פילינג וטיפול בשפתיים קצוצות | insightyv.com

פילינג וטיפול בשפתיים קצוצות

פילינג וטיפול בשפתיים קצוצות

יבש, השפתיים chapped יכול להיות כואב ומתסכל להתמודד עם. אנשים רבים להתמודד עם תופעות כל השנה, וכמה אנשים להתמודד עם זה רק במהלך החורף. מצא כאן מדוע השפתיים chapped לקרות וכיצד למנוע אותם. בנוסף ללמוד דרך מהירה וקלה כדי exfoliate השפתיים שלך.

למה השפתיים שלנו לקבל chapped ויבש

העור על השפתיים שלנו הוא דק ועדין יותר מאשר על אזורים אחרים של הגוף שלנו.

לחות במהירות מתאדה מן השפתיים שלנו במיוחד כאשר אתה בסביבה קרה ולכן יותר אנשים יש chapped השפתיים במהלך חודשים קרים יותר. בנוסף תרופות מסוימות יכולות לגרום השפתיים יבש ולכן יכול ללקק את השפתיים. כאשר אתה מלקק את השפתיים שלך אתה משאיר רוק על השפתיים שלך אשר מתאדה במהירות עושה השפתיים שלך יבש יותר ממה שהם היו לפני. למרות שזה קשה להימנע נושך ומלקק את השפתיים שלך ככל שאתה יכול. נשימה דרך האף גם מתייבש השפתיים שלך כדי למנוע לעשות את זה גם אם אתה יכול. 

במהלך חודשי החורף לשמור על האוויר סביבך לחות ככל האפשר; להשקיע אדים כך האוויר סביבך הוא לא יבש מדי. לפני שאתה יוצא החוצה במהלך החורף הקפד ליישם את שפתון עבה, עדיף עם הגנה על השמש בו, וגם לכסות את השפתיים עם צעיף במידת האפשר. זה ימנע את האוויר החורף יבש מוצץ את הלחות מתוך השפתיים.

שמור על שפתון שפתיים כמו Aquaphor שפתיים תיקון או לוקאס Papap משחה על היד כדי לשמור על השפתיים שלך לחות וחלק. להשקיע במוצר שפתיים כי יש SPF בו כמו Supergoop! פיוז ‘ן שפתיים SPF 30. אתה יכול גם למצוא הרבה הגהות שפתון ושפתונים כי יש הגנה לשמש בהם וכי גם לחות ולהרגיע את השפתיים יבשים, chapped.

 סוכר טריים רוז SPF 15 שפתיים טיפול נהדר עבור מטרה זו.

Exfoliating השפתיים שלך

אם אתה רוצה את המוצר שפתיים לעבוד טוב יותר אתה צריך לקלף את השפתיים. למה? ברגע שאתה מסיר את כל העור המת כי הוא פשוט יושב על השפתיים שלך המוצר להחיל על הידראט יעבוד הרבה יותר טוב. גם כל שפתון או הגהות כי אתה מחיל לאחר exfoliating ילך על חלקה הרבה יותר להיראות טוב יותר. ישנם מוצרים רבים אשר יסייעו לך exfoliate השפתיים שלך כולל e.l.f. שפתון Exfoliator או זה טבעי של שפתיים Exfoliator שפתיים אשר לעזור לך בקלות ובמהירות לעשות את העבודה. אתה יכול אפילו לקנות ערכה עם מברשת כמו אושר Fabulips Pout-O-Matic- שפתיים מערכת השכלול לטיפול השפתיים שלך.  

איך לקלף השפתיים שלך

אם יש לך השפתיים chapped יבש, הוספת צעד אחד פשוט יכול להיות כל מה שאתה צריך כדי לקבל אותם בתור. Exfoliating הוא צעד קל לוקח רק דקה לעשות, כמה פעמים בשבוע. זה יגרום השפתיים שלך רך יותר, חלקה, ונשק יותר. הנה איך.

קושי: קַל

זמן דרוש: 2 דקות

מה אתה צריך:

 • וָזֵלִין
 • מברשת שיניים

הנה איך:

 1. החל שכבה עבה של וזלין על השפתיים.
 2. באמצעות מברשת שיניים רכה במיוחד (מברשות שיניים של הילד עבודה נהדר), פשוט לשפשף את השפתיים בעדינות בתנועות מעגליות. את מברשת השיניים יהיה exfoliate ו וזלין יהיה לרפא ו hydrate.
 1. אם יש לך עוד וזלין על השפתיים שלך, אתה יכול לרקום אותו. הקפד להשאיר קצת על הגנה נוספת ובוהק.

טיפים נוספים עבור שפתיים רכות

 1. אין לך מברשת שיניים על היד? מערבבים כמה סוכר או קפה הקרקע לתוך וזלין שלך בעדינות להשתמש באצבע שלך לשפשף בתנועות מעגליות.
 2. לקבלת הידרציה נוספת, להחיל וזלין על השפתיים שלך לפני השינה. השפתיים יכול לקבל מיובש בכאב בזמן שאתה ישן, לוקח את הצעד הזה כל לילה יעזור מאוד.
 3. תפוס קצת סומק שלך ומערבבים אותו עם וזלין שלך עבור גוון שפתיים מהירה.

 

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "פילינג וטיפול בשפתיים קצוצות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 21 = 26