הדרך הנכונה כדי לנקות את הפנים שלך

הדרך הנכונה כדי לנקות את הפנים שלך

אין דבר גרוע יותר מאשר לצאת מהמקלחת ולהרגיש כמו הפנים שלך לא נקי למרות השימוש ניקוי פנים שלך. זה bummer מתכונן לשים על הקרן שלך בבוקר ומבחין כי הנקבוביות שלך נראה סתום ומלוכלך. אם רק ניקוי הפנים שלך יכול להיות פשוט כמו תופס ניקוי הפנים שלך לוקח 30 שניות כדי slush אותו סביב הפנים שלך.

לשטוף את הפנים שלך לא צריך להיות מסובך.

הנה כמה טיפים כדי לוודא שאתה מקבל את המרב של ניקוי פנים שלך כמה צעדים נוספים ייתכן שתרצה לשקול על מנת לוודא באמת את הפנים שלך נקי.

השתמש באיפור Remover

ניקוי הפנים שלך פשוט לא להיפטר כל איפור העין שלך, ואתה תישאר נראה כמו דביבון אם אתה לא לוקח את הזמן כדי להסיר כראוי את כל האיפור שלך סביב העיניים. באמצעות מסיר איפור העין, או נוזל על כדור כותנה או לנגב, היא הדרך הטובה ביותר להיפטר כל איפור העין שלך. התחל על החלק העליון של המכסים שלך לנגב על הריסים שלך, ואז לנקות את האיפור על העור מתחת לעיניים. הקפד להיות עדין. העור באזור העין הוא עדין למדי ונוטה בקלות לנזק. אנו ממליצים Neutrogena ניקוי שמן חינם איפור Remover (על Amazon.com).

אם אתה משתמש בסיס או קרם BB במהלך היום, שלא לדבר על סומק, סימון, או קונסילר, אתה צריך להסיר את כל האיפור לפני ניקוי הפנים שלך.

רק לשטוף את הפנים פעם בלילה זה לא מספיק כדי להסיר גם איפור, לכלוך, וזיהום כי נתקע על הפנים במהלך היום לנקות את העור ביסודיות. אתה צריך לעשות מה שנקרא ניקוי כפול. זה חיוני טיפוח העור השגרה צעד על מנת לוודא את העור הוא באמת נקי.

ראשית, להשתמש מסיר איפור ולאחר מכן לשטוף את הפנים שלך עם ניקוי פנים. אנו ממליצים אסתי לאודר לקחת את זה משם Remover איפור סה"כ (על Amazon.com).

בחר את הזכות פנים Cleanser עבור סוג העור שלך

אתה צריך לבלות דקה שלמה ניקוי הפנים שלך. זה לא צעד טיפול העור לחתוך פינות עם. אם העור שלך הוא שמנוני שילוב (שמנוני כמה מקומות, יבש לאחרים), להשתמש ניקוי קצף כי בועות למעלה. אם העור שלך הוא יותר נורמלי להתייבש, ניקוי moisturizing הוא הפתרון הטוב ביותר שלך. אנו ממליצים בחום להשתמש בד כביסה או בד מוסלין לנקות את הפנים שלך כפי שהוא יעזור להשליך את תאי העור המתים בעת ניקוי. אם אתה רוצה לנסות משהו יוצא דופן, נסה לנקות את העור עם שמן טיהור. השמן, באופן מוזר למדי, שובר את השמן על העור שלך משאיר את העור נקי, רך, טרי. אנשים המשתמשים בשמנים ניקוי נשבע על ידי אותם. אנו ממליצים Shea טרה Argan רוזמרין ניקוי פנים שמן (על Amazon.com).

פילינג הוא מפתח (מפתח!) על פני חלקות, נקיות

אם אתה רוצה עור חלק, בריא, עור זוהר, אתה חייב פילינג באופן קבוע. כאשר אתה exfoliate על בסיס קבוע העור שלך הוא בריא, בהיר, וכל שאר מוצרי טיפוח העור לעבוד טוב יותר, שכן הם יכולים לחדור טוב יותר לתוך העור.

תמיד exfoliate לאחר לטהר את העור, ולהשתמש exfoliator עשה במיוחד עבור הפנים ועל סוג העור שלך. זכור לא ללכת החוצה כאשר מדובר קילוף. יותר מדי ואת העור שלך יכול להיות אדום ו irritated. אתה יכול exfoliate במקלחת עם exfoliator ידני או אחרי המקלחת שלך עם פילינג כימי exfoliating המכיל AHA של להשמיד תאים עור מתים באופן שווה. בדוק את Alpha Hydrox Aha Swipes (על Amazon.com). אם אתה אקנה נוטה, שקול להשתמש ניקוי עם חומצה סליצילית כדי עודף שמן עודף לשמור על הנקבוביות ברור.

אתה צריך טונר לאחר לטהר?

טונרים הם לא עבור כולם, ואתה רק לעתים רחוקות למצוא אותנו באמצעות אחד על העור הרגיל שלנו, אבל אם יש לך עור שמנוני, טונר היא דרך מצוינת להיפטר מכל עודפי שמן ולעזור mattify העור שלך לפני יישום איפור.

החל את הטונר על כדור צמר גפן בעדינות לנגב על העור שלך. שים לב בזהירות לאזור סביב האף שלך שהוא אזור להתעלם לעתים קרובות אבל יכול להיות מבריק מאוד. טונרים יכולים גם להיות דרך מצוינת להגביר את לחות העור אם יש לך עור יבש מאוד. אנו ממליצים Neutrogena אלכוהול חינם טונר (על Amazon.com) לעור שמן או מוראד טונר טונר לעור יבש.

לעולם אל תלך למיטה עם פנים מלוכלכים

אם אתה לא לטהר את הפנים בלילה העור שלך יהפוך מגורה למעשה גיל מהר יותר. למרות שאנו ממליצים לרחוץ את הפנים שלך בבוקר גם, אנשים רבים מעדיפים לדלג על צעד זה. אבל לא לשטוף את הפנים בלילה הוא פשוט חסר אחריות. אם אתה עושה רק דבר אחד על העור שלך תן לזה להיות לשטוף את הפנים שלך לפני השינה.

אחרי יום ארוך, הפנים שלך יש איפור, לכלוך ולכלוך על זה; הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להשאיר אותו שם עוד 8 שעות. ואם אתה עושה, זה עושה ניקוי בוקר כל כך הרבה יותר לעשות. אם אתה לא רוצה להיות שגרת לילה אינטנסיבי, פשוט להשתמש במטלית ניקוי פנים כדי לנקות את הפנים שלך. אנו ממליצים Cetaphil עור עדין ניקוי בד (על Amazon.com).

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "הדרך הנכונה כדי לנקות את הפנים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 − = 74