מתי לקבל פנים, מתי לדלג על זה

מתי לקבל פנים, מתי לדלג על זה

Facials נועדו להצעיר ולטפל העור שלך תוך כדי לעזור לך להירגע ו destress. אבל אם אתה מקבל פנים בזמן הלא נכון אתה יכול להיות יותר נסער מאשר מאושר. כשמדובר מקבל את העור זוהר, תזמון ואת סוג הפנים אתה מקבל חשובים.

פנים לפני אירוע גדול? הזהר

אירועים חשובים גורמים לנו לבחון את המראה שלנו ולחשוב על השינויים שאנחנו רוצים לעשות איך אנחנו נראים.

פעמים רבות אנשים משתמשים באירוע חיים גדול הקרובה כמו חתונה או מצגת חשובה בעבודה כדי להעריך מחדש את שגרת הטיפול בעור שלהם. במקום לנסות ללכת לבד, הם מחליטים להתייעץ עם מומחה, כמו אסתטיקן, לעזרה. זה רעיון נהדר, אבל העיתוי הוא הכל כשמדובר מקבל פנים ולהתחיל בית חדש שגרת טיפוח העור. אם אתה רוצה לעשות שינויים גדולים על העור שלך אז אתה נראה נהדר בזמן לאירוע גדול אתה צריך להתחיל את השינויים האלה כחודשיים לפני האירוע. איך ניקוי פנים עמוק יום לפני או אפילו בשבוע לפני החתונה שלך הוא גדול לא. טיפולי פנים עם חילוץ ושימוש במרכיבים אגרסיביים יכולים להשאיר את העור שלך כתום, אדום, ומרוגז. כן, העור שלך יתאושש ובסופו של דבר נראה מדהים, אבל אתה צריך לתת זמן העור שלך כדי לרפא אז אתה לא יכול לעשות את זה קרוב מדי לאירוע שלך. אם אתם סובלים מאקנה, יש הרבה blackheads, ו נקבוביות סתומות הקפד לראות esthetician על הפנים לפחות שבועיים, טוב יותר עדיין שלושה שבועות, לפני שאתה הולך להיות באור הזרקורים.

טיפול במצב העור כמו היפרפיגמנטציה, כתמים כהים על העור, לוקח הרבה זמן ומחויבות הן מבחינת טיפולים מקצועיים טיפול בבית, אז אתה צריך להתחיל את הטיפולים האלה מוקדם ככל שתוכל.

אולי אתה רוצה לטפל סימני ההזדקנות בעור שלך לפני שאתה הולך לצלם ולראות באופן אישי על ידי הרבה אנשים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול הזדקנות העור היא עם שימוש יומיומי של מוצרי אנטי אייג 'ינג מוצרי טיפוח העור. כמה מוצרים אלה יכולים להיות חזקים לפני העור שלך מתחיל להיראות צעיר ויש לו זוהר זה צריך לעבור תקופת הסתגלות ראשונית. בכל פעם שאתה מתחיל להשתמש במוצרי טיפוח העור החדש אתה יכול לקבל קצת גירוי בעור או בעיות. הקפד להתחיל טיפול חדש בשגרת העור הרבה לפני האירוע שלך, כך העור שלך יש זמן להתרגל למוצרים חדשים.

בְּהֵרָיוֹן? אתה בהחלט יכול לקבל פינוק מפנק

בעוד כמה נשים עשויות להיתקל זוהר הריון, אחרים סובלים אקנה, כתמים כהים, ונפיחות. למרות שאתה בהריון אתה בהחלט יכול עדיין לקבל פנים מקצועי במהלך אותם 9 חודשים. תקשורת פתוחה עם esthetician שלך הוא חיוני לפני שתתחיל את הפנים. גם אם אתה רק כמה שבועות בהריון אתה צריך לספר esthetician שלך (גם אם לא סיפרת לחברים שלך עדיין). ישנם כמה חומרים לטיפול בעור כי לא ניתן להשתמש במהלך ההריון כך esthetician שלך צריך להימנע מהם במהלך הפנים שלך. אבל מלבד כמה Tweeks פה ושם, כגון ישיבה במקום לשכב במהלך הפנים, אתה בהחלט יכול להתמכר פנים מרגיעה במהלך ההריון.

אין גם סיבה לסבול בעיות הקשורות להריון העור. ישנם שני מוצרי טיפוח העור כי הם בטוחים לשימוש במהלך ההריון וטיפולים מקצועיים שיסייעו העור שלך הרבה. הקפד לתת esthetician שלך יודע איך אתה מרגיש לאורך כל הפנים, כך שאתה נהנה עצמך ככל האפשר.

גברים יכולים לקבל Facials? כמובן!

כמה גברים אוהבים ללכת לספא, אחרים מוצאים את זה חוויה מאיימת. בעוד גברים רבים להתמכר עיסוי הם מוצאים את הרעיון של מקבל פנים מוזר. אין שום סיבה לגברים לא לקבל פנים והרבה סיבות טובות להם לקבל אחד. בני נוער מובאים בדרך כלל אסתטית על ידי אמם על מנת לטפל blackheads ואקנה, אבל ברגע האקנה שלהם מנקה גברים נוטים להתרחק esthetician ואת הספא, וזה חבל.

גברים רבים יש blackheads כי ניתן להסיר רק באמצעות מקצועי extractions. בדיוק כמו עור של נשים, העור של גברים יכול לקבל משעמם ולהרגיש מחוספס. טיפול מקצועי העור טיפול טיפולים הם בדיוק כמו חשוב לגברים כפי שהם עבור נשים.

No Replies to "מתי לקבל פנים, מתי לדלג על זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 1