כיצד להפוך זוהר שיפור תה ירוק מסכה

כיצד להפוך זוהר שיפור תה ירוק מסכה

זה תמיד יום טוב כאשר אתה מתאהב בטיפול העור מראה תוצאות חיוביות סופר ללא מאמץ רב בכלל. נסה את המסכה אבקת תה ירוק יהיה לשנות לחלוטין את העור שלך דורשים מאמץ קטן מאוד מצידך.

היתרונות הבריאותיים של תה ירוק

תה ירוק יש יתרונות בריאותיים רבים. זוהי חלופה מצוינת עבור אנשים שאינם אוהבים קפה אבל עדיין רוצה את היתרונות החיוביים של קפאין מאז תה ירוק יש פחות קפאין מאשר קפה אבל עדיין מספיק כדי לשמור על ממוקד שלך ער.

 תה ירוק עשוי גם לעזור להדוף סוגים מסוימים של סרטן ומחלות לב, משקל שליטה ולשמור על הפה שלך בריא. צריכה קבועה במשך עשור או יותר הוכיחה גם כמה יתרונות חיוביים בבריאות העצם. בנוסף, תה ירוק הוכח לעזור לשמור על תפקוד המוח. כמה תה ירוק אתה צריך לשתות כל יום כדי לחוות את היתרונות המתוארים עדיין נחקר. אם אתה לא אוהב את הטעם של תה ירוק אתה תמיד יכול לקחת תה ירוק גלולות לחלץ כדי לקבל את כל היתרונות הבריאותיים המשקה הזה יכול לספק.

כיצד תה ירוק יכול לעזור לעור שלנו

תה ירוק יכול להועיל לעור שלך גם כאשר אתה שותה אותו וכאשר אתה מחיל מוצרים עם תה ירוק בהם לעור שלך. תה ירוק עשיר בחומרים נוגדי חמצון, במיוחד אלה הנקראים ECGCs, המגנים על העור מפני דלקת והזדקנות העור, ומרגיע את העור נוטה לאדמומיות. אתה יכול לקבל את היתרונות האלה העור משתיית תה ירוק ו משימוש במוצרי טיפוח העור המכילים תה ירוק (בדרך כלל תה ירוק לחלץ) כמו Madre Labs קמליה טיפול מרוכזת תה ירוק קרם או קרם תה ירוק גויאבה המרכיב בסרום.

כאמור, תה ירוק הוא סד מלא של נוגדי חמצון כלומר זה יכול להרגיע את דלקת העור. אקנה היא סימן של דלקת בעור, כך באמצעות מוצר טיפוח העור עם תה ירוק זה יעזור להרגיע את העור אקנה נוטה. כל סוגי העור יכולים ליהנות שתיית תה ירוק או באמצעות תה ירוק מוצרי טיפוח העור, אפילו אותם אנשים עם העור הרגיש ביותר.

תה ירוק אבקת פוד מסכה מתכון

קח אחד אבקת תה ירוק סקופ (על 1 כפית) עם מספיק מים כדי להפוך אותו לתוך עקביות כמו מסכת. השתמש אבקת תה ירוק matcha מאז זה סוג מיוחד של תה ירוק מעובד בצורה כזאת שהוא שומר נוגדי חמצון אפילו יותר מאשר סוגים אחרים של תה ירוק. Matcha הוא גם תה ירוק גדול לשתות כי יש לו טעם ייחודי.

איך להשתמש בזה: החל על הפנים, הצוואר והחזה באזור עם מברשת צבע רחבה. זה לוקח בערך חמש דקות להתייבש לחלוטין. השאירו על כ 10 דקות לפני רחצה עם מים פושרים.

וריאציות: מוסיפים דבש או יוגורט לאבקת התה הירוקה לחות נוספת. בנוסף, אם יש לך תה ירוק קבוע על היד אתה יכול לעשות מסכה באמצעות זה יותר מדי. קחו את התה הירוק מתוך שקיות תה וערבבו עם דבש וסודה קטנה לאפייה. מסכה זו היא גם אמר לעזור לנקות אקנה.

תוצאות: העור שלך יהיה חלק למדי לאחר הטיפול. שקול להשתמש במסכה זו כטיפול במקום לפריצות. אתה יכול אפילו להחיל את המסכה על פצעונים שלך לפני השינה ולשטוף בבוקר.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "כיצד להפוך זוהר שיפור תה ירוק מסכה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − 22 =