ידיים יבשות בחורף? הנה מה לעשות

ידיים יבשות בחורף? הנה מה לעשות

כמה אנשים יכולים להתייחס לפוסט הבא בפייסבוק?

"מי צריך מסמרים כאשר אתה יכול לגרד את הצד של הפנים שלך עם הגב של היד שלך ... הידיים שלי כל כך מסובך!"

חורף קר יכול לגרום לעור על הידיים שלנו להיות יבש מאוד ואפילו לפצח ולדמם. בין הקור החיצוני, האוויר החורפי היבש, והולך ומסתלק מסביבה מחוממת לקור אחד העור על הידיים שלנו לוקח די מכות.

 בנוסף, תכופים שטיפת ידיים בנוסף לניקוי הבית ועשיית כלים ללא כפפות יכול להפוך את העור על הידיים שלנו אפילו יותר יבש. ללא טיפול נאות העור שלנו יכול להיות כל כך יבש שהם הופכים לא נוח ואפילו כואב, בזמן אפילו פיצוח ודימום.   

כיצד להילחם ידיים יבשות

מניעה וטיפול עור יבש מאוד על הידיים שלך לא צריך להיות מסובך, אבל זה עושה קצת מאמץ קצת זמן. אתה צריך לוודא שיש לך כמה מוצרים בסיסיים טיפוח העור בבית באמת להתחייב להשתמש בהם על בסיס יומי. אם אתה מבין דרך עם טיפים המפורטים כאן אתה יכול להיות בטוח כי תוכל לעבור את החורף עם ידיים הרבה יותר נוח.

ראשית תסתכל על סבון אתה משתמש כדי לשטוף את הידיים לאחר השימוש בשירותים. האם זה סבון מוקצף, אנטיבקטריאלי? זרוק את זה החוצה! כן, להיפטר ממנו מיד. במקום לקנות סבון בעדינות מנקה בעוד גם moisturizing הידיים שלך כמו ירגנס תוספת לחות נוזלי יד נוזלי.

 

Exfoliate הידיים שלך כמה פעמים בשבוע לפני החלת קרם לחות. זה יהיה להיפטר הצטברות של תאי העור המתים, כי הם פשוט יושבים על הידיים שלך בעת גם ridding העור שלך כל עור רפוי. לאחר העור שלך הוא פילינג קרם היד שלך יחדור טוב יותר, לעבוד טוב יותר, ואת הידיים שלך יהיה רך יותר.

 אתה יכול לערבב exfoliator משלך בקלות באמצעות סוכר ושמן זית. כל שעליך לעשות הוא להוסיף סוכר לבן או חום רגיל שמן זית (או שמן אחר) עד שאתה מקבל את העקביות שאתה רוצה - לא יותר מדי נזלת, לא יבש מדי. אתה יכול אפילו להוסיף קצת דבש שלך exfoliator תוצרת בית עבור הידרציה נוספת.

טיפים בונוס: לקנות אדים עבור הבית שלך, כך שהאוויר סביבך לא כל כך יבש. אוויר יבש גורם לעור שלנו להתייבש ולאחר מכן סדק. תמיד ללבוש כפפות בעת שטיפת כלים וניקוי הבית שלך. אתה לא רוצה כימיקלים קשים או ייבוש סבונים לפגוע בעור על הידיים.

לחות, לחות, לחות

בחורף, אתה צריך ליישם קרם על בסיס קבוע, במיוחד לאחר לשטוף את הידיים. אנחנו באמת ממליצים לא לבזבז זרוע ורגל על ​​משחות יד אם אתה יכול למצוא גרסה זולה יותר שעובד טוב בשבילך. אפילו את היד פחות יקר creams יכול לעשות עבודה נהדרת על הגנה ותיקון העור על הידיים. לדוגמה אבון של סיליקון כפפות קרם ידיים לא לשבור את הבנק ומקבל ביקורות נלהבות. אחר נהדר קרמים יד כוללים Bag Balm ו Udderly חלקה קרם. אם הידיים שלך לא רק יבש אבל chapped גם לנסות מוצר כמו AmLactin Alpha-Hydroxy תרפיה אולטרה קרם גוף הידרציה שיכולים exfoliate ו להתייבש בבת אחת.

אנשים רבים ימליצו להחיל קרם ידיים לפני השינה וללבוש כפפות כותנה על גבי הקרם כדי לאפשר את הקרם לחדור לעור בזמן השינה, אבל יש יותר מכמה אנשים שפשוט לא יכולים לישון בזמן שהם לובשים כפפות. אם אתה אחד מאותם אנשים, הנה טריק בשבילך. קבל צינור של תחליב ולשים אותו בכל מקום שאתה שומר את הכפפות שלך. בתיק שלך? בארון המסדרון? על וו? במקום שבו הוא נמצא, במקום צינור של קרם. בכל פעם שאתה עוזב את הבית בחורף, לשים כמות טובה של קרם ולשים את הכפפות מעל הדף. תקבל את אותן היתרונות של שינה עם קרם וכפפות על, מבלי להתמודד עם מנסה לישון, טוב, עם כפפות.

לא לקמץ בעת החלת קרם ידיים. שים שכבה עבה על הידיים!

בעשותך זאת, תוכל להבחין בידיים שלך לאט להפוך מתוך נייר זכוכית חלקה ורכה שוב. זה הרגל טוב לעשות כל החורף ארוך, גם אם הידיים שלך לא יובש יותר פיצוח כי הידיים שלנו במהלך החורף יכול בקלות ללכת מלהיות רך וחלק יבש ו מגרד. שמירה על לחות הידיים תחסוך ממך להתמודד עם ידיים מגרד ויבש כל החורף.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "ידיים יבשות בחורף? הנה מה לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 1