האם אקופונקטורה יכול לטפל באקנה?

האם אקופונקטורה יכול לטפל באקנה?

אקופונקטורה קיימת במשך למעלה מאלפיים שנה והוכח לטפל במגוון רחב של בעיות פיזיות ורגשיות. זהו אחד ההליכים הרפואיים העתיקים ביותר הידועים למין האנושי, והוא נפוץ מאוד ברחבי העולם. אקופונקטורה מקורה באסיה והתפשט ברחבי העולם. אנשים רבים במערב לשלב טיפולים אקופונקטורה עם תרופות מערביים על מנת לטפל במחלות.

למרות אקופונקטורה קשורה בדרך כלל עם עזרה להקל על כאב פיזי או מחלות פנימיות, יש גם טיפולים אקופונקטורה שתוכננו במיוחד לטיפול באקנה. אפילו יותר ספציפי, אקופונקטורה שימש כדי לעזור לטפל באקנה למבוגרים, במיוחד אצל אלה שלא ראו הצלחה עם טיפולי אקנה רגילה (כגון ניקוי, קרמים ספוט, ותרופות מרשם).

מהי אקופונקטורה??

אקופונקטורה היא בפועל של הצבת צרכים סטריליים דק מאוד למקומות שונים (אך ספציפיים) על הגוף. המחטים אינן חודרות עמוק מאוד, ולכן הטיפול כמעט ללא כאבים. המחטים ממוקמות במקומות שבהם יש חסימה של צ 'י או אנרגיה. על ידי הנחת המחט במקום מסוים, הצטברות הצ'י משתחררת, והגוף מתחיל לתפקד טוב יותר.   

הצבת מחטים דיקור בנקודות ספציפיות נועד לשלוח איתות למוח כדי לקבל את זה כדי לשנות משהו בתוך הגוף; זה איך מחלות מטופלים ואפילו נרפא פשוט באמצעות דיקור.

יתר על כן, אקופונקטורה אין תופעות לוואי, מה שהופך אותו לטיפול רצוי ביותר. 

האם זה באמת כל כך פשוט?

טיפול אקופונקטורה המיועד אקנה מבוגרים אולי נשמע מפתה, אבל זה באמת עובד? על מנת לטפל אקנה עם דיקור, המטופלים נדרשים בדרך כלל לבצע כמה שינויים בתזונה שלהם, לבוא לדיונים שבועי דיקור, ולקחת עשבי תיבול סיניים כתוספת מרפא.

אקופונקטורה מסייעת לגוף לתקן את הפרעות מבפנים, בעוד עשבי תיבול משמשים לחזק ולחזק את התהליכים הטבעיים של הגוף. זו הסיבה שאנשים רבים שעברו מחזור טיפול דיקור מאמינים שזה עובד - הם רואים תוצאות מן השילוב של דיקור, עשבי תיבול, ושינויים באורח החיים.

האם זה עובד?

למרות אקופונקטורה לא הוכח במאה אחוז כדי לעזור לאקנה, ישנם חולים רבים שראו תוצאות מדהימות. מאז אקופונקטורה מסתמך על מקבל את הגוף כדי לתקן את עצמו, חולים רבים לראות אקנה שלהם ללכת משם לתמיד.

אין כיסוי על אקנה או לטפל בו רק על פני השטח; אקופונקטורה מרפא אקנה כי זה להיפטר שורש הסיבות של אקנה אשר הוא שילוב של עיכול, סגנון חיים, בעיות עור פונקציה. זו הסיבה שזה עשוי להיות יעיל יותר עבור אנשים מסוימים במקום רק באמצעות טיפול באקנה מוצרי טיפוח העור. קרמים ו cleansers באמת לעבוד רק על פני השטח. הם אינם מתקנים את הבעיה; הם רק לעזור לפתור ולמנוע breakouts.

אקופונקטורה, לעומת זאת, טוענת למעשה כדי לספק תרופה. אבל אל תשכח שזה לא רק על דיקור הפעלות לבד, אבל את הדיאטה ואת עשבי תיבול כי ללכת יחד עם זה.

 כאשר אתה להתייעץ עם אקופונקטורה הם לוקחים את כל ההיסטוריה הבריאותית שלך, סגנון חיים, ומצב רגשי בחשבון לפני שתחליט איך לטפל בך. בגלל זה וגם את העובדה כי הרבה אקנה מבוגר נגרמת על ידי מתח אשר אקופונקטורה היא טובה מאוד בטיפול כלומר אקופונקטורה יכול להיות מאוד מועיל בטיפול אקנה, בעיקר אקנה מבוגרים.

האם זה בשבילך?

אקופונקטורה עבור אקנה לא יכול לעבוד עבור כולם; זה באמת תלוי איך הגוף שלך מגיב לטיפול ועשבי תיבול. עם זאת, אם אתם נאבקים עם אקנה לא מקבלים תוצאות טובות מן הטיפולים הרגילים, לשקול לתת דיקור לנסות.

תלוי כמה רע אקנה שלך, אקופונקטורה שלך עשוי לדרוש ממך לבוא יותר מפעם בשבוע עד אקנה נמצאת תחת שליטה. לאחר אקנה שלך נרגע, לאחר דיקור פעם בחודש הוא בדרך כלל מספיק לשמירה על עור בריא, ברור יותר.

מחשבות סופיות

זכור, כאשר מדובר בדיקור, אין באמת ראיות משני הצדדים של הטיעון להוכיח כי הוא או אינו טיפול יעיל לחלוטין. עם זאת, רוב החולים שקיבלו אקופונקטורה עבור אקנה שלהם מאמינים כי אקופונקטורה היא הסיבה מדוע העור שלהם מנקה. האם זה לא יהיה נהדר אם אקופונקטורה יכולה לעזור לנקות את האקנה, ללא כל תופעות הלוואי הקשות שלפעמים נובעות משימוש טיפולים מקומיים או תרופות מרשם?

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם אקופונקטורה יכול לטפל באקנה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 3 =