסרטן העור על גב הידיים. שניהם השתמשו באור מסמר UV, אבל לא היו ראיות לכך מנורות היו אחראים לסרטן העור.

בשנת 2014 באותו פרסום נערך חקירה של כמות UV מסמרים מייבשי אור למעשה פולטים. רמת אור UV הנפלט מגוונים ממכונה אחת לאחרת, אבל את הסכום הכולל של אור UV היה נמוך מאוד. הסיכון לסרטן העור, אפילו מביקורים תכופים בסלון הציפורניים, נשאר נמוך, אבל זה לא הסיכון היחיד.

חשיפה UV גורם photaging, אשר למעשה הגילאים הידיים שלך. הגן על הידיים על ידי החלת קרם הגנה לפני תהליך ייבוש UV או ללבוש כפפות photoprotective לחתוך את קצות האצבעות.

חשיפה UV הוא גם הגורם העיקרי של קטרקט, אשר יכול להוביל ניוון מקולרי ועיוורון, אז זה רעיון חכם ללבוש משקפי שמש.

אתה יכול לקחת את Shellac בבית?

אתה יכול. זה דורש את השימוש של אצטון 100% ולוקח 10-15 דקות כדי להסיר. אין לבחור או לקלף את מניקור Shellac שלך. זה יכול להזיק מאוד הציפורניים שלך, קילוף את Shellac לוקח את המסמר האמיתי שלך עם זה.

אתה יכול גם לקבל את Shellac הוסר בסלון, אשר מאוד מזערית את הזמן הוא פחות של אי הנוחות.

חכה, מה לא בסדר עם ציפורניים מלאכותיות?

בסך הכל, שום דבר. אבל כמניקוריסט ותומך בכל הדברים הטבעיים והאורגניים, שום דבר לא מרגש יותר מבחינתי מאשר לראות מסמרים טבעיים על לקוח.

בעוד אני אוהב את היצירתיות האפשרית באמצעות מסמרים ג'ל או נוזל ואבקה, אני חושב מסמרים מלאכותיים משמשים לעתים קרובות כדי להסוות בעיה מסמר, כלומר קילוף, פיצול ו גמישות, כאשר משטר טיפול מסמר יכול לשפר את המצב.

כמו formulator לשעבר skincare, החלק הכי מתגמל העבודה שלי הוא לזהות נקודות צרות של לקוחות ולעבוד תוכנית להביא את הידיים, הרגליים והמסמרים עד כדי שלמות. בידיעה כי Shellac יכול לעמוד אפילו קשיחות של חיי סלון, המוקד של האישה היומיום יכול להיות יותר על טיפול ותחזוקה של העור והציפורניים, משאיר פולנית מושלמת בידי Shellac.

הילארי פריי הוא סופר ויסקונסין מבוסס יופי, בלוגר מעצב האתר עם רקע שיווקי. היא גם מורשה, עטורת הפרסים מניקור, לאחר שמו שם הבינלאומי טכנאי הציפורן של השנה בשנת 2014. זרוק לה שורה ב www.solessence.com.

No Replies to "ציפורניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =