סקירה אלקטרוליזה – חלק ראשון

סקירה אלקטרוליזה - חלק ראשון

ביקור ראשון

שאלות מהאלקטרולוג שלי: האלקטרולוג שלי, מארג ', שאל אותי חבורה של שאלות על כמה זמן אני מתמודד עם שיער פנים לא רצוי, מה אני עושה כדי לטפל בשיער הפנים שלי למה אני חושב שיש לי שיער פנים. היא גם רצתה לדעת אם יש היסטוריה משפחתית קודמת של שיער פנים לא רצוי.

כשאמרתי לה שאני מרבה לשעוות את שערות הפנים שלי, היא אמרה לי שעילות שעווה יותר שיער פנים כי כאשר אתה מוציא את השיער, זה גורם דימום זעיר בשורש השיער שלך, כי למעשה מזין שיער רדום מתחת.

(אני עדיין צריך לעשות את המחקר שלי על זה.)

היא אמרה לי שדברים כמו הפרעות בבלוטת התריס ושחלות פולי-קיסטיות יכולות לגרום לשיער פנים לא רצוי.

בביקור ראשון, מארג 'מסיר בדרך כלל כמה שערות כך שהלקוח יכול לראות איך הוא מרגיש, ואז לקבל את ההחלטה. אז, ברגע שסיימנו לדבר, וענו על שאלות, קפצתי על המיטה ומרג' הראתה לי איך כל המחטים סטריליות, והיא דיברה על ההליכים התברואתיים שלה. אחר כך ניגבה אלכוהול ועוד ג'ל על עורי כדי להכין אותו.

היא הניחה משקפיים על העיניים שלי בדיוק כמו אלה ששימשו בסלון השיזוף. התבדחתי על אלה שבמסגרתם יש להסתיר את המחטים מפני עיניים מפוחדות, והיא צחקה ואמרה לי שזה מפני שאנחנו הולכים להשתמש באור בהיר, והם היו צריכים להגן על העיניים שלי.

אני מחט מאוד פובי, ורעיון של מחט נכנס לכל זקיק היה לי קצת עצבני, אבל השיער הראשון בפועל לא היה רע בכלל!

אתה יכול להרגיש את המחט נכנס, אתה יכול להרגיש את זה להתחמם, ואז זה ייגמר, מארג 'היה לחלץ את השיער. זה הרגיש כמו ציוץ ארוך. לא כיף, לא נוח, אבל לא רע.

אחרי שהיא עשתה בערך 5 שערות, היא אמרה לי שיש לה 10 דקות חינם, אם אני רוצה לעשות 10 דקות הפעלה, אשר עשיתי.

היא התרכזה על הסנטר שלי, ואני מניח שהיא הוציאה 15 שערות בודדות.

לאחר שסיימנו, היא הניחה כמה אלסר מכשפה על גליל, כי למעשה מקיים זרם חשמלי לאחור, אשר על פי מארג ', מקטין את הבליטות, האדמומיות וסוגר את הזקיקים. היא אמרה כי אלקטרוליזה רבים לדלג על הצעד האחרון, אבל היא אף פעם לא שוכח את זה, כי היא יודעת שזה עובד. לאחר מכן היא הניחה על כמה neosporin כדי למנוע כל ראש חיידקי לבן, אשר יכול לקרות פשוט על ידי מגע העור שלך לאחר הטיפול.

השלבים לאחר הטיפול אינם כוללים איפור, לחות או כל דבר על העור למשך 24 שעות. אתה גם לא אמור לגעת בעור שקיבל טיפול.

Marge אמר לי כי באופן אידיאלי אחד יחזור בתוך 3 שבועות של הטיפול האחרון שלהם בשל בשלבים שונים צמיחת השיער. היא אמרה שהיא המליצה לבוא כל שבוע או שבועיים, אם התקציב שלי מותר. החלטתי לנסות את לוח הזמנים פעמיים בחודש.

בעוד אלקטרוליזה עולה סכומים שונים בכל מקום, המרפאה שלי מחייבת את הדברים הבאים:

  • 15 דקות - 20 $
  • 30 דקות - 35 $
  • 45 דקות - 45 $
  • 60 דקות - 60 $

היא גם אמרה לי שאנחנו יכולים להזמין את מה שחשבנו שאני יכול לסבול, ואם היה לי מספיק, הייתי יכול להפסיק ולשלם רק על הזמן שעבדנו.

עזבתי עם הסנטר האדום, זה היה קצת גבשושי, אבל בתוך שעתיים, העור שלי היה בסדר. זה קצת יותר זמן מאשר מארג 'אמר שזה יימשך, אבל יש לי עור רגיש למדי, וכאשר הייתי שעווה העור שלי, זה יישאר אדום במשך 12 שעות טובות.

אני יודעת שאצטרך להזמין רק פגישות לילה מכאן, ולרדף את האדמומיות.

No Replies to "סקירה אלקטרוליזה - חלק ראשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − 58 =