מהו קרם לחות הטוב ביותר עבור סוג העור שלך?

מהו קרם לחות הטוב ביותר עבור סוג העור שלך?

קבל את ההתחלה הטובה ביותר בכל בוקר עם קרם לחות טוב. זה יהיה לאטום את הלחות מהמקלחת שלך, לתת את העור התזונה שהוא צריך וכמעט תמיד להגן על העור מפני השמש. אבל לפעמים זה קשה לבחור את האדם הנכון. האם אתה צריך אחד נגד ההזדקנות? אבל מה עם כמה breakouts אתה מקבל כל חודש? האם אתה צריך אחד לעור שומני אז? ואתה באמת צריך לעבור moisturizers כאשר עונות לשנות?

איך אפשר לדעת איזה סוג עור יש לך

תסתכל על העור שלך הדבר הראשון בבוקר. האם זה שמן חלקלק? האם זה יבש, חזק וקשה? או האם זה מרגיש די נורמלי? הבוקר הוא זמן נהדר כדי לקבל מד על סוג העור שלך, כמו אחרי היום הוא דרך. תסתכל טוב עבור הברק הברק או עור יבש. זהו אינדיקטור טוב שבו העור שלך נופל לכל משטר טיפול בעור.

 • תכונות עור יבש
 • תכונות עור שמנוני

האם סוגי העור באמת לשנות עם עונות השנה?

אין כלל קשה, מהיר כי סוגי העור לשנות עם עונות השנה, אבל יש כמה אלמנטים של העונה שעשויים להשפיע על העור שלך. לדוגמה, אם אתה גר באזור קר, רוחות, מושלג, העור הרגיל שלך עשוי להיות יבש יבש על ידי מזג האוויר קרם לחות לעור יבש עשוי להיות בסדר, גם אם אותו קרם לחות יגרום לך לפרוץ פנימה הקיץ. עבור חלק, העור שלהם הוא הנורמלי ביותר במייבש, חודשים קרים יותר פונה שמנוני עם הלחות של חודשי הקיץ.

מה עם העור שלך? האם אתה מבחין בשינויים עם מזג האוויר? יש אנשים שצריך להחליף את המשטרי, במיוחד לחות שלהם בעונות מסוימות, אבל בהחלט לא כולם.

אני באמת צריך SPF כל בוקר?

בהחלט כן. כל יום. בלי להיכשל. אבל כל כך הרבה אנשים לא להקשיב לעצה זו של רופאי עור בכל מקום.

השמש פוגעת בעור. סאן הוא # 1 אגר של העור והשמש גורם לסרטן העור (עיין שלנו בטיחות השמש עצות). אבל כמה moisturizers אין SPF בהם בגלל אולי מרכיב פעיל להיות מושפע על ידי תוספת. במקרים בהם קרם לחות שלך אינו מכיל SPF, חיוני להשתמש מסנן קרינה יומי.

3 מבחר לעור שמן / קומבו

 • קימברלי סייר קרם לחות אולטרה SPF 30: זהו אחד שלנו כל הזמן לחות מועדפים (קרא ביקורת). זה סכום גדול עבור המחיר, זה hydrates יפה את רמת SPF הוא מדהים. הריח הלימוני שלה הוא הדרך המושלמת להתחיל את היום.
 • מגפיים בוטני קומפלקשן זיקוק יום קרם לחות SPF 12: קרם לחות זה מקבל ביקורות העליון ממשתמשים שאוהבים מרקם קל שלה ואת היכולת להילחם באקנה. כמו כן, יש תכונות mattifing, אז אם אתה מתמודד עם ברק לא רצוי, זה עשוי לעזור.
 • מקור חדשות לפי נושאים: שמן אפס שמן ללא לחות: זה moisturizer על ידי מקורות מקטין את גודל הנקבוביות ואת mattifies את העור עבור שמן ללא נראית כל היום. לא SPF זה אחד, כדי לוודא שאתה משתמש משלך.

3 מבחר עליון לעור רגיל / משולב

ללא שם: המתן, Combo שוב? שילוב העור הוא סוג קשה ליפול פנימה לפעמים מוצרים לעור שמן הם מושלמים ולפעמים אתה צריך לערבב ומתאימים cleansers ו moisturizers כדי לקבל איזון טוב של שמן / אקנה הלחימה מוצרים עם מוצרים אשר לא יבש את העור שלך.

 • קרם קרם לחות: אתה לא יכול להשתבש עם קרם לחות. מומלץ על ידי רופאי עור פעם אחר פעם בגלל היכולת מוצרים כראוי להשקות את העור עם החומרים כי העבודה. מועיל במיוחד עבור אלה עם עור רגיש. אין SPF - השתמש בעצמך!
 • ג'וזי מאראן שמן אראגן קרם לחות יומי SPF 40: תן לנו 5 דקות ואנחנו אגיד לך למה שמן אראגן הוא מדהים עבור העור שלך. (או פשוט לקרוא את המחשבות שלנו על שמן אראגן.) לכו ישר על השמן עצמו או לנסות קרם לחות של ג'וזי מרן עם שמן אראגן. אנחנו אוהבים את זה מכיל את SPF אתה צריך יחד עם העור שינוי היתרונות של שמן argan.
 • לוריאל לחות יומיומית SPF 15: כדי לתפוס בקלות מהירה בבית המרקחת, לנסות את זה מ לוריאל. זה באמת עשה עבור כל סוגי העור כבר סביב די הרבה זמן. סוקרים עם עור רגיש לציין תוצאות מצוינות עם Active.

  למעלה 3 התמונות עבור עור יבש

  • קרם לחות לעור: זה moisturizer מ עור הרשות עזב את העור מרגיש מפונק ו hydrated. עור הרשות ידועה אנטי אייג'ינג שלהם מוצרים זה לא שונה. לא SPF שוב, אז שים לב.
  • קרם יום: Coffeeberry הוא מרכיב אנטי אייג 'ינג ידוע לטיפול בעור ו Revaleskin מנצל מרכיב זה בקו שלהם. זה בהחלט מוצר splurge מגיע למעלה מ -100 דולר, אבל הוא נמכר במרפאות דרמטולוגיה ידועה אנטי אייג 'ינג הגדול תוצאות זה נותן.
  • L'Oreal קוד לילד: קרם לחות יומי SPF 30: אנחנו אוהבים את קוד הנוער לנוער על ידי לוריאל ואנחנו לא לבד. ביקורות כמעט כולם חיוביים עם כמעט כל מוצר בקו. (הערה: אם אתה רגיש ניחוח, לבקש מדגם הראשון.) קרם לחות היומי יש הגנה SPF מעולה, תכונות אנטי אייג 'ינג נהדר קל למצוא בכל מקום.

  אנו מקווים כי זה עוזר לך לחפש את קרם לחות מושלמת. רק תזכור לערבב את זה קצת אם אתה צריך כמו עונות לשנות את העור ואת השינויים עקב גיל או גורמים יומיים ולהיות בטוח להשתמש SPF יומי.

  No Replies to "מהו קרם לחות הטוב ביותר עבור סוג העור שלך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 84 = 89