אתה יכול לגרש צלוליטיס עם מעסה צלוליטיס? – insightyv.com

אתה יכול לגרש צלוליטיס עם מעסה צלוליטיס?

צלוליט: זוהי בעיה עבור רב אם לא רוב הנשים. אם כי אתה חושב שזה רק משפיע עליך, אתה טועה לחלוטין; הוא אמר כי 85% מהנשים יש כמה צלוליטיס. אתה יכול להיות זקן, צעיר, שמן, או רזה ועדיין יש צלוליטיס. עם זאת, אנו יודעים כי צלוליטיס הוא משהו שאנשים רוצים להימנע בכל מחיר.  

צלוליט קורה כאשר הרשת של גדילי רקמת חיבור, כי הם מתחת לעור שלך, הוא לא חזק מספיק שומן מתחיל לבלוט.

זה יוצר את אדוות או צלוליטיס שאנו רואים על פני העור שלנו. גברים נוטים פחות להיות צלוליטיס מאשר נשים מאז רקמת החיבור בעור הנשים אינו הדוק. שינויים הורמונאליים, צבע ועובי של העור, והתייבשות יכול להשפיע על כמה גלוי צלוליטיס שלך וכמה יש לך.

אנטי צלוליטיס אפשרויות טיפול

ישנם טיפולים רבים cellulite זמינים מן ההליכים במשרד כדי קרמים, מעסים, ו scrubs. מספר אפשרויות, שלא לדבר על כל ההבטחות שנעשו על ידי היצרנים, הוא מספיק כדי לבלבל את מי שמחפש דרך לטפל הצלוליטיס שלהם.  

  • טיפולים מקצועיים: יש הרבה טיפולים שונים ויקרים זמין כי הם נעשה על ספא רפואי טוענים כי להיפטר צלוליטיס. טיפולים אלה משתנים עם השיטה בשימוש. הטיפולים כוללים את Cellulaze, Zwave, Vanquish, VelaSmooth ו- endermologie. טיפולים אלה הם בדרך כלל די יקר והתוצאות משתנות מאוד.   
  • קרמים נגד צלוליטיס: קרמים אלה מכילים בדרך כלל קפאין אשר באופן זמני הידוק ומחליק את העור. מוצרים מסוימים מכילים ויטמין A נגזרים אשר יעזור לעבות את העור לאורך זמן, מה שהופך צלוליטיס פחות מורגש. נסה וישי CelluDestock אינטנסיבי החלקה טיפול קרם גוף ג’ל עם קפאין על הירכיים והירכיים או צלוליטיס הגנה קרם ג ‘ל – קרם צלוליט עם קפאין, רטינול, אצות. קרמים הם לא תרופה עבור צלוליטיס אבל עם הזמן עשוי להפחית את הצלוליטיס. לכל הפחות creams לעשות צלוליטיס להופיע פחות מורגש.
  • קרצוף גוף: קפה scrubs הם בחירה פופולרית עבור אנשים מחפשים דרך מהירה וקלה כדי להפחית את המראה של cellulite. רק קרמים המכילים קפאין, מקרצף המכילים קפאין יכול להגדיל את זרימת לאזור עם צלוליטיס ולהפחית זמנית את המראה של הצלוליטיס. אתה יכול לעשות משפשף שלך או לקנות אחד כמו Cosmeceuticals הראשון בוטני 100% Natural Arabica קפה סקראב.

עיסוי צלוליטיס

סוגים מסוימים של עיסוי, במיוחד סוג המכונה עיסוי myofascial או עיסוי רקמות עמוק עשוי לעזור לשבור את הפיקדונות שומן מתחת לעור להחליק את המראה של צלוליטיס. זהו הרעיון מאחורי שימוש מעסה צלוליטיס בבית גם כן.

להשקיע מעסה צלוליט. זהו מעסה גומי עם כפתורים בצורת שונה כי תוכל לשפשף על העור שלך. מה שאתה רוצה לעשות הוא להחיל שמן עיסוי או אם אתה רוצה, מסיר להסרת צלוליטיס מסוים, אבל זה לא הכרחי. החל את השמן על האזורים בעיה שלך ולאחר מכן עיסוי עם מעסה במשך 5 דקות. באמצעות סוג זה של מעסה ימריץ את זרימת עמוק מתחת לעור שלך לשבור את הצלוליטיס קצת אחר צעד. זה לא תיקון מהיר, וזה לא משהו שאתה יכול לעשות במשך חודש להפסיק.

אם אתה עושה את זה על בסיס קבוע, תראה ירידה בצלוליטיס שלך.

שורה תחתונה

נסה כמו רבים או כמה טיפולים אנטי צלוליטיס כמו שאתה אוהב, אבל בסופו של דבר, אחת הדרכים הטובות ביותר להסוות צלוליטיס היא אחת הדרכים הקלות יותר (פחות יקר): השתמש בורר עצמי. יום לפני שאתה הולך לחוף להחיל את עצמי tanner. צלוליטיס שלך הוא הרבה פחות מורגש, ואתה תרגיש הרבה יותר בטוח בבגד ים שלך.  

No Replies to "אתה יכול לגרש צלוליטיס עם מעסה צלוליטיס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.