יופי סקירה: בריכה קר של קרם | insightyv.com

יופי סקירה: בריכה קר של קרם

יופי סקירה: בריכה קר של קרם

Pond’s Cold Cream הוא מועדף של אסתטיקה בכל מקום ומסיבה טובה. כפי שאמר לי אחד הקוראים, “כשמישהו אומר לי שהיא מעולם לא היתה בעלת פנים, אבל יש לה עור שנראה צעיר ב -20 שנה מגילה, אני די יודע שהיא גם תגיד לי שהיא משתמשת בקרם הקר של פונד כמסיר לחות .

האם זה עובד?

ואיך. זהו מקרה נדיר של מוצר שעושה בדיוק מה שהוא אומר שזה יעשה, עם מינימום של מהומה ומהומה.

ייתכן שתרצה להשתמש בו בהחלט כמו מסיר איפור לשטוף את הפנים שלך לאחר מכן עם ניקוי קל כדי לקבל את שאריות כבוי, אבל זה עניין של טעם אישי. יש אנשים למצוא את נקבוביות לקבל סתומים אם הם לא לשטוף ביסודיות, אבל הרבה אנשים מסתמכים על בריכה כמו לחות על לחות. למעשה, כמה רופאי עור ממליצים על שטיפה, כי מים יכולים להכיל מזהמים שקשה על העור שלך.

עם זאת אתה משתמש בו, קרם בריכה של פאונד ימריא כל פיסת האיפור שלך ולהשאיר את העור מרגיש רך יותר. כאשר משתמשים בו באופן קבוע, קווים עדינים בולטים פחות. זה נהדר במיוחד בחורף כאשר העור יבש כמו עצם רוב הזמן. הבריכה שלוקחת לגמרי את התחושה הצרה של הפנים שאתה יכול לקבל במזג אוויר קר. זה יהיה שווה את זה במחיר לבד.

מרקם, להרגיש, ולהריח

אם אתה squicked החוצה על ידי oilier מוצרים, זה עלול לקחת קצת להתרגל.

פונד מרגיש כמו איפור תיאטרון או טיפול לחות אינטנסיבי.

אולי הדבר הטוב ביותר במוצר זה, מלבד תכונותיו המופלאות לכאורה לשימור הנעורים, הוא הריח שלו. זה נקי מאוד ריח טרי. זה יגרום לך להרגיש כאילו עשית משהו נחמד עבור עצמך בחמש דקות לוקח להסיר את האיפור שלך כראוי.

(“בסדר, לא עשיתי הרבה היום, אבל לפחות שטפתי את הפנים שלי כהלכה, תבדקי את זה מהרשימה”).

קלות שימוש

מוצר זה הוא באמת קל לשימוש, אבל יש כמה דברים שכדאי לזכור. המטרה היא באמת לעסות את הפנים שלך עם שמנת, לפחות דקה מוצקה, לפני לנגב אותו עם כדורי כותנה או רפידות. אל תשתמש בשום נייר טואלט או רקמת פנים כדי לנגב אותו. זה ירגיש כמו נייר זכוכית להיות רק טוב כמו על העור שלך.

המפץ שלך באק

מחיר: מתחת ל -5 ש”ח

האם זה שווה את זה? לְגַמרֵי. במשך פחות מחמישה דולר, אתה מקבל 3.5 אונקיות של אחד הטובים ביותר בכל הזמנים מוצרי יופי קלאסי, פנים נקיים, ולפחות אשליה של העור הצעיר.

No Replies to "יופי סקירה: בריכה קר של קרם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 39 =