כיצד לטפל התער

כיצד לטפל התער

אני חושב שזה בטוח לומר כי הנמזה הגדולה ביותר של האדם, כשמדובר הטיפוח, הוא שיער ingring (a.k.a תער גפיים). הם יכולים להופיע בכל מקום, עם זאת, גברים הם בדרך כלל מנוגע על ידי תער גבשושיות על הפנים והצוואר בשל גילוח, ממש שם כולם יכולים לראות אותם. השיער שמקבל מגולח משאיר קצה שיכול להסתלסל חזרה לתוך העור ולהתחיל לגדול כלפי מטה או לצדדים. השיער הגדל פנימה גורם לגירוי מתחת ובנקבוביות העור, יצירת זיהום כי בועות עם מוגלה (לא תמונה נעימה, אני מבין).

מסיבה זו, הם טועים לעתים קרובות עבור פצעונים והוא יכול לגרום כאב גדול ואי נוחות, שלא לדבר על מבוכה.

בגלל שיער חודר יכול להיות טועה עבור פצעון, או אפילו פריחה כפי שאתה יכול להיות פיזור של בליטות ולא מכה מקומית אחת; חשוב להיות מסוגל לעשות את ההבחנה אם אתה אכן חווה שיער חודר כדי לטפל בו כראוי. בדרך כלל תוכלו לחוות רכות ואת העור שלך יהיה מאוד מגרד כי השיער הוא לכוד מתחת לעור. צבע של גבשושית גילוח יכול לנוע מלהיות ורוד או אדום, להיות כתם כהה בשל השיער להיות גלוי בשכבת האפידרמיס (השכבה החיצונית ביותר) של העור שלך. לאחר דלקת בעיטות, הבליטה יהוו חיידקים בצורת מוגלה בתוך, הדומה לבנה הקשורים לבן.

לאחר שתחליט שאתה אכן סובלים מהמכשור כתער, הצעד הבא הוא לטפל בהם.

יש מגוון של שיטות ומוצרים שניתן ליישם כדי לחסל שיער חודר. התחל בשיטות הפשוטות ביותר, ואם אתה עדיין נאבק עם שיער עיקש שלא יתעלם, תן שיטות אחרות הציע סיכוי.

השיטה הפחות פולשנית כרוך במטלית חמה וקרם.

שטפו את האזור הדליל במרבצת החמה, נעים בתנועה מעגלית. לאחר העור נקי נקבוביות נפתחו מן המים החמים, להשתמש בחומר פילינג כגון סוכר או מלח לשפשף. אתה יכול להשתמש מה יש לך כבר במזווה שלך, שילוב של מלח ים, מלח אפסום, או סוכר גולמי עם שומשום או שמן צמחי. כמו עם מטלית, לשפשף בעדינות תנועה מעגלית על דלקת. פתיחת הנקבוביות ואת פילינג של שכבת האפידרמיס צריך לצייר את השיער החוצה החוצה החוצה לך לתפוס עם פינצטה ולהסיר.

שיטה נוספת באמצעות פריטים ביתיים כרוך קצת יותר טיפול בשל הנזק שאתה יכול לגרום לעור. אם הדלקת גורמת כאב רב, ייתכן שיהיה עליך לנקוט שיטה זו אגרסיבית יותר. התחל על ידי ניקוי האזור מודלק עם אלכוהול (סוג שפשוף, לא מהסוג שאתה צורכים). אם יש לך מחט חדשה, להשתמש בו; אחרת הקפד לעקר את המחט עם אלכוהול שפשוף אותו. בזהירות לעשות סיכת סיכה בחלק העליון של הבליטה עם המחט הסטרילית שלך (אשר סביר להניח יהיה לצייר כמות קטנה של דם מוגלה). קח זוג פינצטה, רצוי מלקחיים מחט, כדי להסיר את השיער חודר. Tweezerman עושה זוג מצוין הנקרא אינגרן שיער / Splintertweeze לגברים שיש לו קצה חד במיוחד והוא נועד להתאים כראוי בידיים של גבר.

אם exfoliating אינו פורק את השיער חודר או שאתה לא רוצה להתמודד עם מחט, יש מגוון של שיטות אקטואליות אתה יכול ליישם. שימוש במוצר בעל חומצה סליצילית או חומצה גליקולית חיונית, שכן הם יתייבשו באזור הדלקת, וימשכו את השיער המתגלגל אל פני השטח לצורך הסרה קלה יותר. חומצה סליצילית נגזר באופן טבעי צמחים כגון קליפת עץ ערבה. חומצה Glycolic נגזר פירות, כגון פירות הדר ואפילו סוכר קנה. שתי החומצות עובדות כתוספת לעור, מסירות תאי עור מתים ומייבשות את האזור.

אחד המוצרים האהובים עלי ב טיפול שערות צומח הוא Tend Skin, אשר מכיל חומצה סליצילית. מוצר זה מגיע גם נוזלי וגם נוסחה רול. אתה מחיל Tend Skin לאחר גילוח עם כדור צמר גפן (לנוזל) או אם באמצעות נוסחה רול על, יש לו מובנה המוליך (רק להיות בטוח שאתה רק להשתמש בו על עור נקי).

שימוש קבוע של Tend Skin צריך להראות הבדל דרמטי בזמן קצר יחסית.

עוד מוצר מועדף שלי הוא Kalo Ingrown טיפול שיער, אשר מכיל חומצה glycolic. מוצר זה מגיע פורמולה ריסוס, ולכן אתה יכול לרסס על כדור צמר גפן על משטח מודלק, או לרסס ישירות על העור דואג להישאר ברור של העיניים. אתה גם להשתמש Kalo טיפול תרסיס לאחר גילוח אמור לראות שיפור לאחר שבוע בערך.

רוב הגברים יכולים להסתדר עם דחיסה חמה, פינצטה, ופתרון אקטואלי. אבל, אם אתה סובל מנוכחות קבועה של שיער חודר (או פריחה של אותם), במיוחד אלה עם שיער עבה, גס או מתולתל, ייתכן שתרצה לשקול טיפול לייזר או אלקטרוליזה. טיפול לייזר כרוך באמצעות פעימה אור למעשה פעלולים זקיק השיער, שהוא האזור בעור שמייצר את השיער. Electrolysis כוללת את השימוש של מחט כמו בדיקה כי הוא מוכנס לתוך כל זקיק השיער הפרט להרוס אותו. שתי השיטות חייב להתבצע על ידי מקצועי דורש טיפולים מרובים. שתי השיטות הללו יכול להיות יקר מאוד, אבל יעיל אם אתה המום עם מקרה כרוני של גבשושיות.

לשים לב איך אנחנו להתגלח ולטפל בעור שלנו יהיה ההגנה הטובה ביותר במניעת אלה pesky bumps. הנה כמה שיטות עבודה מומלצות במניעת שערות צומח (או גבשושיות).

No Replies to "כיצד לטפל התער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 + = 46